Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='aikowo']Bobiczek pojechał do nowego domu :) Zamieszkał z jamniczką i czarnym jak smoła kotem :)[/QUOTE] Bobiku, wszystkiego najlePsiego na nowej drodze życia! :multi: PS. ...tak bez pakietu...? Byłoby dwa na dwa. :p
  2. Mimo wszystko - cieszę się, że jest dobrze, choć mogłoby być jeszcze lepiej... [quote name='kakadu'] inka pewnie zaraz napisze, że tusia wygląda jak między jednym smagnięciem batem (tym od zaprzęgu), a drugim, ale w rzeczywistości spała po kolacji, kiedy tż zapalił światło w przedpokoju i wszystkie psy podniosły głowy, żeby sprawdzić, czy to nie sygnał wyjścia na wieczorne siku; [/QUOTE] Tak, tak, tłumacz to zaskoczeniem i ciekawością... :mad: ...i jeszcze, że próbuje się tą nóżką zza ucha zamachnąć na biczującego! Zrobiło mi się trochę przykro, bo ja przecież tylko żartowałam... :( ... a tu takie "wyróżnienie"... Ale i tak się Wam przyznam do czegoś... :stupid: ...no bo ja zrozumiałam, że ta tajemnicza Agnieszka, to Elza jest... Wobec odroczenia domku, w pierwszej kolejności trzymam :kciuki: za całkowity powrót Tusi do zdrowia.
  3. :) Gratuluję Fraszce domku! :thumbs: Imię zostaje...?
  4. Niezależnie od wrednego karpia - dropiato miziam Tosię! :calus:
  5. [quote name='Mattilu']Nie, wcale, bo u nas nie jest lodowato - wczoraj bylo 11 stopni - a Hopcia jest polski kundel mrozo-odporny i nie nosi kubraczkow w sniegu, jak bylo widac na zdjeciach. Pies sie pootrzasal, potem wytarl w kocyk na siedzeniu w samochodzie i bylo fajnie :)[/QUOTE] No to się cieszę zdrowiem Hopci! :multi: Zdjęcia i filmik cudne! :loveu:
  6. Wysłałam priv z danymi konta Kajtuna do: [B]- lipsik - pinczerka_i_Gizmo[/B] Serdeczne dzięki! :Rose: ...i przepraszam, że musiałyście tak długo czekać, ale ostatnio się nie ogarniałam... :oops:
  7. [quote name='kcd']No faktycznie ostatnie czipowanie robiłam jesienią :-( Ale jak na mój gust czipowanie powinno być bezpłatne i już. Bez żadnych specjalnych "akcji". No ale jeśli tak, to przynajmniej tymczasowo trzeba jakąś obróżkę z adresówką załatwić. Mam jakieś obroże w domu, wezmę ze sobą, zobaczymy, czy któraś będzie pasować.[/QUOTE] Jak już mówiłam Malagosi, mam (na w razie czego) żółtą dość wąską obrożę pedigripała od 24 do 42 cm obwodu. Adresówkę to można zrobić z zawieszki do-kluczowej (z okienkiem do wpisania np. numeru pokoju) za 50gr-1zł zamocowanej na porządnym kółeczku (znajdę je w domu z pewnością).
  8. [quote name='wiosenka']Raczej wcześniej nie będzie, bo zwykle takie sprawy ustalają w marcu :(.[/QUOTE] Czyli - jak rozumiem - ciocia kcd miała wiedzę z grudnia jeszcze... :p
  9. [quote name='anka :)']Ok czekam za tektem i zajme się wyłącznie ogłoszeniami w takim razie czekam Dziękuje Cioteczki za rade oczywiście biore do serducha[/QUOTE] Dzięki, Cioteczko! :)
  10. Jak guglam, to wszędzie mi wyskakuje bezpłatne czipowanie do 14 (lub 15) grudnia 2012... :hmmmm: Jakis link by mi się przydał, gdyby kcd nie udało się zdążyć... Najlepiej Bródno, Targówek, Praga Północ...
  11. [quote name='hugulaśny']Małgosiu widzę, że pędzisz jak szalona. Trzymam kciuki. :cool2::cool2::cool2: A stadko cud-miód.[/QUOTE] Widzę, że Śląsk - wobec tego bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach zaginionego tam Dropsa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Drops-UCIEK%C5%81!-LUDZIE-Z-GLIWIC-ZABRZA-TARNOWISKICH-G%C3%93R-NA-POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/page57"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Drops-UCIEK%C5%81!-LUDZIE-Z-GLIWIC-ZABRZA-TARNOWISKICH-G%C3%93R-NA-POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/page57[/URL]
  12. [B]Mazowszanka, Gusiaczek[/B]! Wysłałam Wam swój adres, ale może lepiej by było, jakby się udało jakoś do [B]kcd[/B] dostarczyć?! Wtedy od razu Malagos mogłaby Sepcię w te szelki ubrać - przed podróżą! Chyba byłoby bezpieczniej...
  13. :kciuki: ogromnie mocno zaciskam!
  14. Rety, ale przyspieszenie! Stresa zaczynam mieć.... :nerwy:
  15. [quote name='Poker']Pozbieramy kasę na malutką. Ona przecież nie je jak ogromny smok.A serducho chyba będzie miała gratis ?[/QUOTE] To - z pewnością! :loveu:
  16. Anka, po pierwsze - jak będę miała chwilkę spokojniejszą, to "dopadnę" Murkę i zapytam, co z tym "charakterkiem". Pewnie w niedzielę. Po drugie, dzięki za poświęcony czas i wysiłek, ale ten tekst jest o wiele za dlugi... Ludziom nie chce się tyle czytać (z wyjątkiem bibliofilów i filologów :p ) Po trzecie, kilka sprostowań - Kajtun nigdy nie był w schronisku (chyba, że przed znalezieniem), nikt mu nie "grozi" uśpieniem (taka wzmianka mogłaby spowodować telefony owszem, ale z bluzgami np.). A tego "Uprzejmie odmówił zabrania obroży i smyczy" nie rozumiem... :stupid: Po czwarte, może ogłoszenie "na litość" to jest dobry trop. Pokombinujemy, OK...? [SIZE=3][B]Cioteczki, proszę o opinię. [/B][/SIZE]
  17. [quote name='malagos']więc tak[B]: sprawa dt otwarta. [/B] kcd czeka w gotowości, ale pracuje, nie ma jej po kilka godzin w domu, ma lękliwego psa. Moze znajdzie się dom tymczasowy, który ma więcej czasu?....[/QUOTE] Czasu ma więcej (stety-niestety), ale baaardzo ograniczone możliwości finansowe - starczy na woreczki na kupy... :( Jeżeli uda się dla Sepii kupić/pożyczyć szelki (w obroży się boję - bo np. może się wystraszyć miejskiego hałasu i...) , ew. smycz (mam marną taśmową wyciąganą - od bidy ujdzie), kupować/finansować karmę, no i weta, to kawałek podłogi, jakiś kocyk i czas na spacery się znajdzie. Pozwoleństwo (nieśmiałe) znaczy się uzyskałam. :p "Pozostawiam się do dyspozycji" i decyzji najlepszej dla Sepii. :)
  18. [quote name='3 x'] Fred też ma go dość do tego stopnia, że wymusił dzisiaj dodatkowy poranny spacer na którym łaskawie raczył się li jedynie odlac jak juz wracaliśmy [/QUOTE] Przeczytałam: [B]Grem[/B] też ma go dość... [COLOR=#0000ff]PS. [/COLOR] Nieujawniona mówi, że widziała z autobusu (chyba w pon lub wt) tak po 16tej Freda i Gnojka z jakąś osobą pomiędzy nimi, ciągniętą w dwie strony na dwóch smyczach...
  19. Malagos, wiesz... może by... :hmmmm: No, bo córka chrzestna i w ogóle... [SIZE=3] [B]Jest śliczna! [/B][/SIZE] Jak chcesz, żebym pomyślała i "pomęczyła" to puść mi sygnał jutro najwcześniej ok. 17:30, to oddzwonię.
  20. [I][SIZE=3]Dzięki, Ciocie! ...za obecność i w ogóle[SIZE=3]. [/SIZE][/SIZE][/I]:loveu:[I][SIZE=3] [/SIZE][/I]
  21. [quote name='Murka']No ja niestety muszę się wziąć za rozliczenie... [B]Do zapłaty 9 lutego było -367 zł Wpłaty:[/B] +367 zł inka33 [B]Razem: 0 zł[/B] [B]Koszty: -360 zł hotelowanie[/B] [COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 11 marzec jest: -360 zł.[/B][/COLOR] Lada dzień będę Fiprexować całe towarzystwo, więc Kajtusiek też się załapie. Już pisałam na wątku hotelikowym, że postaram się o jakieś świeże fotki (napisałabym "wiosenne", ale u nas śnieg ;) ). Może gdzieś koło weekendu mi się uda.[/QUOTE] [B]Mureczko[/B], widziałaś pewnie aktualne rozliczenie - jeszcze nie stać Kajtuna na całą wpłatę... :( ...ale dziś kończy sie jeden bazar, a za tydzień drugi, więc powinno się udać uzbierać... :oops:
  22. [SIZE=2]:grins:[FONT=verdana] No to jeszcze (też dla ułatwienia) ponownie rymowanka:[/FONT] [/SIZE] [CENTER][FONT=verdana] [I][B][FONT=comic sans ms]Posłuchajcie, Przyjaciele! Jestem Kajtek, jakich wiele. Z rasą nie mam nic wspólnego, ale chyba nic w tym złego? Znaleziony jestem psiak, co ma około czterech lat. Sięgnę tylko Ci do łydki i w ogóle jam niebrzydki. Jestem czarny podpalany, białą łapę mam, tors biały. Krótka sierść ma i ogonek. Długo czekam na Swój Domek... Mieszkam teraz w hoteliku i choć kumpli mam bez liku, wolałbym przy Tobie być i domowym życiem żyć. Powiem dzisiaj bez ogródek: chciałbym mały mieć ogródek, w którym często słońce świeci, lecz bez szalejących dzieci! Chętnie kota bym pogonił i przed zbójem Cię obronił. O psiej koleżance marzę, co mi grzeczność psią pokaże. Pragnę: własne mieć piłeczki, świeżej wody dwie miseczki, chodzić z Tobą na spacery - wszak mam po to łapki cztery. Kochaj mnie, drap, trenuj, kąp, coś smacznego daj na ząb. Nie zostawiaj mnie na długo, bo mi wtedy będzie smutno... Będę dawał Ci buziaki, obszczekiwał łobuziaki. Tylko nie hałasuj, proszę, bo hałasy kiepsko znoszę. Lubię hasać, kocham jeść. Bardzo proszę, weź mnie! Weź! Będę wierny Ci jak pies, zawsze, aż po życia kres. Jestem zdrowy, zaszczepiony, lecz mam zmartwień cztery tony! Nie mam jajek, lecz mam CHIP, a na razie mówię: Chlip...[/FONT] [/B][/I] [/FONT][/CENTER] [RIGHT][FONT=verdana][COLOR=#008080]by[/COLOR][COLOR=#b22222] [B]inka33, JGG, jola_li[/B] [/COLOR][COLOR=#008080]zima 2012/2013[/COLOR] [/FONT][/RIGHT]
  23. [B]:) Dobra, żeby było Wam prościej, to wstawiam jeszcze raz tekst, z którym ostatnio Kajt miał ogłoszenia:[/B] .................................................. MŁODY MIX PINCZERA - [U]Czy do końca życia będzie NICZYJ...? [/U] Kajtun to około 3,5-letni energiczny psiak w typie pinczera średniego (waży ok. 13kg). Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Potrafi stróżować, uwielbia ganiać za piłką, aportować i bawić się z opiekunem, a także z innymi psiakami, z kotami niekoniecznie. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Niezbyt dobrze radzi sobie z hałaśliwą miejską rzeczywistością, ale umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu i zna podstawowe komendy. Dobrze by było, gdyby mógł biegać po ogrodzie. Szukamy dla niego Domu Stałego oraz odpowiedzialnego Właściciela znającego tajniki psiej psychiki, który go pokocha na zawsze, otoczy troską, zapewni ciepły kąt, pełną miskę, dużo ruchu i konsekwencję w wychowaniu. Kajtun to psiak po przejściach, który za mądrą miłość odwzajemni się wiernością oraz radosnym błyskiem w oku. Choć nie jest ideałem i ma swój charakterek, zasługuje przecież na Prawdziwego Przyjaciela, prawda...? Obecnie psiak przebywa w przytulisku niedaleko Janowa Lubelskiego. W razie potrzeby pomożemy w transporcie. [U] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI[/U]: telefon: 503 683 050 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ..................................................
  24. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja myślę, że tam gdzie się da wrzucić rymowankę, a tam gdzie są ograniczone znaki to wymyślić jakiś mega super hiper tekst :) anka :) ?[/QUOTE] Wydaje mi się, że to dobry pomysł... :) A, i chyba Ci nie podziękowałam za deklarację... :Rose: Zanotowałam ją przed chwilą w rozliczeniu. [quote name='diana79']ja będę próbować z rymowanką ale potrzebny i nowy tekst i ogłoszenia których nigdy za wiele ;) edit gdzie mogę znaleźc rymowankę?[/QUOTE] O tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20457555#post20457555[/URL] Tylko dane trzeba dopisać i chyba to zdanie, gdzie jest i że w transporcie pomożemy... [quote name='anka :)']Czyli Cioteczki ustalmy kto co za co się [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]co za co się bierze? a w rzeczy samej sama ja?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Może najpierw pokombinuj przerobienie tego tekstu, co wstawiałaś na bardziej zachęcający/intrygujący lub całkiem nowego. Tutaj link do tego tekstu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20443753#post20443753[/URL] Tylko nie wiem już, czy się mam upierać przy tej całkowitej uczciwości, że Kajtun nadaje się tylko dla doświadczonego opiekuna... czy liczyć na to, że jak tego dopisku nie będzie, to jakieś telefony jednak się pojawią i wtedy "się" będzie tłumaczyć dokładniej...? [B]Murka[/B], ponieważ to Ciebie będą nękać tymi setkami telefonów :modla: po wstawieniu wierszyka i nowego tekstu Anki, więc proszę Cię, powiedz, co o tym myślisz? :oops: ------------------------------------- Przepraszam Was bardzo, ale trochę słabo się czuję, więc może nie wszystkim odpowiedziałam :oops: za co przepraszam! Mam nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy i nadrobię ewentualne zaległości...
  25. :kciuki: wciąż za znalezienie Dropsa oraz :thumbs: za poświęcenie i niezłomność w poszukiwaniach dla Cioteczek.
×
×
  • Create New...