-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Wczoraj Atila odwiedziła inny,polecony gabinet wet i została gruntownie zbadana.. Miała zrobione jeszcze raz USG oraz badanie moczu.Okazało się,że ma nadal zapalenie cewki moczowej i otrzymała antybiotyk w zastrzyku.Usg wykazało,że ma powiększony trzon macicy,który może uciskać na pęcherz.Wet wyklucza po sterylkowe nietrzymanie moczu i kazał odstawić hormony,które mają wpływ na powiększenie trzonu,a jedynie kazał nadal podawać Propalin.Został pobrany wycinek na cytologię oraz posiew z moczu.Atila miała także badane serduszko i wszystko jest w porządku,nie ma żadnych nieprawidłowości. Jak będą wyniki z badań,to p.Wioletta się ze mną skontaktuje.
-
Haniu obserwuj kochana Kessi.Ona jest bardzo wychudzona i do tego te lamblie...:( W krótkim czasie przeszła zabieg sterylizacji,tabletkę na robaki,a to przecież trucizna i dzisiaj szczepienie +tabletki na giradię....Miejmy nadzieję,że jakoś to zniesie, ale gdyby coś się działo,to jedź natychmiast do weta
-
Rozmawiałam z p.Wiolettą i Atila jest na propalinie i hormonach,ale puki co,efektów w poprawie nie ma.Teraz została zwiększona dawka leku i trzeba poczekać.Jeżeli to nie pomoże to pojadą jeszcze do innego weta na konsultację.Boi się nadal obroży i szelek i na ich widok ucieka na legowisko.Państwo nad tym pracują i starają się robić to delikatnie aby jej nie zniechęcać.Jest wspaniałą i bardzo mądrą sunią,zakochaną w swoim Pańciostwie z ogromną wzajemnością :)
-
Tak, otrzymałam wiadomość od Hani,że Państwo dzisiaj byli w odwiedzinach u Lucky i podpisali umowę adopcyjną,więc przejmują dalszy obowiązek płacenia za hotelik. Otrzymałam również wiadomość od p.Maćka,że ok 20 Lucky już będzie u nich w domu.Cała wyprawka już na niego czeka :) Kilka zdjęć jakie mi przesłał z dzisiejszego zapoznania...:)
-
Haniu, bardzo kochana dziękujemy za pierwsze wiadomości i zdjęcia.Koniecznie trzeba będzie przyłożyć się do odkarmienia Kessi.Bidulka nie przetrwała by w schronie z takim wychudzeniem....:( U weta poproś może jeszcze o jakieś witaminy wzmacniające,tak aby zaczęła dochodzić do siebie.Badanie krwi dla tych psiaków uważam,że jest konieczne.