Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. U Timiego wszystko w należytym porządku :) Upały bardzo doskwierają,więc w cieniu samochodu jest odrobinę lepiej... Męskie pogaduchy i obserwacje...:)
  2. Dziewczyny,bardzo dziękujemy za ogłoszenia Bezika :) Zawsze działacie błyskawicznie!:) Jedno zdjęcie trochę poobcinałam.
  3. Wspaniała wiadomość i bardzo się cieszę,że się Czarusiowi poszczęściło :) Widać,że ma wspaniały i wymarzony domek :) Powodzenia chłopaku! :)
  4. Dobrze,że będzie jakiś zapas czasu,aby z Korciem popracować.To bardzo fajny psiak,tylko pewnie wymaga odpowiedniego prowadzenia i pod okiem dobrego szkoleniowca,powinno się udać :)
  5. Dużo się podziało u Koriego,ale wszystko jak widzę na dobrej drodze :) Trzymam mocno kciuki aby wizyta szkoleniowca przyniosła pożądane efekty! :)
  6. Wczoraj Atila odwiedziła inny,polecony gabinet wet i została gruntownie zbadana.. Miała zrobione jeszcze raz USG oraz badanie moczu.Okazało się,że ma nadal zapalenie cewki moczowej i otrzymała antybiotyk w zastrzyku.Usg wykazało,że ma powiększony trzon macicy,który może uciskać na pęcherz.Wet wyklucza po sterylkowe nietrzymanie moczu i kazał odstawić hormony,które mają wpływ na powiększenie trzonu,a jedynie kazał nadal podawać Propalin.Został pobrany wycinek na cytologię oraz posiew z moczu.Atila miała także badane serduszko i wszystko jest w porządku,nie ma żadnych nieprawidłowości. Jak będą wyniki z badań,to p.Wioletta się ze mną skontaktuje.
  7. Haniu obserwuj kochana Kessi.Ona jest bardzo wychudzona i do tego te lamblie...:( W krótkim czasie przeszła zabieg sterylizacji,tabletkę na robaki,a to przecież trucizna i dzisiaj szczepienie +tabletki na giradię....Miejmy nadzieję,że jakoś to zniesie, ale gdyby coś się działo,to jedź natychmiast do weta
  8. Dobre wiadomości z wizyty u weta, bardzo cieszą :) Dziewczyny cudne,radosne i rozbrykane :)
  9. Ok Haniu.Jeżeli wetka nie widziała przeciw wskazań po wstępnych badaniach,to trzeba przyjąć jej decyzję.
  10. Dziękujemy Haniu za wiadomości.Jeżeli Kessi jest zarobaczona,to czy powinna być szczepiona...? Miejmy nadzieję,że u Czika będzie wszystko dobrze,za co mocno trzymam kciuki!
  11. Wiadomości o Kessi nie najlepsze ale to już Hania wszystko opisze....
  12. Dopero teraz dotarłam na wątek, bo po prostu nie wyrabiam,tyle jest tych bidulek....Czaruś faktycznie nie do poznania :) Jak dobrze widzieć go na spacerku i otaczającej natury :) Asiu,podeślij mi proszę nr konta,ponieważ p.Agata od Akeksa, chce wesprzeć Czarusia wpłatą jednorazową :)
  13. Piękny Timi, wraz ze swoją nową rodziną pozdrawiają :)
  14. Linki podesłałam i otrzymałam takie info: Witam.Atilka dostaje estrofem mite .Dzisiaj dostała trzecią dawkę 2mg bo tak miała 1 mg .Incurinu udało mi się tylko kupić 4 tabletki, bo nie ma go w hurtowniach.Zobaczymy czy te 2mg poskutkują.... :)
  15. helli,bardzo dziękuję za linki,które zaraz podeślę p.Wiolecie :) Sama chętnie poczytałam bo zbyt mało mam wiedzy w tym temacie...
  16. Rozmawiałam z p.Wiolettą i Atila jest na propalinie i hormonach,ale puki co,efektów w poprawie nie ma.Teraz została zwiększona dawka leku i trzeba poczekać.Jeżeli to nie pomoże to pojadą jeszcze do innego weta na konsultację.Boi się nadal obroży i szelek i na ich widok ucieka na legowisko.Państwo nad tym pracują i starają się robić to delikatnie aby jej nie zniechęcać.Jest wspaniałą i bardzo mądrą sunią,zakochaną w swoim Pańciostwie z ogromną wzajemnością :)
  17. Tak Asieńko,zdejmij ogłoszenie.Bardzo dziękuję :)
  18. Tak, otrzymałam wiadomość od Hani,że Państwo dzisiaj byli w odwiedzinach u Lucky i podpisali umowę adopcyjną,więc przejmują dalszy obowiązek płacenia za hotelik. Otrzymałam również wiadomość od p.Maćka,że ok 20 Lucky już będzie u nich w domu.Cała wyprawka już na niego czeka :) Kilka zdjęć jakie mi przesłał z dzisiejszego zapoznania...:)
  19. Haniu, bardzo kochana dziękujemy za pierwsze wiadomości i zdjęcia.Koniecznie trzeba będzie przyłożyć się do odkarmienia Kessi.Bidulka nie przetrwała by w schronie z takim wychudzeniem....:( U weta poproś może jeszcze o jakieś witaminy wzmacniające,tak aby zaczęła dochodzić do siebie.Badanie krwi dla tych psiaków uważam,że jest konieczne.
  20. Dziękujemy Asieńko za zdjęcia :) Dobrze,że jednak Piotrek pojechał do Anety, bo przynajmniej psiaki miały odrobinę przerwy na siku i rozprostowanie kosteczek...:)
  21. Haniu dziękujemy za info :) Może udało by się załatwić wcześniejsze spa chociaż Dla Czika? On też jest w okropnym stanie...Spróbuj podzwonć :)
×
×
  • Create New...