Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Jestem też mile zaskoczona tak ogromną wpłatą od p.Patrycji :) Już bardzo serdecznie jej za to podziękowałam :)
  2. Wspaniała adopcja i oby takie domki trafiały się dla wszystkich psiaków :)
  3. Dobrze Martuni,że zapytałaś o Toficzka bo pominęłam go wstawiając zaległe wiadomości i zdjęcia na wątkach.Już uzupełniłam :)
  4. U Toficzka wszystko dobrze.Wyniki bardzo się poprawiły i jest w bardzo dobrej kondycji :)
  5. Ja też tak myślę,że los się do Atilki bardzo uśmiechną i teraz do pełni szczęścia brakuje tylko udanej operacji i powrotu do zdrowia.Kciuki Elu będą bardzo potrzebne i bardzo za nie dziękuję,ponieważ to jednak nie zwykły zabieg,a operacja.Jeszcze pewnie termin nie ustalony bo nie mam wiadomości od od p.Wandy.Teraz jest sezon urlopowy i mogą być jakieś przesunięcia w czasie. Wczorajsze zdjęcie Atilki po kąpieli :)
  6. Są,są...:) Wiadomości i zdjęcia przesłane dzisiaj przez p. Patrycję :) U weta nasiedzielismy się długo ze względu na ilość pacjentów... Lekarz obejrzał go "z grubsza", założyliśmy kartę. Kupiliśmy foresto i dostał probiotyk na ładniejsza kupkę. Czip zarejestrowałam sama. Ponoć weterynarze już tego nie robią... Bezik zmienił imię na Leszy. Już reaguje. Zwłaszcza na ton. Bardzo boi się ulicy z autami. Podejrzewam jakaś traumę. Unikamy ulic. Kiedy trzeba przenosimy go na rękach.Waży 13kg Obok naszego domu i tak ich nie ma. Już się u nas bardzo zadomowił. Dom jest broniony a Bezik w nocy robi obchód po mieszkaniu czy wszystko na miejscu :) I chrapie tak słodko... Bardzo go kochamy :):)
  7. Nadrobiłam zaległości i poczytałam wiadomości o Kofi.Dobrze,że już paskudne lamblie wytłuczone i mleko też zanika.Będę trzymać kciuki aby nic nie stanęło na przeszkodzie planowanej sterylce i oczywiście za zapoznanie rodziny z Kofi.Widać z opisu,że to naprawdę bardzo dobry domek i zapewne małej niczego w nim nie zabraknie :)
  8. Cudne zdjęcia Spineczki w objęciach swojej Pańci :) Serce się na taki widok raduje :)
  9. Bajka niczym kot uwielbia parapetowe leżakowanie :)
  10. Gracja podróżniczka wraz z rodziną pozdrawiają :)
  11. Pan Jakub wraz z Capri serdecznie pozdrawiają :) Dwa zdjęcia z podpisem: Nasza modelka :)
  12. Wiadomość i zdjęcie od Pani Basi :) Dunieczka odpoczywa w cieniu. Dużo gada, przekomaża się że mną, nie ucieka w panice, ale dotknąć się nie da. Bardzo broni domu. Zamordowała nawet kreta i była z tego bardzo dumna. Jest jej tu dobrze. Pozdrowienia od nas obu :)
  13. To dobrze Asiu,że przekazałaś to p.Agnieszce.Zawsze lepiej więcej wiedzieć niż być zaskoczonym zachowaniem psiaka.Ja myślę,że jej to po jakimś czasie przejdzie,jak będzie widziała,że ma swoją miseczkę pełną i tylko dla siebie.Teraz tak się zachowuje jak by chciała jeść na zapas ale to może też być wynikiem konkurencji innych psiaków. Trzymam kciuki za Morelkę bo jest bardzo fajną sunią:) Na to wygląda,że domek szykuje jej się super! :)
  14. Rozliczyłam bazarek i dla naszych psiaków uzbierało się z niego 499,50zł :) Anulko dodaj ode mnie 0,50zł dla równego rachunku i potwierdź wpłatę na wątkach https://www.dogomania.com/forum/topic/350153-mix-domowych-różności-do-020719/
×
×
  • Create New...