-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emiśka faktycznie trochę urosła ale i tak jest filigranową sunieczką :) Sama się zastanawiam skąd tyle pokładów energii w tak małym ciałku...? :) -
Ja też tak myślę,że los się do Atilki bardzo uśmiechną i teraz do pełni szczęścia brakuje tylko udanej operacji i powrotu do zdrowia.Kciuki Elu będą bardzo potrzebne i bardzo za nie dziękuję,ponieważ to jednak nie zwykły zabieg,a operacja.Jeszcze pewnie termin nie ustalony bo nie mam wiadomości od od p.Wandy.Teraz jest sezon urlopowy i mogą być jakieś przesunięcia w czasie. Wczorajsze zdjęcie Atilki po kąpieli :)
-
Są,są...:) Wiadomości i zdjęcia przesłane dzisiaj przez p. Patrycję :) U weta nasiedzielismy się długo ze względu na ilość pacjentów... Lekarz obejrzał go "z grubsza", założyliśmy kartę. Kupiliśmy foresto i dostał probiotyk na ładniejsza kupkę. Czip zarejestrowałam sama. Ponoć weterynarze już tego nie robią... Bezik zmienił imię na Leszy. Już reaguje. Zwłaszcza na ton. Bardzo boi się ulicy z autami. Podejrzewam jakaś traumę. Unikamy ulic. Kiedy trzeba przenosimy go na rękach.Waży 13kg Obok naszego domu i tak ich nie ma. Już się u nas bardzo zadomowił. Dom jest broniony a Bezik w nocy robi obchód po mieszkaniu czy wszystko na miejscu :) I chrapie tak słodko... Bardzo go kochamy :):)
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nadrobiłam zaległości i poczytałam wiadomości o Kofi.Dobrze,że już paskudne lamblie wytłuczone i mleko też zanika.Będę trzymać kciuki aby nic nie stanęło na przeszkodzie planowanej sterylce i oczywiście za zapoznanie rodziny z Kofi.Widać z opisu,że to naprawdę bardzo dobry domek i zapewne małej niczego w nim nie zabraknie :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisia to żywe srebro,jak to mówi p.Wanda i ciężko jej zrobić zdjęcia :) Zabawy z piłeczką uwielbia :) -
To dobrze Asiu,że przekazałaś to p.Agnieszce.Zawsze lepiej więcej wiedzieć niż być zaskoczonym zachowaniem psiaka.Ja myślę,że jej to po jakimś czasie przejdzie,jak będzie widziała,że ma swoją miseczkę pełną i tylko dla siebie.Teraz tak się zachowuje jak by chciała jeść na zapas ale to może też być wynikiem konkurencji innych psiaków. Trzymam kciuki za Morelkę bo jest bardzo fajną sunią:) Na to wygląda,że domek szykuje jej się super! :)