Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Są takie rodziny,że same od czasu do czasu podsyłają zdjęcie swojego adoptowanego pupila i dzięki temu mogę je wstawić na wątek :) Staram się o takie zapewnienie już podczas moich pierwszych weryfikacyjnych rozmowach, ale też z tym różnie bywa czasowo...:) O tak!Takie serduszkowe miodzio dla nas i osób,które przyczyniły się do tej pomocy :)
  2. To naprawdę bardzo miłe,że zaglądacie na wątek psiaków,które były /a zawsze pozostaną w naszych sercach / pod moją i Anulki opieką :) Obie nie szukamy aplauzu ale wiele wpisów na wątku utwierdzają nas w tym,że decyzja o wspólnej adopcji jednak była słuszna. Dziewczyny i rodzina szczęśliwi i to najbardziej cieszy :) Święty Franciszek jednak czuwa gdy podejmujemy taką, a nie inną decyzję :)
  3. Ja też tak myślę,że jeszcze trochę i zapomni kruszynka o wszystkim :) Taką mamy wszyscy nadzieję,że te skrzywdzone psiaki już nigdy nie zostaną porzucone i będą właśnie jak napisałaś: do końca życia szczęśliwe!:) Jeszcze jedno zdjęcie Atilki otrzymałam przed chwilą :)
  4. Atilka na szczęście czuje się dobrze :) Zjadła dzisiaj śniadanko,była na małym spacerku i zrobiła na nim siku :) Teraz są w drodze do domku :)
  5. Bardzo Eluniu dziękujemy :) Na ile mi się udało,to trochę zdjęcia przycięłam...
  6. Przekazuję bardzo dobrą wiadomość,że operacja się udała :):):) Teraz, aby tylko Atilka po niej doszła do siebie więc kciuków nie puszczam.
  7. Atilkę zabrali na zabieg o 9,30 i jeszcze nie mam żadnych innych wiadomości od p.Wioletty.Musimy cierpliwie poczekać,choć to bardzo trudne....
  8. Bezik-Leszy pięknieje nam z każdym dniem w nowym doku :) Kochany rudasek :)
  9. Wiadomości z domku Luckiego :) Dzień dobry. Problemów nie ma żadnych, Lakiś świetnie sobie radzi i jest najgrzeczniejszym psiakiem jakiego znam, nawet za kotami na spacerach się specjalnie nie ugania :) Nawet przestał bać się aut, już nie reaguje nerwowo ani na ludzi ani na inne psy, nawet ma sporo znajomych w okolicy :) Spacerki nadal głównie na smyczy, ale mamy miejsce gdzie może się wybiegać wedle uznania i chętnie z tego korzysta. Jedyne co to nie lubi wychodzić po deszczu bo wie, że później czeka go wycieranie a tego nie lubi :)
  10. Otrzymałam wiadomość od p.Wioletty: Nie może być inaczej jak tylko dobrze :) Mamy być na 8 rano i informacje będziemy mieć w piątek ale zabieramy ją w sobotę .Weterynarz który Nas tam pokierował tez będzie tam na miejscu Swoją drogą mają niesamowitego weta,który i pokierował gdzie trzeba i załatwił miejsce w klinice a teraz też tam będzie ....:)
  11. Anulko nic więcej nie wiem niż to co napisałam.Jak otrzymam coś więcej od p.Wioletty to na pewno napiszę.
  12. To najcudowniejszy domek jaki mógł się trafić Atilce :):) Otrzymałam wiadomość od Pani Wioletty,że operacja będzie w piątek.Bardzo proszę wszystkich,którzy zaglądają na wątek o dobre myśli i trzymanie kciuków, aby wszystko poszło pomyślnie i bez komplikacji.
  13. Dziękujemy Haniu za wiadomości o Cziko i Kessi.Pozostaje więc tylko czekać i trzymać kciuki aby ktoś sensowny się odezwał.
  14. Gabrysia ma jakieś problemy ze wstawieniem zdjęcia,więc ja wstawiam Gacusia.Bidulek potrzebuje czasu aby mógł to wszystko ogarnąć, co się w jego życiu dzieje....
  15. Nie ma za co Gabrysiu :) To przyjemność wstawiać takie filmiki,na których widać szczęśliwe psiaki :) Sarunia jest kolejną sunią,której dzięki Tobie i takiemu domkowi udało się odmienić los :):)
  16. Dziękujemy Eluniu,że zaglądasz i zostawiasz wspaniałe życzenia psiaczkom :) Jeszcze pokażę trochę Atilki :) Jak przystało na członka rodziny,ma także swoje krzesełko w ogrodzie,jak reszta domowników :) Tak sobie słodko śpię...:) I tak trochę akrobatycznie...:)
  17. Otrzymałam wiadomość od p.Karoliny,że dzisiaj Toficzek wraz z całą rodziną wyruszają na urlop...:)
  18. Pani Wioletta kupiła trymer i sama wykonała zabieg aby niepotrzebnie nie stresować Atilkę wizytą u gromera :) Po domowym SPA...:) A tak lubię czesanko i nawet się przy nim rozanielam....:):)
  19. Tak jak i w zeszłym roku Bajeczka odpoczywa wraz z rodziną nad morzem :)
  20. Jak były upały,to Pani Agata zakupiła dla Olesia matę chłodzącą,która spełniała doskonale swoją rolę :) I jak zawsze akrobatyczno - kosmiczne pozycje spaniowe....:)
×
×
  • Create New...