-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Są takie rodziny,że same od czasu do czasu podsyłają zdjęcie swojego adoptowanego pupila i dzięki temu mogę je wstawić na wątek :) Staram się o takie zapewnienie już podczas moich pierwszych weryfikacyjnych rozmowach, ale też z tym różnie bywa czasowo...:) O tak!Takie serduszkowe miodzio dla nas i osób,które przyczyniły się do tej pomocy :)
-
To naprawdę bardzo miłe,że zaglądacie na wątek psiaków,które były /a zawsze pozostaną w naszych sercach / pod moją i Anulki opieką :) Obie nie szukamy aplauzu ale wiele wpisów na wątku utwierdzają nas w tym,że decyzja o wspólnej adopcji jednak była słuszna. Dziewczyny i rodzina szczęśliwi i to najbardziej cieszy :) Święty Franciszek jednak czuwa gdy podejmujemy taką, a nie inną decyzję :)
-
Wiadomości z domku Luckiego :) Dzień dobry. Problemów nie ma żadnych, Lakiś świetnie sobie radzi i jest najgrzeczniejszym psiakiem jakiego znam, nawet za kotami na spacerach się specjalnie nie ugania :) Nawet przestał bać się aut, już nie reaguje nerwowo ani na ludzi ani na inne psy, nawet ma sporo znajomych w okolicy :) Spacerki nadal głównie na smyczy, ale mamy miejsce gdzie może się wybiegać wedle uznania i chętnie z tego korzysta. Jedyne co to nie lubi wychodzić po deszczu bo wie, że później czeka go wycieranie a tego nie lubi :)
-
Otrzymałam wiadomość od p.Wioletty: Nie może być inaczej jak tylko dobrze :) Mamy być na 8 rano i informacje będziemy mieć w piątek ale zabieramy ją w sobotę .Weterynarz który Nas tam pokierował tez będzie tam na miejscu Swoją drogą mają niesamowitego weta,który i pokierował gdzie trzeba i załatwił miejsce w klinice a teraz też tam będzie ....:)
-
Gabrysia ma jakieś problemy ze wstawieniem zdjęcia,więc ja wstawiam Gacusia.Bidulek potrzebuje czasu aby mógł to wszystko ogarnąć, co się w jego życiu dzieje....
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu