Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Zdjęcie cudowne! Faktycznie wyglądają jak bracia :) Ciekawe jak się Joguś aklimatyzuje ?
  2. Proszę bardzo :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-są-już-ulokowane-w-hoteliku/ https://www.dogomania.com/forum/topic/351151-zaczynam-nowe-życie-to-już-przeszłość-końcowe-boksy-nikt-tu-nie-zagląda-tu-diabeł-mówi-dobranoc/ https://www.dogomania.com/forum/topic/351186-nadprogramowe-szaleństwo-śliczna-freya-już-ze-mną/ https://www.dogomania.com/forum/topic/351176-nie-mam-przyjaciół-ani-pieniędzy-moim-jedynym-majątkiem-jest-uroda-i-długie-łapki-tak-też-miała-moja-imienniczka-greta-oczywiście-garbo/ Nie mam wątku Gabi pod opieką Sara2011 EOT: już jest :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351165-malutka-gabi-z-zamojskiego-schronu-prosi-o-wsparcie-i-pomoc-w-szukaniu-domku/ Jogi pojechał tym transportem do swojego DS :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349859-jogi-ma-w-końcu-swój-dom/page/17/
  3. Basiu podaj mi te dane do faktury to zaraz podam Hani.Ona jutro będzie u weta to od razu to załatwi
  4. Tak,pamiętam bo wstawiałaś te przerażające zdjęcia to co się znajdowało w ich koo :( Biedne one wszystkie tam są....:(
  5. Otrzymałam dużo zdjęć Effi i Fanni i dwa,na których też jest Greta,więc je wstawię :)
  6. U Effi widać na niektórych zdjęciach ten wystający znacznie ząb.... To zdjęcie jest ładne do ogłoszeń :)
  7. Te pierwsze zdjęcia Fanni są cudne i bardzo dobre do ogłoszeń :) Nawet nie zdawałam sobie sprawy,że ona jest taka śliczna :)
  8. Dziękujemy Haniu za pierwsze wiadomości o suniach.Fani faktycznie ładnie wygląda,więc jeszcze się zastanowimy z jej obcięciem...Myślę,że jak możesz to wykąp obie i wyczesz,a później pomyślimy. Effi ma jeden kieł bardzo długi i wystający na zewnątrz.Niech wet się temu przyjrzy czy czasem jej gdzieś nie rani.... Zaraz wstawię 24 zdjęcia,które mi przesłałaś,z które pięknie dziękujemy!:)
  9. Teraz dopiero widać,jaka z niej piękna dziewczyna! Naprawdę nie można od niej oczów oderwać :) To prawda,że wszystkie zamojskie psiaki mają "zbożową koo :( Nie wiem tylko jak szczeniaki,być może są trochę inaczej karmione....
  10. Dojechały szczęśliwie z Szafirkiem do Hoteliku...Ufffffff :)
  11. Witamy serdecznie Olenko :) Psiaczki właśnie dotarły szczęśliwie do Hoteliku :)
  12. Widać,że biedaczek przerażony na maxa...Nie ma co się dziwić i miejmy nadzieję,że pomalutku się zadomowi i zaufa swojej nowej rodzinie.
  13. Wspólnymi siłami udało się tym razem pomuc gromadce psiaczków i to cieszy:) Ona zachowuje się jak owczarek niemiecki...One też właśnie w pierwszym rzędzie pchają swojego nochalka do obwąchania i nim dotykania...:) Freya jak i pozostałe psiaki są okropnie głodne bo przecież cały dzień bez jedzenia.Nie dziwię się,że smakowitego Lukullusa pochłonęła i teraz trzyma się Ciebie :)
  14. Dziękujemy Haniu za umówienie wizyty.Nie wiem co ze spa bo śmierdzą okropnie i nie wiadomo w jakim stanie jest sierść....
  15. Przytuptałam i ja do sunieczki,która dzięki Jaaga i jej TZ ma u nich dt :) Bardzo cieszą pierwsze wiadomości,że jest spokojna i chyba puki co,to wszystko i wszystkich bacznie obserwuje.
  16. Wstawiam przesłaną przez Hanię fakturę i rachunek do zapacenia.W sumie na 184,00zł
  17. Effi i Fanni opuszczają schronisko i teraz aby bezpiecznie i szczęśliwie dojechały do Szafirków! Tu Za Gretą widać Fanni:
  18. Najgorsze już za nim.Szczęśliwej drogi! :)
×
×
  • Create New...