-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Nie wiem czy uda nam się zabrać małą kudłatą seniorkę,ponieważ może być już zarezerwowana.Czekamy na info od Marty.... Gdyby tak było, to mogłybyśmy wziąć na jej miejsce tą sunieczkę;
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że idzie ku dobremu i myślę,że po rehabilitacji Alficzek wróci do swojej sprawności :)Trzymam mocno kciuki! Masi życzę też zdrówka! Bidulka po tym zatruciu na pewno jest bardzo osłabiona ale będzie dobrze :) Elu,a Tobie życzę jak najmniej zmartwień i niemiłych niespodzianek i dużo,dużo zdrowia i sił w pokonywaniu życiowych przeszkód! :) -
Rozmawiałam z Martunią w sprawie tych suń i jeżeli się uda,to chciałybyśmy z Anulą im pomóc....
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jak najbardziej rozumiem i wiem doskonale,że bardzo cieszy Ciebie każda adopcja zamojskiego psiaka :) Myślę,że Nussi będzie w tej rodzinie zaopiekowana pod względem zdrowotnym i nie zabraknie jej miłości z ich strony :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Martuniu podmieniaj bo szkoda każdego wyróżnionego dnia w ogłoszeniu. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z p.Łukaszem i na to wygląda,że wszystko jest dobrze. Nussi bardzo fajnie się aklimatyzuje i choć jest bardzo krótko,to już w zasadzie nie widać po niej stresu.Bardzo ładnie je,bardzo lubi spacery,na których załatwia swoje potrzeby.Sylwestrowe odgłosy fajerwerków na szczęście nie zrobiły na niej specjalnego wrażenia.Wczoraj w odwiedzinach u rodziny Państwa czuła się bardzo swobodnie,jak u siebie w domu.Tak więc uffff.... jest ok :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie wiele mam wiadomości o Nussi,ponieważ Państwo dzisiaj są w odwiedzinach u rodziny.Może jutro dowiem się więcej szczegółów. Sylwester spędzony wraz z Nussi i na pielęgnacji jej futerka... Już wyczesana na swoim posłanku.... I luzik z brzucholkiem do góry.... -
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nussi Pojechała :) Hania napisała: Nussi pojechała niedawno, bardzo fajni ludzie Wszystko wysłuchali, o wszystkim chyba pamiętałam Ubrałam ją kompletnie Dałam trochę karmy Przekazałam dokumenty i leki Nr tel Pani mam :)