Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Fakt faktem,że Myszeczka wygrała los na loterii:) Nawet otrzymała do dyspozycji parterowe lokum :) Cudnie!
  2. Melduję się i ja u Dredzika.Jest cudnym psem i gdyby nie jego wielkość na pewno byśmy go z Anulą zabrały do Szfirki.
  3. Nie wiem czy uda nam się zabrać małą kudłatą seniorkę,ponieważ może być już zarezerwowana.Czekamy na info od Marty.... Gdyby tak było, to mogłybyśmy wziąć na jej miejsce tą sunieczkę;
  4. Bardzo się cieszę,że idzie ku dobremu i myślę,że po rehabilitacji Alficzek wróci do swojej sprawności :)Trzymam mocno kciuki! Masi życzę też zdrówka! Bidulka po tym zatruciu na pewno jest bardzo osłabiona ale będzie dobrze :) Elu,a Tobie życzę jak najmniej zmartwień i niemiłych niespodzianek i dużo,dużo zdrowia i sił w pokonywaniu życiowych przeszkód! :)
  5. Jeszcze trochę czasu potrwa zanim Ati będzie ponownie ogłaszana ale wstawię jej zdjęcie z pierwszej strony,które przycięłam.Innych nie mamy,więc gdyby była potrzeba pokazania jej z dłuższą sierścią, to będzie można wykorzystać.
  6. Rozmawiałam z Martunią w sprawie tych suń i jeżeli się uda,to chciałybyśmy z Anulą im pomóc....
  7. Ostatnie zdjęcia też niestety ale nie najlepsze do ogłoszeń,a to podstawa dla przeglądających ogłoszenia.Może za jakiś czas Jaaga zrobi kolejne i wtedy będzie można podmienić w ogłoszeniach.Trzymam kciuki za sensowny odzew bo Amber jest naprawdę wspaniałą sunią!
  8. Cudna dziewczynka :) Trochę udało mi się "złagodzić" odcień czerwieni na oczkach :)
  9. Jak najbardziej rozumiem i wiem doskonale,że bardzo cieszy Ciebie każda adopcja zamojskiego psiaka :) Myślę,że Nussi będzie w tej rodzinie zaopiekowana pod względem zdrowotnym i nie zabraknie jej miłości z ich strony :)
  10. Martuniu podmieniaj bo szkoda każdego wyróżnionego dnia w ogłoszeniu.
  11. Wstawiam na prośbę Gabrysi fajny filmik z cudną Jagusią :) Łóżkowe pieszczoty....:)
  12. Malusia już z pierwszego ogarnięta i też jestem bardzo ciekawa jutrzejszej metamorfozy po fryzjerskiej...:)
  13. Rozmawiałam z p.Łukaszem i na to wygląda,że wszystko jest dobrze. Nussi bardzo fajnie się aklimatyzuje i choć jest bardzo krótko,to już w zasadzie nie widać po niej stresu.Bardzo ładnie je,bardzo lubi spacery,na których załatwia swoje potrzeby.Sylwestrowe odgłosy fajerwerków na szczęście nie zrobiły na niej specjalnego wrażenia.Wczoraj w odwiedzinach u rodziny Państwa czuła się bardzo swobodnie,jak u siebie w domu.Tak więc uffff.... jest ok :)
  14. Nie wiele mam wiadomości o Nussi,ponieważ Państwo dzisiaj są w odwiedzinach u rodziny.Może jutro dowiem się więcej szczegółów. Sylwester spędzony wraz z Nussi i na pielęgnacji jej futerka... Już wyczesana na swoim posłanku.... I luzik z brzucholkiem do góry....
  15. Nussi Pojechała :) Hania napisała: Nussi pojechała niedawno, bardzo fajni ludzie Wszystko wysłuchali, o wszystkim chyba pamiętałam Ubrałam ją kompletnie Dałam trochę karmy Przekazałam dokumenty i leki Nr tel Pani mam :)
  16. Też tak myślę Elu.Oprócz futerka jeszcze wet i czekająca ją sterylka.Mamy nadzieję,że sunia nie jest zaciążona....
  17. Z przyjemnością Gabrysiu,ponieważ Tigra jest przykładem,że właściwe ukierunkowanie i odpowiedni ludzie sprawili,że możemy teraz cieszyć oczy oglądając taki filmik :) Cudna Tigrunia i jej Rodzina! :)
  18. Bardzo się cieszę,że malutka trafi do Ciebie Anulko :) Oby tylko Miki ją zaakceptował to będzie dobrze. Oczywiście pomogę na miarę możliwości bo trochę będzie do ogarnięcia z sunią....
×
×
  • Create New...