Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. A ja jeszcze wstawię trochę obrobionych prze ze mnie zdjęć z ogrodu.Myślę,że po mału można ogłaszać dziewczynki.Fanni ma w kłębie 41cm. a Effi 27cm.
  2. Wszystko to prawda Anulko co napisałaś :) Ati jechała na kolanach swojej nowej Pani,a później wyciągnęła się obok w swoim legowisku i spokojnie spała.Do domu wpadła jak mała torpeda i trzy razy pozwiedzała,oblatała wszystkie kąty,a później wskoczyła na kanapę w jadalni i obserwowała,co Pani Ania robi w kuchni.Zjadła z apetytem miseczkę chrupek,popiła wodą i po obiedzie usadowiła się na kolanach p.Ani rozdając buziaki :) Na ogrodzie biegała taka szczęśliwa,jak by nie była na nim pierwszy raz i już zaprzyjaźniła się z małym pieskiem sąsiadów.Bardzo jest mądra i usłuchana,na zawołanie wracamy do domku,już była pierwsza pod drzwiami.Jutro na obiadek będzie niunia jadła ugotowaną na parze rybkę z warzywkami i odrobiną ryżu.Odpowiednie akcesoria do pielęgnacji sierści też oczywiście zakupione i oczka przemyte, bo było trochę skorupek w kącikach.Mam obiecane zdjęcia i jak otrzymam to wstawię. Państwo są nią oczarowani i z wyglądu i z charakteru.Pani Ania mi powiedziała,że to najukochańsza mała istotka na całej ziemi i zakochali się w niej na zabój! :) Jestem pewna,że to jeden z najlepszych domów do jakiego mogła Ati trafić i niczego jej w nim nie zabraknie,a już miłości to na pewno :)
  3. Wstawiam filmik z cudownym Felixem :)
  4. Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.
  5. Hania napisała: Ati pojechała :) Pani ją po łapkach całowała :) Dałam resztę suchej i mokrej, piłeczkę, ulotki i książeczkę z badaniami krwi Pani powiedziała, że na pewno da podatek na ZEĘ Dali 50 zł na karmę:)
  6. Lada moment Ati pozna swoją nową rodzinę :) Państwo umówieni są na ok.11godz. Będę dzwonić wieczorkiem aby dowiedzieć się,jak malutka przyjęła nowe zmiany.
  7. Jeszcze raz Poker całego serca dziękujemy za zrobienie wizyty i relację :) Tak,imię zostaje.
  8. No i Ati ma dom! :) Poker napisze więcej o wizycie wieczorem.Państwo powiadomieni o decyzji i już uzgodnili z Hanią obiór w sobotę przed południem :) Dzisiaj jeszcze p.Ania wybiera się do sklepu po niezbędne akcesoria dla Ati :)
  9. Są niestety Elu tacy i tacy, zarówno jak dla ludzi, tak i zwierząt....:( Sporo jak widzę nieprawidłowości doszukał się wet,więc chyba należy do tych bardziej skrupulatnych i dociekliwych,a to wielki plus.Bardzo mi szkoda Masuni ale przynajmniej już coś więcej konkretnego jest wiadomo,a dalsza diagnostyka pozwoli na podjęcie decyzji.Tak sobie myślę,że w zasadzie to szkoda pieniędzy na wizytę i badania u weta,który nie zbyt profesjonalnie do tego podchodzi.Podejrzewam,że ten drugi jest droższy ale jeżeli oszacować już wydane pieniądze u pierwszego, to może wyjdzie na jedno,a przynajmniej odpowiednio zdiagnozuje i pokieruje dalszym leczeniem...Serduszko też nie najlepiej pracuje ale pewnie potrzebne by było Echo serca u psiego specjalisty.Nazbierało się tego wcale nie mało....:( Zaglądam do Was z ciepłymi myślami i jak zawsze trzymam mocno kciuki!
  10. Zaglądam i trzymam kciuki za wetowy przegląd Bruna :)
  11. Zgłosiła się rodzina z Wrocławia zainteresowana adopcją Ati.Państwo są na emeryturze /Pani 62lata/ mieszkają w domu 150m+ ogród 800m.Niedawno pożegnali swojego Nero,owczarka niemieckiego,którego Pani Ania zabrała z ulicy.Teraz chcieliby małego pieska i Ati skradła ich serduszka.To psiolubna rodzina i myślę,że Ati miałaby bardzo dobrze, na co wskazuje to co mi powiedziała p.Ania,że Neruś mimo,że był duży to nie raz spał z nimi w łóżku :) Poprosiłam o wizytę p/a naszą kochaną Poker i mimo,że to od niej daleko,to zgodziła się ją przeprowadzić :)
  12. Dotarłam w końcu i ja na wątek malutkiej Gabuni.Bidulka bardzo wylękniona i schroniskiem,transportem i nowym otoczeniem u Szafirków.Ale nie widzę w jej oczach jakiegoś niesamowitego strachu,a raczej głęboki smutek i niepewność.Będę bardzo mocno trzymać kciuki,aby zaufała i zaczęła się otwierać na to lepsze,które jest przed nią...:) Mariolciu przepraszam,ale mogę tylko kibicować,ponieważ mamy 2 a właściwie 3 sunie u Hani...
  13. Dla nas Fanni jest też ogromną niespodzianką bo zupełnie inaczej ją widziałyśmy ze zdjęć w schronisku.A Effi to słodziara pełnym pyszczkiem :) Jest się naprawdę czym pozachwycać Martuniu :) Cudne dziewczynki nam pokazałaś :) Kiełek nie przeszkadza bo tak dzisiaj stwierdził wet.Taka jej więc uroda...:) Ja też jak oglądam zdjęcia ze schroniska to psiaki wydają mi się jakieś wielgaśne...Nawet specjalnie dzwoniłam do Martuni aby dopytać o wielkość Fanni...Fajne dwa maleńtasy :)
  14. Nie będziemy obcinać Fanni bo też nie widzimy takiej potrzeby.Nie jest skołtuniona i wygląda nawet bez kąpieli i wyczesania bardzo fajnie :) Effi miała sterylkę w schronisku.M ten kiełek ale jest zdrowy więc też raczej nie ma sensu go usuwać.... Fanni naprawdę urocza :) Effi kocha człowieka i to widać na zdjęciach :) Tak Bogduniu,obie sunie mają coś w sobie urokliwego :)
  15. Wstawiam faktury do zapłacenia,które trzeba pomniejszyć o kwotę 35zł ponieważ Fundacja Zea pokrywa resztę.Ja również bardzo dziękuję za pomoc w opłaceniu szczepień :)
  16. Wstawiam Fakturę za sterylizację Ati,którą Hania wyśle do ewu i drugą,którą trzeba zapłacić Hani / Ich suma została rozbita na dwie faktury/
  17. Tak Gabrysiu,ma fajny domek :) Ogląda się za Panem bo lubi,jak rodzinka jest w komplecie :)
  18. Tak Gabrysiu są wiadomości i wszystko jest dobrze.Nussi już na dobre się zaaklimatyzowała.Nie sprawia żadnych problemów i już była kilka razy ze swoją Panią w pracy.Jest spokojna,nie reaguje na inne psy i nie jest szczekliwa.Uwielbia mizianka :) Na razie otrzymała legowisko po króliku ale doradziłam aby kupili jej miękkie,gąbkowe i zapewne tak zrobią :) Nussi na spacerku :)
×
×
  • Create New...