-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Kochani otrzymałam od p.Wioletty wiadomość i bardzo proszę o kciuki w poniedziałek za Atilkę! Witam pani Bogusiu .W ubiegłym tygodniu byliśmy na tomografie i niestety jest 2 milimetrowy prześwit więc w poniedziałek ma następną operację. Mam nadzieje ze to już będzie koniec bo chcemy ją koniecznie wyleczyć .Proszę ją wspierać dobrą energią .Pozdrawiam
-
Już po wizycie i Tobciu jak najbardziej daje zielone światło :) Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję za przeprowadzenie tej wizyty,tym bardziej,że wiele rodzinnych spraw ograniczało czasowo :) Uzgodniłam z p.Martą,że ze względów zawodowych przyjedzie po Effi w przyszły piątek.Hania już też powiadomiona, więc pozostaje teraz odliczać dni....:)
-
Wstawiłam prośbę wraz z plakatem na swoim profilu fb.Moja najbliższa rodzina oddaje 1% na Zea i choć nie jest tego wiele,to zawsze jakiś grosik wpadnie.
-
Zapraszam serdecznie na bazarek z różnościami dla zamojskiej Effi i Fanni :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351222-bazarek-z-masą-różnościzapraszam-do-250120/
-
Oytzymałam od Hani namiary do Pani ze Szczecina,zainteresowanej adopcją Effi.Pani jest osobą młodą, mieszka sama w kamienicy na 4 piętrze i pracuje 7-8godz. ale czasami też jest kilka dni w domu.Miała psiaka adoptowanego,który odszedł za TM w wieku 14 lat w lipcu zeszłego roku.Dobrze zna temat opieki nad starszym czy chorym psem a także z problemami behawioralnymi,ponieważ musiała korzystać z porad przy poprzednim psiaku.Wyjazdy urlopowe zawsze tak wyszukiwała aby mogli jechać razem.Zaraz na przeciw domu jest piękny i duży park Kasprowicza i nie opodal dalej,wybieg dla psiaków.Pani Marta przyjechałaby po Effi do hoteliku. Dzwoniłam do AlfaLS z prośbą o wizytę i tu jest problem,ponieważ ma złamaną nogę w gipsie.Nie jest teraz w stanie przeprowadzać jakiekolwiek wizyty.Postara dotrzeć do Tobciu,która właśnie bardzo blisko mieszka ul.Słowackiego i ma dać znać,czy coś się jej udało ustalić.
-
Kolejny filmik z uroczym Felicjanem :)
-
Jogusiowi naprawdę nie mógł się trafić lepszy domek! :) Aż oczy się pocą z radości oglądając zdjęcia...:)