Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Kochani otrzymałam od p.Wioletty wiadomość i bardzo proszę o kciuki w poniedziałek za Atilkę! Witam pani Bogusiu .W ubiegłym tygodniu byliśmy na tomografie i niestety jest 2 milimetrowy prześwit więc w poniedziałek ma następną operację. Mam nadzieje ze to już będzie koniec bo chcemy ją koniecznie wyleczyć .Proszę ją wspierać dobrą energią .Pozdrawiam
  2. A to Seba [*] z p.Martą na nadmorskim urlopie.Niczego mu nie brakowało,więc myślę,że Effi też będzie szczęśliwa...:)
  3. Już po wizycie i Tobciu jak najbardziej daje zielone światło :) Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję za przeprowadzenie tej wizyty,tym bardziej,że wiele rodzinnych spraw ograniczało czasowo :) Uzgodniłam z p.Martą,że ze względów zawodowych przyjedzie po Effi w przyszły piątek.Hania już też powiadomiona, więc pozostaje teraz odliczać dni....:)
  4. A dzisiaj było takie cudne dzień dobry! :) Dzisiaj rano pisałam z p.Martą i też jej podesłałam zdjęcia...:)
  5. Mam wiadomość od Tobciu,że wizyta będzie albo jutro, albo w niedzielę,także możemy zacząć zaciskać kciuki!:)
  6. No niestety ale tym razem z tą wizytą idzie jak po grudzie....Dzisiaj jeszcze napisałam do jednej dziewczyny z fb prośbę o wizytę i na razie czekam....Z Panią Martą jestem w kontakcie i puki co, cierpliwie czeka....
  7. Wstawiłam prośbę wraz z plakatem na swoim profilu fb.Moja najbliższa rodzina oddaje 1% na Zea i choć nie jest tego wiele,to zawsze jakiś grosik wpadnie.
  8. Dziewczynki na niedzielnym wypadzie do Kijkduin,najwspanialszej morskiej plaży w Holandii :) Coś w tym morzu jest,że czasami wprowadza w zamyślenie...?:)
  9. Zapraszam serdecznie na bazarek z różnościami dla zamojskiej Effi i Fanni :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351222-bazarek-z-masą-różnościzapraszam-do-250120/
  10. Zapraszam serdecznie na bazarek z różnościami dla Effi i Fanni :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351222-bazarek-z-masą-różnościzapraszam-do-250120/
  11. Wizytę zgodziła się zrobić Tobciu w tym tygodniu ale jeszcze da znać kiedy.Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc AlfaLS i Tobciu za pomoc :)
  12. Oytzymałam od Hani namiary do Pani ze Szczecina,zainteresowanej adopcją Effi.Pani jest osobą młodą, mieszka sama w kamienicy na 4 piętrze i pracuje 7-8godz. ale czasami też jest kilka dni w domu.Miała psiaka adoptowanego,który odszedł za TM w wieku 14 lat w lipcu zeszłego roku.Dobrze zna temat opieki nad starszym czy chorym psem a także z problemami behawioralnymi,ponieważ musiała korzystać z porad przy poprzednim psiaku.Wyjazdy urlopowe zawsze tak wyszukiwała aby mogli jechać razem.Zaraz na przeciw domu jest piękny i duży park Kasprowicza i nie opodal dalej,wybieg dla psiaków.Pani Marta przyjechałaby po Effi do hoteliku. Dzwoniłam do AlfaLS z prośbą o wizytę i tu jest problem,ponieważ ma złamaną nogę w gipsie.Nie jest teraz w stanie przeprowadzać jakiekolwiek wizyty.Postara dotrzeć do Tobciu,która właśnie bardzo blisko mieszka ul.Słowackiego i ma dać znać,czy coś się jej udało ustalić.
  13. Dobrze,że mała się aklimatyzuje,a kolejne wiadomości będą równie dobre:)
  14. Otrzymałam zdjęcia od p.Anety cudnej Majeczki :)
  15. Kolejny filmik z uroczym Felicjanem :)
  16. Jogusiowi naprawdę nie mógł się trafić lepszy domek! :) Aż oczy się pocą z radości oglądając zdjęcia...:)
  17. Nie chcę nawet myśleć co ten biedak musiał przejść....:( Teraz na szczęście już zaopiekowany i czyściutki Brunonek :)
×
×
  • Create New...