Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Też tak uważam! Roxi to naprawdę ładna dziewczynka, bez tych guzów ma większe szanse!... niby mówią... nie szata zdobi człowieka!...allleee
  2. Anetko, dziękuję bardzo to może ja przeniosę wszystko do drugiego postu i będę już prowadziła jedno pod drugim, jak to zrobiłaś teraz? ... próbowałam ''coś'' majstrować przy rozliczeniu jak widać, ale mi się ... rozstrzeliło rozliczenie i pomyślałam że lepiej na razie zostawić/ żeby czasem wszystko nie zniknęło, bo dopiero kłopot/ pomyślałam że poproszę o pomoc Elik jak wróci, żeby teraz nie zawracać głowy przed wyjazdem . Zauważyłam że inni robią co jakiś czas podsumowania konta :) może to drugie? jeśli ktoś ma inne propozycje niech pisze;) Anetko a wydatków na karmę?, na kleszcze? inne jeszcze jakieś? nie piszesz?
  3. Dzień dobry słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu :)
  4. Dzień dobry słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu :) A ja już wiele razy miałam napisać.... Dogo bez Nesiowatej i bez Ciebie, Elisabeto byłoby...smutne!
  5. Dzień dobry słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu :)
  6. Dzień dobry ze słonecznego Wrocławia czas na kawkę i dogo! Dobrego dnia wszystkim! może i dla Dosi to będzie 'ten' dzień , nieustająco zaciskam ... tak! Kudłaty jest we Wrocławu u Ulv :)
  7. Dokładnie! ja wierzę w pozytywną energię! kcikujemy! ciepłe myśli ślemy! musi być dobrze! nie ma inaczej!
  8. Słoneczkiem się witamy z Wrocławia jak tu... wiosenką powiało! ptaszki ćwierkają ,znaczy wiosna zawitała ;) wiosennego nastroju wszystkim życzę :)
  9. Eluniu, ale się u Ciebie 'zakręciło' prawie tak samo jak u mnie ... z tego co napisałaś to Kikuni ,kroi się super, superowy domek! nie martw się na zapas! lepiej się cieszmy z jej szczęścia! bo to chyba tak jakby los na loterii wygrała! mi jakoś...bardzo pasuje- piesek z problemami i pańcia psycholog Eluniu, będziemy bardzo tęskniły ale ... jeden tydzień na Sycyli! to piękna perespektywa! żebyś tylko dłużej nie chciała zostać
  10. Anetko uaktualniłam wpłatę Uxmal ale wydatki mam po prawej stronie i nie mogę odjąć pieniążków na OLX dla Alaskan malamutte? co robię nie tak? Pytanie czysto techniczne, nie radzę sobie ze swoją prawą stroną ekranu? po tych ostatnich problemach na dogo, teraz mam podzieloną stronę ,po lewej wątek i mogę pisać a po prawej po od góry "ogłoszenia" "popularni autorzy" "statystyki forum" czy można to jakoś zamknąć ? czy to wszyscy mają? to powoduje ... 'jakby ograniczoną stronę'? 'nie minimalizuje' tylko ogranicza! czy macie może jakieś pomysły? jak sobie z tym radzicie? proszę o pomoc
  11. ... dlatego spodobał mi się pomysł, zgłoszenia na policję! Magda wytłumaczyła mi że trzeba narobić szumu ze zgłoszeniem!... że coraz więcej wyroków zapada za bestialstwo wobec zwierząt! żeby przestraszać! żeby się bali! żeby widzieli że to jest ścigane prawem! że tak nie wolno! że są przecież .. schroniska... ogłoszenia...
  12. Ja też jestem taka... średnio ostrożna z radością na początku adopcji! ale coś u Bobisia jestem 'dobrej myśli' nadal mocno zaciskam, czekając na dobre wieści ... to że imię zostało ,to też dobry "znak"
  13. Też tak uważam ale takie plakaty... też?chyba? muszą jakoś przykuwać wzrok, trzeba by chyba ,gdzieś znaleźć jakąś inspirację? jakieś pomysły?
  14. Jeśli chodzi o maluszka to niestety okazuje się że jest skrajnie zaniedbany ,wychudzony, zapchlony okrutnie /pomimo że był kąpany/ przy takiej ilości pcheł i jakiś dziwnych jaj na futrze ,jest prawdopodobne że maluch może mieć tasiemca i raczej w tym stanie nie powinien być operowany , rzecz jasna w tej kwestii wypowie się chirurg i jego zdanie będzie tutaj decydujące! najpierw pełna diagnostyka! i jeszcze kwestia zgłoszenia na policję! jestem ZA! wczoraj podałam numer telefonu ludzi u których piesek był te parę dni,celem ustalenia szczegółów ,jak słucham Ulv cieszę się bardzo że 'kudłaty' trafił w najlepsze 'ręce' Kudłaty się pokazuje :) Cudny jest! prawda :) Wygląda jak puchata kuleczka-zabaweczka, a jest taki chudziutki... Chciałam jeszcze pokazać tą przepuklinę! jest naprawdę duża :(
  15. Słoneczkiem witamy się z Wrocławia wreszcie Wioooosna!!! wiosennego nastroju, wszystkim życzę ;) już się biorę za rozliczenie, Anetko przepraszam ,wczoraj przeczytałam, ktoś mnie odwołał od komputera i ... zapomniałam :) Uxmal, pięknie dziękuję za pomoc ,razem z Dosią ... pędzę dopisać i naliczyć pieniążki za ogłoszenia :) Biedna moja Dosia, tak bardzo tęskni do człowieka... żeby jak najszybciej zadzwonił TEN telefon
  16. Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego! ... nadrabiam cały czas zaległości! ... Moli kochana ,podziwiam! i myślę... skąd wytrzasnąć 1130,52zł???? ... cieszę się bardzo ,że już wszystko u Misi się goi! i że Ty jesteś taka ... zaradna!
  17. Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego! ... nadrabiam cały czas zaległości! ...
  18. Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego! ... nadrabiam cały czas zaległości! ...
  19. Ja tyż .... z ornitologii na wagarach byłam .. to mocno zaciskamy za Kikunię!
×
×
  • Create New...