-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
... podziwiam podejście! szkoda ,że bliżej nie mieszkam -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy kolejny, słoneczny dzionek i cieszymy się z Nesiowatą ,robota zrobiona, spiżarnia zapełnia się! dobrze jest -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku z serca współczuję! ...bardzo dobrze wiem o czym piszesz!... ponieważ ja tak mam od pewnego czasu! ... czasem już tracę ducha walki, wydaje mi się ,że ... niestety problem jest w tym, że bierzemy na siebie, więcej niż , zdołamy udźwignąć.... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
... a co nie zdążysz to przykryj! ja widzę ,że tak robią na Mazurach, przykrywają plandekami a jak przyjdzie słoneczko ,odkrywają i dosuszają... -
I ja zaglądam do Masterka z ciekawością i nadzieją na jakieś dobre wiadomości :) ucieszyłam się z DT, jednak musi Masterek jeszcze poczekać! domyślam się ,że ustąpił miejsca 'bardziej potrzebującemu' bardzo mocno zaciskam ,żeby ktoś wypatrzył go z ogłoszeń na OLX uważam że Master jest ... piękny! aż mi się ciepło na serduchu zrobiło jak obejrzałam filmik ,jak sobie pobiegł
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek we Wrocławiu, dzisiaj rano popadało , jest czym oddychać :) Bravo Nesiowata :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaczniemy ,Nowy tydzień, serdeczności zostawię dla Wszystkich Elu ,naprawdę się ''dzieje'' u Ciebie :) mocno zaciskamy ,żeby to nie było nic poważnego! i żeby to był ... spokojny tydzień -
Weekendowy obchód we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać! ale do 8rano było rześko ;) nadrabiam zaległości, bardzo się cieszę ,że wyniki wyszły dobre! Czesio jest prze-kochany i tyle w nim radości! Dziękujemy p Aldonce :) @Anulato ja mocno zaciskam za te Wrocławskie ogłoszenia! może.. może? z radością ,odwiedziła bym Czesterka, może udało by mi się! i obdarował by mnie takim, soczystym lizaniem po buzi
-
Weekendowy obchód
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
anica replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
I u Abi nadrobię zaległośc,weekendowy obchód -
I ja ,korzystam z chwilki i odwiedzam Betinkę, weekendowy obchód
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy sobotę ,weekendowe serdeczności we Wrocławiu też wczoraj popadało, bez burzy, dzisiaj przywitał nas rześki poranek, jest czym oddychać :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry w piątek! oby był dobry bo ... smutno się zaczął, zajrzałam na wątek Vanilki[*] i dowiedziałam się że odeszła :( we Wrocławiu, poranek całkiem znośny... bez upału... -
A ja się przywitam po powrocie, serdeczności zostawię