-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Ja jestem ZA! Anetko Ty wiesz najlepiej co zrobić z tymi pieniążkami! kwota pozostała niewielka, ale jest i niech się przyda babuleńce :) zostawiam serdeczności i lecę do babuleńki!...
-
Fajnie tam u Ciebie ,Moli a atrakcji ile
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia kochani ,dzisiaj pijemy dużo wody i zaciskamy ,żeby Nesiowata dzisiaj nie została obdarowana ... a może się nie sprawdzi! -
Tylko się cieszyć :) Zapowiada się , super domek :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu, chyba wszyscy tak mamy! ludzie są omylni... tylko jedni się do tego przyznają a inni nie! ... jedni próbują naprawić swoje błędy a inni nie!... takie, tam ... moje przemyślenia.... -
Tysiu, podaj mi na PW jakiś telefon do Fundacji ,jeśli jamniczek jest w miarę zdrowy to może coś się uda?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Już prawie drugi tydzień w domciu, ale ... nie mogę się jakoś "ogarnąć" takie dziwne sprawy mi się ''porobiły'' że sama w to nie wierzę! dziwne to wszystko! mówię Ci Eluniu... Dziwny jest ten świat!!! Czesiu ,miał rację! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przywitam środę w FK i dołączę się do życzeń dla Nesiowatej! ...żadnych darów! trochę to chyba... dziwne? że słoneczko tak pali a w niektórych regionach takie zbiory? -
Tysiu, rozejrzę się! napisz mi tylko czy to domek z jakimś terminem/ na czas wyjazdu/ czy też bez terminu?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy się upalnie :) jeszcze ten tydzień ma być taki gorący a później może będzie lepiej... lekkiego dnia wszystkim życzę :) Nesiowata nie obawiaj się tak tych szklanych wysyłek, jak się poowija w gazety ,dużo gazet i jeszcze trochę do kartonu, dochodzą w całości :) -
Moli ,Ty jesteś .... wszechstronna! ze wszystkim dajesz radę! .. Moli ,życzę Ci żeby się chociaż urlop ,dobrze skończył! :) jeśli się źle zaczął...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Poniedziałkowe serdeczności zostawiam w FanKlubie na cały tydzień , cieszmy się chwilką wytchnienia bo znowu , falą upałów strasza! .. naprawdę afrykańskie lato... to trochę ....daleko .. też tak sobie pomyślałam! ... zew natury, silniejszy! -
U Dianeczki się również przywitam
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam się "gorąco" po powrocie nadrobić zaległości muszę! troszeczkę ostatnich postów przeczytałam i cieszę się z sukcesów naszej Eluni w tropieniu i kastracji kocich śliczności! czyli w klatce, tak ostro ,walczyła kiciunia? - Benitka zmęczona upałami jak chyba, wszystkie futerka! chyba nie ma takich, które lubią takie... Afrykańskie lato? ... tak się zastanawiam?... gdzie mieszka Nesiowata? -
Staramy się wszystkie jak możemy... ciągle ubolewam ,że mamy tak niewielkie możliwości! ...a tak ogromne, potrzeby :( Zostawiam u Dianeczki , serdeczności do końca lipca, lecimy na Mazury, czas troszeczkę doładować baterie