Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Witam się u Vanilki! przybiegłam z watku Dosi, bardzo jestem poruszona losem babuni, łezki same kapią od początku ,ale i teraz wieści... raczej złe :(
  2. Ja jestem ZA! Anetko Ty wiesz najlepiej co zrobić z tymi pieniążkami! kwota pozostała niewielka, ale jest i niech się przyda babuleńce :) zostawiam serdeczności i lecę do babuleńki!...
  3. Fajnie tam u Ciebie ,Moli a atrakcji ile
  4. Dobrego dnia kochani ,dzisiaj pijemy dużo wody i zaciskamy ,żeby Nesiowata dzisiaj nie została obdarowana ... a może się nie sprawdzi!
  5. Tylko się cieszyć :) Zapowiada się , super domek :)
  6. Zaglądam, nadrabiam zaległości :) już z tego upału... nie mogę się doszukać , czy ja zapłaciłam za sierpień? Pięknie się błyszczy nasza Roxi, bardzo zadbana , Dziękujemy Moli
  7. Zaglądam , nadrabiam zaległości zdziwiłam się ,że jeszcze nikt się nie zakochał? nie zauroczył jej cudnym pycholkiem :)
  8. Elu, chyba wszyscy tak mamy! ludzie są omylni... tylko jedni się do tego przyznają a inni nie! ... jedni próbują naprawić swoje błędy a inni nie!... takie, tam ... moje przemyślenia....
  9. Tysiu, podaj mi na PW jakiś telefon do Fundacji ,jeśli jamniczek jest w miarę zdrowy to może coś się uda?
  10. Już prawie drugi tydzień w domciu, ale ... nie mogę się jakoś "ogarnąć" takie dziwne sprawy mi się ''porobiły'' że sama w to nie wierzę! dziwne to wszystko! mówię Ci Eluniu... Dziwny jest ten świat!!! Czesiu ,miał rację!
  11. Przywitam środę w FK i dołączę się do życzeń dla Nesiowatej! ...żadnych darów! trochę to chyba... dziwne? że słoneczko tak pali a w niektórych regionach takie zbiory?
  12. Tysiu, rozejrzę się! napisz mi tylko czy to domek z jakimś terminem/ na czas wyjazdu/ czy też bez terminu?
  13. Witamy się upalnie :) jeszcze ten tydzień ma być taki gorący a później może będzie lepiej... lekkiego dnia wszystkim życzę :) Nesiowata nie obawiaj się tak tych szklanych wysyłek, jak się poowija w gazety ,dużo gazet i jeszcze trochę do kartonu, dochodzą w całości :)
  14. Moli ,Ty jesteś .... wszechstronna! ze wszystkim dajesz radę! .. Moli ,życzę Ci żeby się chociaż urlop ,dobrze skończył! :) jeśli się źle zaczął...
  15. Poniedziałkowe serdeczności zostawiam w FanKlubie na cały tydzień , cieszmy się chwilką wytchnienia bo znowu , falą upałów strasza! .. naprawdę afrykańskie lato... to trochę ....daleko .. też tak sobie pomyślałam! ... zew natury, silniejszy!
  16. U Dianeczki się również przywitam
  17. Nadrabiam zaległości, .. U Nelci najwspanialsze wieści! oby jak najwięcej takich! z opisu Malwy cieszę się ,bo sunia ma najlepszy domek w świecie! lepiej nie mogła trafić
  18. Witam się "gorąco" po powrocie nadrobić zaległości muszę! troszeczkę ostatnich postów przeczytałam i cieszę się z sukcesów naszej Eluni w tropieniu i kastracji kocich śliczności! czyli w klatce, tak ostro ,walczyła kiciunia? - Benitka zmęczona upałami jak chyba, wszystkie futerka! chyba nie ma takich, które lubią takie... Afrykańskie lato? ... tak się zastanawiam?... gdzie mieszka Nesiowata?
  19. Staramy się wszystkie jak możemy... ciągle ubolewam ,że mamy tak niewielkie możliwości! ...a tak ogromne, potrzeby :( Zostawiam u Dianeczki , serdeczności do końca lipca, lecimy na Mazury, czas troszeczkę doładować baterie
  20. Tyś(ka) jak wrócę w sierpniu, spróbujemy pomyśleć nad plakatem dla Roxi, może jakoś wspólnymi siłami? teraz wyjeżdżam na dwa tygodnie, zostawiam serdeczności ,jak wrócę to nadrobię zaległości .. moja stała za lipiec poleciała :)
  21. Ja myślę ,że gdybym miała tą wiedzę co teraz! i ... nie byłabym tak zrozpaczona, bezmyślna to bym jej nie operowała! :(
×
×
  • Create New...