-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to... Spokojnego dnia i ode mnie -
Zaglądam z życzeniami miłego dnia i całego tygodnia! dogo jest właśnie od tego! uważam ,że to nie tylko portal pomocowy! tutaj także możemy się podzielić swoimi uwagami, opiniami czasem wywiąże się dyskusja, może nawet 'gorąca' ale konstruktywna i na poziomie ,jestem Za uważam że, tutaj u Ewu spotykają się osoby, które darzę szczególnym szacunkiem :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy się w FK , zaczynamy gorąco Nowy tydzień Dziękuję Eluniu -
... noo... gdzieś tak, jakoś i nasze przemyślenia z Anią przebiegają
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku, co Kicia ma w tej drugiej kuwecie /obok suchego/ czy to są może serduszka drobiowe? pokrojone razem z tłuszczykiem? ja dla Tasi odcinam te rurki i tłuszczyk ale pies nie powinien tłuszczu a kot może? pytam bo syn ma przyjść ze swoją kicią a ja zawsze też jej oczyszczam serduszka ,może nie powinnam? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy,witamy! Dobrej soboty, wszystkim życzę :) u mnie sobota jak zwykle pracująca ale krócej a Nesiowata ,przypomniała mi ,że skończyły mi się już ciasteczka, szybko pobiegłam na bazarek do Kejciu ,uzupełnić zapas tych pysznych ciasteczek :) -
Szczęśliwe chwile! u Ani na rączkach
-
A jak zapatrzony w Anię a to jego ... klapnięte uszko
-
I wcale się nie dziwię! to wyjątkowy piesek ja też po paru minutach ,nie mogłam się oprzeć jego ''osobistemu urokowi'' Karacik jest wyjątkowy Normalnie chłopak ... kokietuje Taki mały piesek... a tyle w nim miłości!
-
Nadrabiam zaległości! a u Basi jak zwykle sięęęęędzieje! .... Oj chwycił Karacik za serduszko! ....lecę :) ... Aniu masz solidne wsparcie
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Milutko się witam w naszym FanKlubie słoneczko wprawdzie jeszcze w dzień daje popalić ale ,poranki są takie cudownie rześkie! uwielbiam je :) cicho ... pusto... ptaszki ćwierkają a słoneczko się z wysoka uśmiecha ;) i przyznaję ... Kejciowe ciasteczka są wspaniałe! nie znam psa ,który im by się oparł :) a nalewka ,dobra rzecz! i nie tylko pomarańczowa ;)