Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Normalnie mnie.., kokietuje! psica jedna Tysiu, ja już dawno tak myślę!... że Roxi wcale, ale to wcale się nie martwi ,że telefon milczy! dobrze im wszystkim u Moli i tyle! :) widać , widać jak dziewczynka się pięknie błyszczy!
  2. Eliczku, kiedy chciałabyś ruszyć z bazarkiem? będę się starała pomóc :)
  3. Super sesja zdjęciowa , dziękujemy Moli :) Jakież ,Roxi ma mądre spojrzenie! że też nikt tego nie zobaczył ....
  4. Zaglądam z życzeniami miłego dnia i całego tygodnia! dogo jest właśnie od tego! uważam ,że to nie tylko portal pomocowy! tutaj także możemy się podzielić swoimi uwagami, opiniami czasem wywiąże się dyskusja, może nawet 'gorąca' ale konstruktywna i na poziomie ,jestem Za uważam że, tutaj u Ewu spotykają się osoby, które darzę szczególnym szacunkiem :)
  5. Pewnie za gorąco ,żeby myśleć!... chyba jakieś wytłumaczenie musi być...no tak? czy nie?
  6. Witamy się w FK , zaczynamy gorąco Nowy tydzień Dziękuję Eluniu
  7. ... noo... gdzieś tak, jakoś i nasze przemyślenia z Anią przebiegają
  8. I jak zwykle , jak 'Mantrę' powtarzam...Im bardziej ,poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
  9. Eliczku, co Kicia ma w tej drugiej kuwecie /obok suchego/ czy to są może serduszka drobiowe? pokrojone razem z tłuszczykiem? ja dla Tasi odcinam te rurki i tłuszczyk ale pies nie powinien tłuszczu a kot może? pytam bo syn ma przyjść ze swoją kicią a ja zawsze też jej oczyszczam serduszka ,może nie powinnam?
  10. Witamy,witamy! Dobrej soboty, wszystkim życzę :) u mnie sobota jak zwykle pracująca ale krócej a Nesiowata ,przypomniała mi ,że skończyły mi się już ciasteczka, szybko pobiegłam na bazarek do Kejciu ,uzupełnić zapas tych pysznych ciasteczek :)
  11. Szczęśliwe chwile! u Ani na rączkach
  12. A jak zapatrzony w Anię a to jego ... klapnięte uszko
  13. I wcale się nie dziwię! to wyjątkowy piesek ja też po paru minutach ,nie mogłam się oprzeć jego ''osobistemu urokowi'' Karacik jest wyjątkowy Normalnie chłopak ... kokietuje Taki mały piesek... a tyle w nim miłości!
  14. Przybiegłam z wątku Ewu, dopiero tam wypatrzyłam śliczną trikolorkę :) mam nadzieję ,że Emi szybciutko chwyci kogoś za serducho :) Jesteś kochana Elu
  15. Nadrabiam zaległości! a u Basi jak zwykle sięęęęędzieje! .... Oj chwycił Karacik za serduszko! ....lecę :) ... Aniu masz solidne wsparcie
  16. Milutko się witam w naszym FanKlubie słoneczko wprawdzie jeszcze w dzień daje popalić ale ,poranki są takie cudownie rześkie! uwielbiam je :) cicho ... pusto... ptaszki ćwierkają a słoneczko się z wysoka uśmiecha ;) i przyznaję ... Kejciowe ciasteczka są wspaniałe! nie znam psa ,który im by się oparł :) a nalewka ,dobra rzecz! i nie tylko pomarańczowa ;)
×
×
  • Create New...