Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Witam Abuniu :) muszę troszeczkę nadrobić zaległości...
  2. ... chyba jednak więcej! obserwując Eluniu ile już uratowałaś istnień, które stanęły na Twojej drodze, przychodzi mi do głowy , takie powiedzenie... Pan Bóg daje nam tyle, ile zdołamy udźwignąć.... tak słyszałam....
  3. I w tym... nasza siła! zwyczajni ludzie z wielkimi sercami
  4. Dzwoniłam , wczoraj do Mila-ada , obiecała że zadzwoni później do Figuni :) zaciskam
  5. Z wtorkowymi serdecznościami do Emi, również zaglądam! ... no popatrz! czasem , trzeba podnieść głos, żeby dotarło! Bravo, Eliczku! Bravo, Emi .... wokół siebie, znam kilka przykładów bezstresowego wychowania... płakać się chce :(
  6. Dzień dobry, Ajeczko :) biedulka ale przynajmniej ma teraz dobrą opiekę, ciężko jest , ale Kikou da radę! ;)
  7. Wtorkowe serdeczności ,przybiegłam zostawić :) może się jeszcze ktoś po niego zgłosi?... na zdjęciu wygląda na zadbanego.... Oj! tak
  8. Oby , NIE!... jakoś ,tak męczą mnie takie przemyślenia...
  9. ... jak się dodzwonię to ,może uda mi się odpowiedzieć na to pytanie ")
  10. Miło jest zaczynać tydzień w FanKlubie , oby to był dla nas wszystkich Dobry tydzień
  11. Nie mógł! jeden ma już dwa pieski a mieszkają w bloku a drugi jest niepełnosprawny, mieszka jeszcze w starym budownictwie na czwartym piętrze i raczej nie powinien opiekować się zwierzętami :(
  12. I to się liczy! :)
  13. Dziękuję Aniu :) jestem już gotowa na wizytę! a nawet mam pewność ,że słyszałam o tym doktorze... różne opinie?! ja polegam Anusiu na Twojej :)
  14. Przywitam się u Laluni , serdecznie :) miała sunia szczęście, że Basia i Ela stanęły na jej drodze, teraz już będzie tylko lepiej zostaję u suni i pomyślę jak pomóc :)
  15. Elu i jak , Ciebie nie kochać Lajki mi się skończyły ! :(
  16. Serdecznie zapraszam po butki :)
  17. Ja również kciukam i wspieram duchem, Tysię bo , że podejmie dla Roxuni najlepszą z możliwych decyzję to jestem, pewna .... jasne! ja już mojej Tasi, obrózkę zakładam tylko okazjonalnie / wieczorem na Mazurach, odblaskowa, zeby mi gdzieś nie umknęła ;) / ... nie koniecznie :) Rozi ja jak adoptowałam Jasię, to biedna Supergoga, miała całą masę telefonów ode mnie! czy czasem... dam radę? czy jednak ? czy to dobry pomysł bo pracuję? bo jednak ? staruszka, chore serduszko? bo? bo? bo? ... jak sobie ,teraz to wszystko, przypomnę Moja stała za październik poleciała.
  18. Dziękuję, Elu nasza niezawodna Elunia...
  19. Sobotnie odwiedzinki i serdeczności dla Gwiazduni i wszystkich odwiedzających ... jestem naprawdę rozczarowana :( .... przypomniałam sobie pierwsze spotkanie z Gwiazdunią, już po kilku chwilach sunia skradła serce moje i kolegów! później wieczorem przyjechała po nią ULV która już po kilku chwilach, powiedziała ....niewiarygodne! jak kochana, mądra sunia! ona już jest gotowa do adopcji! przyjacielska, opanowana, posłuszna.... nie rozumiem??? dlaczego telefon milczy?? co jeszcze możemy zrobić, żeby ją pokazać??
  20. Sobotnie odwiedzinki i życzenia pięknej soboty :) ostatnio ,mniej mnie na dogo ale sercem jestem zawsze z Wami .. też tak mam, Bogduniu a jak to się robi, żeby skreślić fant , który został kupiony?
  21. ... O!.. to dlaczego ja nie znam jego nazwiska?, poproszę :) .. i nadal zaciśnięte, żeby Usia była wysterylizowana
×
×
  • Create New...