-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
anica replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Witam Abuniu :) muszę troszeczkę nadrobić zaległości... -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
anica replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
I w tym... nasza siła! zwyczajni ludzie z wielkimi sercami -
Dzwoniłam , wczoraj do Mila-ada , obiecała że zadzwoni później do Figuni :) zaciskam
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wtorkowe serdeczności ,przybiegłam zostawić :) może się jeszcze ktoś po niego zgłosi?... na zdjęciu wygląda na zadbanego.... Oj! tak -
Oby , NIE!... jakoś ,tak męczą mnie takie przemyślenia...
-
... jak się dodzwonię to ,może uda mi się odpowiedzieć na to pytanie ")
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miło jest zaczynać tydzień w FanKlubie , oby to był dla nas wszystkich Dobry tydzień -
I to się liczy! :)
-
Dziękuję Aniu :) jestem już gotowa na wizytę! a nawet mam pewność ,że słyszałam o tym doktorze... różne opinie?! ja polegam Anusiu na Twojej :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
... wybieram, Kochaj! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu i jak , Ciebie nie kochać Lajki mi się skończyły ! :( -
Serdecznie zapraszam po butki :)
-
Ja również kciukam i wspieram duchem, Tysię bo , że podejmie dla Roxuni najlepszą z możliwych decyzję to jestem, pewna .... jasne! ja już mojej Tasi, obrózkę zakładam tylko okazjonalnie / wieczorem na Mazurach, odblaskowa, zeby mi gdzieś nie umknęła ;) / ... nie koniecznie :) Rozi ja jak adoptowałam Jasię, to biedna Supergoga, miała całą masę telefonów ode mnie! czy czasem... dam radę? czy jednak ? czy to dobry pomysł bo pracuję? bo jednak ? staruszka, chore serduszko? bo? bo? bo? ... jak sobie ,teraz to wszystko, przypomnę Moja stała za październik poleciała.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, Elu nasza niezawodna Elunia... -
Sobotnie odwiedzinki i serdeczności dla Gwiazduni i wszystkich odwiedzających ... jestem naprawdę rozczarowana :( .... przypomniałam sobie pierwsze spotkanie z Gwiazdunią, już po kilku chwilach sunia skradła serce moje i kolegów! później wieczorem przyjechała po nią ULV która już po kilku chwilach, powiedziała ....niewiarygodne! jak kochana, mądra sunia! ona już jest gotowa do adopcji! przyjacielska, opanowana, posłuszna.... nie rozumiem??? dlaczego telefon milczy?? co jeszcze możemy zrobić, żeby ją pokazać??
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Sobotnie odwiedzinki i życzenia pięknej soboty :) ostatnio ,mniej mnie na dogo ale sercem jestem zawsze z Wami .. też tak mam, Bogduniu a jak to się robi, żeby skreślić fant , który został kupiony? -
... O!.. to dlaczego ja nie znam jego nazwiska?, poproszę :) .. i nadal zaciśnięte, żeby Usia była wysterylizowana