Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. a Tak! tarantuli! słusznie! pomyliłam, przepraszam :) Jolu, kolega podawał swojemu jamnikowi / w innej przypadłości/ i nie pomogło?! pytałam wetki , powiedziała , że ona już wielu osobom ściągała Theranecron z Czechosłowacji, bodajże? i jest to chyba... 50/50 czyli jednym pomaga a innym nie? poczytaj opinie :) Pestki moreli gorzkiej, jeśli chcesz to pogrzebię w wątku Jasi i znajdę opakowanie a kupowałam w sklepach ze zdrową żywnością / dawkowanie było chyba ?? pięć pestek na 10kg? / jeśli się zdecydujesz to poszukamy bo to jest ważne , mi kiedyś poleciła Ellig :)
  2. ......O Matuniu!...tego się nie spodziewał nikt!... Nestorku[*] biegaj szczęśliwy za TM.....
  3. Poniedziałkowo , dobrze życzę , Dobrze życzącym! No i gitara!... Benia na 'swoim' miejscu
  4. Miało być Gwiazdki!... teraz ,Bromby ... stresssa zajadam!... więc tak z 25 powinnam zjechać Kikou to , piękny przykład do naśladowania!.. takie jest moje ,cichutkie marzenie! na emeryturze, poprowadzić taki domek , dla starszych chorych, niechcianych... Malwo , udanego odpoczynku!
  5. Olenko to bardzo dobry pomysł!ja mogłabym ... gdzieś od września?... będziemy w kontakcie :) może np spróbujemy razem bazarkować? łączyć fanty, lub każdy inny pomysł Dinuś całe życie miał ciężkie?! teraz spotkał swojego Anioła i to jest piękne! jak czytam historię Dina ,jestem bardzo wzruszona tym co zrobiła Dorcia2 i uważam ,że trzeba ją wspierać Podziwiam Jolę! bo akurat kosztowne leczenie za nią!...i przed nią! Czy to jest ten jad żmiji? ja podawałam swojej Jasi pestki moreli gorzkiej, amigdalina B12? są naprawdę skuteczne! polecam :) teraz podobno są nawet w formie tabletek / trzeba uważać przy zakupie ,żeby to była B12/ ja podawałam Jasi pestki , bardzo żałuję że zrobiłam przerwę :(
  6. Z zapartym tchem wczytuję się w opis... i zabij nie pojmę! medyka nam trza!...a my możemy zaciskać! żeby dobrze ,odczytał
  7. Biegam gdzie mogę... Ja jeszcze nie wiem, jaki jest mój plan.. chyba najpierw ,pomóc Beluni! czy możesz się też dorzucić?
  8. Biegam gdzie tylko mogę - Ja jeszcze nie wiem, jaki jest mój plan.. chyba najpierw ,pomóc Beluni! czy możesz się też dorzucić?
  9. Ja jeszcze nie wiem, jaki jest mój plan.. chyba najpierw ,pomóc Beluni! czy możesz się też dorzucić?
  10. Niezawodna... kochana... jedna ...jedyna ... i tak można by długo, Eliczku czy ja już mówiłam... Jak dobrze że jesteś! Nadrabiam zaległości a tu Belunia już po operacji, nawet jak mnie tu nie było... to i tak byłam przy Beluni, myślami nieustająco! :) Lajki mi się skończyły.... ile tych lajków ...siem przysługuje? Polecę po prośbie może coś się uda wyprosić ,na puszeczki dla Beluni :) Tylko może ustalmy kto będzie zbierał pieniążki na zakup karmy? czy wpłacać na konto jak na pierwszej stronie? Lajki mi się skończyły!... ile siem tych lajków przysługuje na dzień??
  11. Ciepłe myśli dla Czesterka zostawiam i czekamy na wyniki p Aldona , piękna kobieta z piękną duszą! ma chłopak szczęście! :)
  12. Weekendowe serdeczności Dziękuję, mam nadzieję nie zapomnieć o Lisku :)
  13. Weekendowe serdeczności Tyś(ka) nie mam pomysłu! widzę ,ze już lepiej nie można się postarać! naprawdę robisz wszystko! i jeszcze więcej! :) musimy czekać... zobaczymy co Nelci pisane?
  14. Weekendowe serdeczności Eliczku podobno u suk już , po ok miesiącu po zapłodnieniu.
  15. Nadrabiam zaległości moc serdeczności zostawiam dla wszystkich Gwiazdunia ,naprawdę wypiękniała! wygląda ślicznie! Kikou, normalnie czaruje ,swoje futerka :) świetnie ,że już nie ma takiego ogromnego brzucha! przy jej krzywiutkich łapkach, to dodatkowe obciążenie nie było potrzebne! chyba pójdę w jej ślady To się zdziawiłam... że Nelcia taka duzia! głaski dla suni :)
  16. Weekendowe serdeczności Eliczku , obawiam się ,że już teraz nie mozesz chorować! ... po tylu życzeniach!? :) ... lista podpisana, można pytać! ;) czy kotki ,również znaczą teren? pytanie nawet dotyczy kotki wysterylizowanej?
  17. Poranny spacerek, bardzo wczesny ale ... widać Nestorek ciekawy, swojego Nowego świata! /one w swojej zadziwiającej mnie nieustannie mądrości i sile instynku/ on już wie ,że jest bezpieczny! tylko.... co się ,tutaj w ogóle dzieje Nestorek taki jamnikowaty jest
  18. Ja też z uściskami i dobrymi myślami spieszę! dla Eliczka moc Zdrówka, zdróweczka , serdeczności dla wszystkich
  19. Eliczku, przecież Malwinka to sama chodząca słodycz! jeszcze jak ma piękny charakter, domki się będą biły o nią
  20. Mocno zaciskam, za wyniki badań! dobrze ,że dziadziuś zaczyna jeść! dla mnie ,również brak apetytu u psa to, zły omen! ... To chyba ... będzie bazarek kilometrowy
  21. Dobrze ,że dziadzio ma takie kochane "dobre duszyczki" przy sobie , dobrze że jesteście
  22. ... zakładam że szybko! /się uśmiechnie/ ... chyba lepszej nie mogło być opieki niż u Kasi! oprócz serca jeszcze dostanie ,wspaniałą profesjonalną opiekę ,jak na dziadka przystało
×
×
  • Create New...