-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrego dzionka, życzę i mocno zaciskam, żeby jednak ... podejrzenie się nie potwierdziło -
Czy uczyłeś go jakichś komend? np jak coś zrobi dobrze pochwała- bravo! czy dobrze! a jak coś robi źle to Nie! Nie wolno! czy Fe! ja znawcą szkolenia nie jestem, ale może spróbuj? Może uda się że zajrzy tutaj Sowa ,wtedy będą jakieś konkretne rady :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam się W FanKlubie troszeczkę zaległości mi się narobiło, już na początku przeczytałam o problemach Eliczka z rybkami :( Eluniu ,oby jak najszybciej udało się znaleźć problem i rozwiązać go, mocno zaciskam też mamy akwarium wprawdzie.... ale wiem ,że trzeba szybko reagować ,żeby cały zbiornik nie został skażony! może to te upały? namnaża się więcej bakterii? podobno są jakieś środki ,które się wlewa do oczka? -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zwróćcie proszę uwagę jak ja się pięknie błyszczę! jaka jestem zdrowa, szczęśliwa Sali jest otwarta na wszystkich psich przyjaciół! i ich miseczkę z wodą również, da se radę dziewczynka Oglądałyśmy cycunie Sali i... faktycznie ,wyglądają jakby rodziła? Tu chyba jeszcze bardziej widać... Sali jest teraz szczęśliwym, kochanym i kochający członkiem rodziny p Ani, Dziękujemy Pani Aniu Sali ma już swój Dom na zawsze! i nic tego nie jest w stanie zmienić! -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy po spotkaniu ,które odbyło się na świeżym powietrzu i pełne było wspaniałych wiadomości spacerkiem poszłyśmy do 'psiego placu zabaw' w parku Tołpy, w miłej atmosferze ,bardzo fajnie słuchało mi się dobrych wiadomości na temat wizyty u kardiologa , która odbyła się we wtorek 26czerwca/ p Ania otrzymała telefon że zwolniło się miejsce z którego chętnie skorzystali/ wyniki wizyty są bardzo dobre, Sali miała robione USG i ECHO serca, które wyszły bardzo dobrze!/dokumentacja medyczna jest w całości do przedstawienia/ diagnoza jest taka ,że ta spowolniona praca serduszka ,była spowodowana ... biegunką, która spowodowała odwodnienie :) inne wyniki, równie dobre, nie spamiętałam wszystkich ,tych dobrych wiadomości, ponieważ p Ania tak wspaniale opowiada o postępach Sali, że słuchając z wielką radością mogłam jeszcze obserwować radosne harce Sali! wszędzie jej było pełno! tu.. tam... za chwilę z powrotem tu :) widać ,ze Sali jest bardzo szczęśliwa! a do tego jeszcze naprawdę grzeczna i usłuchana! wiele potrafi zrobić, reaguje na siad, połóż się wraca na zawołanie, jestem pod wrażeniem tej małej czarnulki, było tak miło że straciłyśmy rachubę czasu i mam skrupuły ,że przeze mnie dzisiaj pojadą do rodziców p Ani ,późniejszym pociągiem bo na ten planowy, byłoby za późno... tak jakoś nam zeszło Sali pokazuje się! zobaczcie jaka jestem śliczna! na spotkanie poszłam z moją ślicznotką, Taksunią Sali naprawdę opanowała sztukę chodzenia po drabinkach i wiele innych sztuczek , tylko trudno ją uchwycić aparatem jest taka zwinna i szybka Pani Ania ma zawsze przy sobie smaczki, którymi nagradza Sali , a sunia jest tak wpatrzona w Panią Anię! ja widzę... wielkie Ajlawiu Biegały z wywieszonymi językami, tak było gorąco! ale... taki upał ,to nie jest przeszkoda!... tyle ciekawych rzeczy się tu dzieje... Sali jest naprawdę ciekawa wszystkiego a radość dodaje jej skrzydeł! już jest tu!... już jest tam! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to, Otwieramy! Dobrego dnia dla ,Wszystkich Ja również uważam ,żeby szczepić, jeśli chodzi o psie szczepionki wiem troszeczkę więcej/ wiedza z dogo/ natomiast jeśli chodzi o kocie sprawy ... wiedzy nie mamy żadnej! zainteresowanie ,wynika z tego ,że syn kupił sobie brytyjczyka... zaskoczył nas trochę decyzją ale ... kicia juz jest! :) i jak mi palnął że... oprócz tych szczepień które kicia otrzymała już z książeczką zdrowia nie będzie robił bo już kilka osób mu odradziło ,że one bardziej mogą kotu zaszkodzić niż pomóc? że podobno nawet u kotów są przypadki śmiertelne po szczepionkach? pomyślałam sobie ,sprawdzę? ja mam taką wielką nadzieję ,że kotka będzie miała możliwość wychodzenia np do przyjaciół na działkę! że urlop, będzie wybierał w takich miejscach, gdzie będzie mógł pojechać z kotką, żeby mogła sobie biegać gdzieś po parku, ogrodzonym terenie przy domku... więc chyba powinien szczepić? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tyś(ka) dziękuję kolejny ważna rada, którą sobie muszę wydrukować, nie mamy pewności ,ponieważ rozmawiałam z kilkoma osobami i okazuje się zdania są różne!... Tysia jest dla mnie autorytetem :) -
Pewnie, pewnie kończcie sprawy! :) i... Serdecznie zapraszam na bazarek dla jednej z najwspanialszych Dogomaniaczek , zajrzyjcie , podrzućcie, kupcie
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z życzeniami Miłego czwartku zaglądam do FanKlubu, serdeczności dla wszystkich bardzo się cieszę że Kizia ma tak wspaniały domek! Eluniu, koniecznie pokazuj foty:) Mam pytanie dotyczące szczepienia kotów? zdania są podzielone czy powinno się szczepić i na co? czy jednak nie? -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasieńka[*] moja maleńka,.. wczoraj zapomniałam....dzisiaj jestem... tęsknię... -
Skoro już tu jestem... Zapraszam również na mój 1-szy bazarek cegiełkowy, którego dochód zostanie przeznaczony na spłatę długu w lecznicach po maluszku znalezionym na śmietniku, którego podrzuciłam do Ulv.
-
Serdecznie zapraszamy z Marudą66, na bazarek z różnościami, którego dochód przeznaczmy dla zwierzaczków Cancer43
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam, witamy i niech będzie spokojny! :)