Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. .... Ania już się o to postara :)
  2. .... a ja ryczę! normalnie zalałam się łzami!... Roxi zasługuje na najlepszy domek w świecie!!
  3. Zaciskamy a ja lubię Twoje wpisy :)
  4. ... i wcale się nie dziwię! ja też jestem ....zszokowana! dziwne?! brzmi dobrze! za dobrze ... zobaczymy jutro....
  5. ... i 'babski' instynkt wie co mówi! ... bo pewnie ma inne zdanie /obawia się ,żeby nie było sensacji żołądkowych, może też obawiać się ,że to "niewielkie śniadanko" może być ,niemałe ;) wiadomo pojęcie względne! Aniu, ja jestem przekonana ,że jeśli Poker tak mówi ,to warto posłuchać :) Usia nie wiadomo jaki ma organizm? myślę że taka długa głodówka ją jednak osłabi... Moja Tasia jeszcze do ubiegłego roku miała chorobę lokomocyjną ,nic nie pomagało ani te psie ani ludzkie leki! wymiotowała pianą i taką żółcią aż ,pomimo że nic nie dostawała ,poprzedniego dnia już na kolację , zaczęłam dawać jej pół porcji, piła tylko wodę i tak męczyły ją te odruchy wymiotne! :( kiedyś Gusiaczek mi doradziła ,żeby dać jej tak... godzinę przed podróżą ,garść karmy, taką niewielką garstkę, pomyślałam... no to dopiero będzie :( ale ... myślę sobie! na Mazury jedziemy 7 godź, zamęczy się którymś razem :( zrobiłam tak jak radziła Gusiaczek! do dzisiaj jest spokój podobno żołądek jak jest pusty?! ... bardziej jest podatny na sensacje?? jak zaczyna pracować, bardziej odporny?? ... jakoś tak ,to było :) ...dziękuję, człowiek się całe życie uczy! to chyba... Seneka? .... czemu mi zawsze taaaakie tasiemce wychodzą
  6. Uwaga! do oddania młode ok 8tygodniowe jamniczki tel. 519778305 p Grażyna do odbioru we Wrocławiu okolice ul Pretficza . / dziwne to było? ... jak byłam z Taksunią na spacerku, podeszła do mnie pani z zapytaniem....czy nie chce pani ,jeszcze jamniczków?? początkowo nie mogłam jej zrozumieć ale, po chwili dotarło do mnie ,że Pani chce oddać 5malutkich ,około 8tygodniowych szczeniaczków, ponieważ ... ma parę jamników /czarnego samca i rudą samiczkę, której nie zdążyła wysterylizować / proszę jeśli ktoś chciałby przygarnąć jamnika ,pomóżcie bo coś... nie bardzo wszystko jest jasne dla mnie w tej historii????
  7. Uwaga! do oddania młode ok 8tygodniowe jamniczki tel. 519778305 p Grażyna do odbioru we Wrocławiu okolice ul Pretficza . / dziwne to było? ... jak byłam z Taksunią na spacerku, podeszła do mnie pani z zapytaniem....czy nie chce pani ,jeszcze jamniczków?? początkowo nie mogłam jej zrozumieć ale, po chwili dotarło do mnie ,że Pani chce oddać 5malutkich ,około 8tygodniowych szczeniaczków, ponieważ ... ma parę jamników /czarnego samca i rudą samiczkę, której nie zdążyła wysterylizować / proszę jeśli ktoś chciałby przygarnąć jamnika ,pomóżcie bo coś... nie bardzo wszystko jest jasne dla mnie w tej historii????
  8. Zaglądam z serdecznościami , szybkiego powrotu do zdrówka ,słodkiej Żabuni życzę :)
  9. Najbardziej męczące są wieczorne godziny do zabiegu... cały dzień! jak to znieść???... chyba tylko w raminach Figuni ... z tą alergią na pchieły całkiem prawdopodone! ostatnio często się z tym spotykam. .. jakaż ona słodka! oczka ma takie ,wielkie i mądre
  10. Super to zaciskamy, bardzo dziękujemy a w między czasie ,proszę zajrzyjcie na błyskawiczny bazarek ,który zrobiłam ,żeby opłacić te ogłoszenia dla Usi, ew. wyróżnienia a jak komuś się spodobają botki to się dołoży do sterylki, bo widzę ,że malutko ma Usia na zabieg. Zapraszam serdecznie :)
  11. Dla mnie też! Łał! Aniu, masz talent tekst, zdjęcia, naprawdę nie potrzebujesz żadnej pomocy ;) Jak mam za mało do roboty to nie umiem pracować. ... dobrze wiedzieć
  12. Zaglądam do naszej następnej, słodkiej sunieczki, po dłuższej nieobecności... naprawdę miałam cichutką, malutką, taką maleńką nadzieję!... niestety jeszcze ,widocznie nie jej pora... ... nadrabiam zaległości :) ...czasem trzeba doładować baterie!.. Tysiu , jesteś jedną z najbardziej zaangażowanych osób na dogo! naprawdę bardzo dużo pomagasz! jak weźmiesz na siebie więcej niż możesz udźwignąć... możesz się wypalić a tego byśmy nie chciały! o nie! mam nadzieję ,że odpoczęłaś :)
  13. Zaglądam do naszej słodkiej sunieczki, po dłuższej nieobecności... naprawdę miałam cichutką, malutką, taką maleńką nadzieję!... niestety jeszcze ,widocznie nie jej pora... ... nadrabiam zaległości :)
  14. Super zdjęcia Aniu ,jakaż ona jest śliczna! i też ma to 'mądre spojrzenie' może jutro sama ją będę mogła wymiziać :)
  15. Witam się u Żabuni :) słodka jest! i państwo nie wiedzą co stracili! nie zasługiwali na sunię i tyle!.
  16. Usia jeszcze raz, pierwszy dzień :) Usia, ładnie! Widać ,że jest zestresowana... ale to przecież pierwszy dzień, jak się poczuje bezpieczna to na pewno się uspokoi! ... mam nadzieję :)
  17. Zajrzałam z serdecznościami i żeby nadrobić zaległości a tu....taki wpis?? czy dogo znowu płata figle? ale jak najbardziej zgadzam się z w/wym cytatem ! bo to, oczywista, oczywistośśśśś ;)
  18. zaglądam z serdecznościami do Ralficzka i życzę ,żeby szybciutko antybiotyk zadziałał :) te bakterie przyplątują się starszym pieskom, skąd? jak? ....
  19. Kasiu ja poproszę, chociaż skromnie wspomogę :)
  20. Dziękuję Tysiu :) ...jak można sprawdzić samemu, czy gorzej słyszy? .. zadzwoń Aniu, proszę przekaż te rady a ja zadzwonię kontrolnie w przyszłym tygodniu do Pani, żeby nie 'męczyć' za bardzo telefonami :) zadzwonię do Ciebie jutro :) ....to, tak średnio dobre wieści?! zwłaszcza na początku znajomości... zawsze się martwię jak domek na początku zgłasza jakieś nawet , niewielkie problemy, żeby .... jednak nie zrezygnowali! Panią aldonkę nawet spytałam wprost... czy też Karacik, już złapał za serducho, całą rodzinkę? Tak! usłyszałam , kochamy go bardzo! :)
  21. Ponieważ pojawiła się mała ryska?? na adopcji Karacika, bardzo proszę o radę :) korzystając z wolnej chwili ,zadzwoniłam do Pani ,Karacika z serdecznościami, po krótkiej rozmowie ,okazuje się że Karacik... może mieć problem z mężem Pani! wygląda na to ,że się go boi! :( można powiedzieć ,że raczej boi się ... również , postawnych , dobrze zbudowanych ,mężczyzn /tak jak mąż Pani? wygląda to trochę tak nietypowo?! jeśli pan podchodzi do niego ze smaczkami czy też głaszcze go i pieści, Karacik jest spokojny i przyjmuje pieszczoty oraz zjada smaki ale jeśli Pan podejdzie do niego znienacka lub Karacik śpi i pan nagle stanie koło niego, kiedy się budzi, szczeka i wyraźnie jest przerażony! :( ponieważ jestem na wyjeździe i skorzystałam z grzeczności koleżanki ,żeby zajrzeć na dogo / nie wiem jak uda mi się jutro?/ jeśli są jakieś rady ? bardzo proszę, Aniu, Basiu , zadzwońcie do Pani , Aldonki i spróbujecie jakoś pomóc? coś doradzić? otoczyć opieką rodzinkę? Pani , powiedziała ,że pokochali ,bardzo Karata ale , martwi się dlaczego tak reaguje na jej męża?? .. jutro spróbuję zajrzeć na dogo, żeby chociaż sprawdzić czy może coś się udało pomóc?
  22. Tyś(ka) naprawdę walczysz z taką desperacją, że musi się udać! wyjeżdżam teraz na dwa tygodnie, jak wrócę pomyślę ?? czy da się z tego co wklejasz, zrobić plakat? przynajmniej spróbuję ....
  23. Ja nawet nie zdążyłam!... tak się to wszystko ... zadziało ale przy Panu Dominikowi to też chyba , nie bardzo?! ;) Aniu , wszystko co najlepsze to jeszcze przed-nami! :)
  24. Czytam! i jeszcze raz! i jeszcze! Aniu, rozważałyśmy to wszystko na różne sposoby... ta tęsknota ... jest okropna :( ale... na drugiej szali..... to są dobrzy ,ciepli ludzie, wygodny dom, ogród a nawet dwa /z przodu domu i większy z tyłu domu/ nawet jak go próbowali głaskać ,przytulać to widziałaś jak delikatnie to robili?! jak Pani uważnie słuchała co mówiłyśmy o karmieniu, jak go pilnować... wszystko, wszystko! mówi , to najlepszy domek na świecie ,dla Karacika Lajków dzisiaj nie ma? czy cooo?...
×
×
  • Create New...