Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dziękuję, ślicznie Patrycjo Aaaaa... no tak! przecież Ty jesteś z nami 'zawsze' tym bardziej, dziękuję ... ach!...ten pośpiech... wieczór... zmęczenie ;)
  2. D Najlepiej by było! nie pojmuję co Ci ludzie mają w głowie??? Kochani, bardzo przepraszam, w tym pędzie zapomniałam wczoraj napisać ,że p Ania prosiła o zmianę terminu spotkania na piątek po 15, akurat będą wieści od kardiologa z pierwszej ręki!... szczerze mówiąc to jestem dobrej myśli :)
  3. W przerwie zaglądam :) ... wysyłam zaproszenia do Malwinki , może ciocie skorzystają
  4. Witam się u Malwinki przepraszam Eliczku, że dzisiaj dopiero... ale nadrobimy, nadrobimy! :) radość ,ze Malwinka już zaopiekowana u Anecik ... reszta już należy do nas! Eliczku po południu, postaram się porozsyłać zaproszenia :) Anetko , wielki cmok Nie wiedziałam ,że mamy taki talent!? Uxmal jesteś ,artystycznie uzdolniona! super, superowe są ... wszystkie trzy banerki
  5. Zaglądam z serdecznościami do Rubelka :) Pokażę Magdzie ULV jaki wózek ma obecnie Rubel, może coś doradzi?? Kraksa od lat porusza się na wózku, niestety problemy z poranionymi łapinkami są stale! nawet zanik mięśni się wdał! łapinki są specjalnej troski! trzeba uważać z tymi ranami! :(
  6. Też się cieszę często... że nie trzeba mówić!...i tak by się nie dało! :( Ewuniu, dobrze ,że jesteś! TY I Ellig muszę chwilkę pomyśleć jak mogę pomóc?? zadeklarowana już jestem na Maksa! ale może razem z Elik coś wymyślimy!? dobrze ,że maleńka trafiła do Anecik! wielka ulga, bo widać ,że została bardzo skrzywdzona! inny domek mógłby sobie nie poradzić! a tak Anetka, krok po kroku... Cudna jest
  7. Dobrego tygodnia życzenia zostawiam i lecę do Kami :) bardzo się cieszę ,że Betinka taka szczęśliwa! mam nadzieję ,ze ją szybko wypatrzy ktoś u Anecik, słodka jest do schrupania
  8. Zaczynamy Nowy tydzień!... Dobry tydzień, to ma być we Wrocławiu, również popadało, ochłodziło się...
  9. Zaglądam do Nesi, serdeczności zostawiam ... raczej powinno być dla całej wspaniałej ... rodzinki! ;)
  10. Zaglądam do Betinki, serdeczności zostawiam
  11. Zaglądam do Mari, serdeczności zostawiam atu takie ... cuda! suuper dwa cuda! a Kasia wygląda pięknie w tańcu! ja uwielbiam patrzeć na tańczące pary :)
  12. Zaglądam do Liska, serdeczności zostawiam
  13. Jasne, Anusiu A ja Ci pomogę, Eluniu
  14. Witaj u Belluni, niezawodna Elik , dziękuję że zajrzałaś! bardzo została skrzywdzona! tak by się chciało pomóc... już! a tu morze potrzeb i garstka mozliwości ale trzeba pytać... szukać... gdzie się da! Wyć mi się chce! ... jak patrzę na Bellunię... jakim trzeba być człowiekiem, żeby doprowadzić psa do takiego stanu????....
  15. Naprawdę podobne! siostry jak nic! Bogusiu, czy możesz napisać jak zmniejszać zdjęcia do 640X480 piksli?
  16. Tysiu, jak to trzeba 'udostępniać' Roxi? ja nie jestem na fb, ale już kilka razy prosiłam o pomoc męża, jeśli możesz to wklej tutaj linka, będziemy od czasu do czasu biegać z prośbą :)
  17. Dobrej soboty, przybiegłam w naszym FanKlubie życzyć we Wrocławiu, można nawet powiedzieć ...chłodny poranek! :) wszędzie chyba .... sucho było....
  18. Bardzo kochana mordeczka, serdeczności dla całego wspaniałego domku Rubelka spróbuję pobiegać z Rubelkiem po bazarkach na dogo, może cioteczki które są na fb pomogą udostępniać :)
  19. Znalazłam! ... o to chodziło! :) No to powróćmy do ułożenia "przykazań" dla adoptujących - listy wręczanej na dzień dobry. 1. Pies nie rozumie słów tak jak człowiek - im mniej mówisz, tym łatwiej zrozumie bodaj kilka słów. 2. Jak najczęściej karm z ręki - pokaż jedzenie - powiedz "dobrze", gdy pies podejdzie i dopiero pozwól zjeść. "Dobrze" ma dla psa znaczyć, że będzie nagrodzony natychmiast lub kiedyś w przyszłości - tyle zrozumie każdy pies. 3. NIE GŁASZCZ PSA PO GŁOWIE! Nie pochylaj się nad psem, nie porywaj w objęcia; jeśli pies prosi o kontakt, iskaj zwierzaka palcami. Pamiętaj, że pies boi się podnoszenia i dotykania łap. 4. Nie podchodź do psa, zachęcaj jedzeniem, aby pies podszedł pierwszy. 5. Jeśli jedzenie stoi na cały dzień w misce, to miska karmi psa, nie człowiek. 6. Nauczenie psa siadania na polecenie jest podstawą wychowania i szkolenia. 7. Zacznij uczyć chodzenia na smyczy w domu - jedna ręka trzyma smycz, druga smakol przed psim nosem 8. Pies sam z siebie nie rozumie słowa "nie" ani "nie wolno". Jeśli mówisz "nie", to powstrzymaj to co robi źle ze słowem "nie" i natychmiast pokaż co pies ma zrobić, aby usłyszał "dobrze". 9. Nie ucz psa szczekania na gości wchodzących do domu! Zanim goście wejdą, zamknij psa i wpuść go do pokoju, w którym goście już są. 1o. Nie ucz psa szczekania na gości wychodzących! Zamknij psa, zanim goście zaczną się ubierać. Inaczej pies będzie przekonany, ze to on gości przegonił z domu. 11. Jeśli pies w domu rozumie znaczenie słowa "siad", to nie znaczy, że zrozumie to słowo na ulicy - pies uczy się inaczej niż człowiek. Na ulicy trzeba uczyć "siad" od nowa. 12. Jeśli nie radzisz sobie z psem, to szukaj pomocy tylko u kogoś, kto pokaże, że jego pies umie to, czego chcesz nauczyć własnego psa. Tyle na początek.
  20. Ja się witam z chłodnego dzisiaj Wrocławia całe szczęście ,że obyło się bez huraganów i sztormów... chyba jednak wolę jak jest słoneczko, nawet te 30' ;) Witamy serdecznie , naszą Havaneczkę! dobrze ,że już jesteś z nami! ... my z Eliczkiem jeszcze nie zdąrzyłyśmy się wybrać do Lądka! ale wszystko przed nami! ,prawda Elu? ... muszę podrążyć wątek Beni w poszukiwaniu, cenych rad Sowy, miałam zapisać i zapomniałam :( /trzeba wydrukować do umowy adopcyjnej/ czy jest jakiś sposób odnalezienia strony? pytanie retoryczne!... trzeba szukać .. strona po stronie....
×
×
  • Create New...