-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
D Najlepiej by było! nie pojmuję co Ci ludzie mają w głowie??? Kochani, bardzo przepraszam, w tym pędzie zapomniałam wczoraj napisać ,że p Ania prosiła o zmianę terminu spotkania na piątek po 15, akurat będą wieści od kardiologa z pierwszej ręki!... szczerze mówiąc to jestem dobrej myśli :) -
Witam się u Malwinki przepraszam Eliczku, że dzisiaj dopiero... ale nadrobimy, nadrobimy! :) radość ,ze Malwinka już zaopiekowana u Anecik ... reszta już należy do nas! Eliczku po południu, postaram się porozsyłać zaproszenia :) Anetko , wielki cmok Nie wiedziałam ,że mamy taki talent!? Uxmal jesteś ,artystycznie uzdolniona! super, superowe są ... wszystkie trzy banerki
-
Też się cieszę często... że nie trzeba mówić!...i tak by się nie dało! :( Ewuniu, dobrze ,że jesteś! TY I Ellig muszę chwilkę pomyśleć jak mogę pomóc?? zadeklarowana już jestem na Maksa! ale może razem z Elik coś wymyślimy!? dobrze ,że maleńka trafiła do Anecik! wielka ulga, bo widać ,że została bardzo skrzywdzona! inny domek mógłby sobie nie poradzić! a tak Anetka, krok po kroku... Cudna jest
-
Dobrego tygodnia życzenia zostawiam i lecę do Kami :) bardzo się cieszę ,że Betinka taka szczęśliwa! mam nadzieję ,ze ją szybko wypatrzy ktoś u Anecik, słodka jest do schrupania
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaczynamy Nowy tydzień!... Dobry tydzień, to ma być we Wrocławiu, również popadało, ochłodziło się... -
Zaglądam do Nesi, serdeczności zostawiam ... raczej powinno być dla całej wspaniałej ... rodzinki! ;)
-
Zaglądam do Betinki, serdeczności zostawiam
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
anica replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zaglądam do Mari, serdeczności zostawiam atu takie ... cuda! suuper dwa cuda! a Kasia wygląda pięknie w tańcu! ja uwielbiam patrzeć na tańczące pary :) -
Zaglądam do Liska, serdeczności zostawiam
-
Jasne, Anusiu A ja Ci pomogę, Eluniu
-
Witaj u Belluni, niezawodna Elik , dziękuję że zajrzałaś! bardzo została skrzywdzona! tak by się chciało pomóc... już! a tu morze potrzeb i garstka mozliwości ale trzeba pytać... szukać... gdzie się da! Wyć mi się chce! ... jak patrzę na Bellunię... jakim trzeba być człowiekiem, żeby doprowadzić psa do takiego stanu????....
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Naprawdę podobne! siostry jak nic! Bogusiu, czy możesz napisać jak zmniejszać zdjęcia do 640X480 piksli? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrej soboty, przybiegłam w naszym FanKlubie życzyć we Wrocławiu, można nawet powiedzieć ...chłodny poranek! :) wszędzie chyba .... sucho było.... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Znalazłam! ... o to chodziło! :) No to powróćmy do ułożenia "przykazań" dla adoptujących - listy wręczanej na dzień dobry. 1. Pies nie rozumie słów tak jak człowiek - im mniej mówisz, tym łatwiej zrozumie bodaj kilka słów. 2. Jak najczęściej karm z ręki - pokaż jedzenie - powiedz "dobrze", gdy pies podejdzie i dopiero pozwól zjeść. "Dobrze" ma dla psa znaczyć, że będzie nagrodzony natychmiast lub kiedyś w przyszłości - tyle zrozumie każdy pies. 3. NIE GŁASZCZ PSA PO GŁOWIE! Nie pochylaj się nad psem, nie porywaj w objęcia; jeśli pies prosi o kontakt, iskaj zwierzaka palcami. Pamiętaj, że pies boi się podnoszenia i dotykania łap. 4. Nie podchodź do psa, zachęcaj jedzeniem, aby pies podszedł pierwszy. 5. Jeśli jedzenie stoi na cały dzień w misce, to miska karmi psa, nie człowiek. 6. Nauczenie psa siadania na polecenie jest podstawą wychowania i szkolenia. 7. Zacznij uczyć chodzenia na smyczy w domu - jedna ręka trzyma smycz, druga smakol przed psim nosem 8. Pies sam z siebie nie rozumie słowa "nie" ani "nie wolno". Jeśli mówisz "nie", to powstrzymaj to co robi źle ze słowem "nie" i natychmiast pokaż co pies ma zrobić, aby usłyszał "dobrze". 9. Nie ucz psa szczekania na gości wchodzących do domu! Zanim goście wejdą, zamknij psa i wpuść go do pokoju, w którym goście już są. 1o. Nie ucz psa szczekania na gości wychodzących! Zamknij psa, zanim goście zaczną się ubierać. Inaczej pies będzie przekonany, ze to on gości przegonił z domu. 11. Jeśli pies w domu rozumie znaczenie słowa "siad", to nie znaczy, że zrozumie to słowo na ulicy - pies uczy się inaczej niż człowiek. Na ulicy trzeba uczyć "siad" od nowa. 12. Jeśli nie radzisz sobie z psem, to szukaj pomocy tylko u kogoś, kto pokaże, że jego pies umie to, czego chcesz nauczyć własnego psa. Tyle na początek. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja się witam z chłodnego dzisiaj Wrocławia całe szczęście ,że obyło się bez huraganów i sztormów... chyba jednak wolę jak jest słoneczko, nawet te 30' ;) Witamy serdecznie , naszą Havaneczkę! dobrze ,że już jesteś z nami! ... my z Eliczkiem jeszcze nie zdąrzyłyśmy się wybrać do Lądka! ale wszystko przed nami! ,prawda Elu? ... muszę podrążyć wątek Beni w poszukiwaniu, cenych rad Sowy, miałam zapisać i zapomniałam :( /trzeba wydrukować do umowy adopcyjnej/ czy jest jakiś sposób odnalezienia strony? pytanie retoryczne!... trzeba szukać .. strona po stronie....