-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeszcze udało mi się zajrzeć :) są takie wątki , gdzie naprawdę... jestem i sama nie wiem ... jak się tu znalazłam Eluniu , dziękuję :) ale z przykrością stwierdzam, że to już nie są te.... cudowne Mazury :( od lat coraz gorzej, dla mnie , nie tego szukałam na odpoczynek! największe minusy to... ludzie powykupowali ziemię /ja też miałam ale się pozbyłam na szczęście przed tą nową ustawą/ nie możesz przejść się wieczorkiem na jezioro jak kiedyś :( najczęściej tabliczki... STOP , TEREN PRYWATNY! WSTĘP WZBRONIONY! do tego miejscowi ludzie ... jakby się zmienili 360' zwłaszcza ci młodsi, maksymalizacja zysku! i to w ten najgorszy , prymitywny sposób :( my wprawdzie mamy" swoje " takie miejsce ale teraz w lipcu... też będzie tłok i tak wszystko średnio :( ulegam naciskowi swojego męża , który nadal nie widzi tego wszystkiego co ja :) na pewno jest to dla nas ''dobry czas'' bo możemy być razem! bo cała doba dla nas! bo jesteśmy we trójkę...Tasia, mąż i ja Bogusiu, przyda się!.. wolę nie dziękować Tyś(ka) że się powtórzę! przyda się!.. wolę nie dziękować ... warto było zajrzeć , żeby zobaczyć ''taką'' Benitkę -
Jeszcze ostatnie dni ,przed wyjazdem.. jak tylko mam chwilkę zaglądam do mojej ulubienicy.... Bromby!... gwiazdeczki :) powiem szczerze ,że jakoś od samego początku... gwiazda to jakoś/takoś ... raczej ,jako... przymiotnik;) teraz jest , tak jak powinno być! gwiazdunia Bromba ... czasem się tak zastanawiam? tylko zapominam zapytać Kasi- czy nasza gwiazdunia Bromba się zmieniła od przyjazdu? czy nadal jest taką kochającą oddaną sunią, zapatrzoną w człowieka, którą lata schroniskowej rzeczywistości nie zdołały zamknąć w skorupie smutku?
-
Dziękuję pięknie wszystkim ,którzy pomogli Belluni w zakupie ,karmy i nas odwiedzają, serce rośnie , widząc rozmerdany ogon Belluni zostawiam serdeczności do końca miesiąca, w sobotę jedziemy na dwa tygodnie na Mazury, rzecz jasna jak tylko się gdzieś dorwę do netu, będę zaglądać na ''swoje'' wątki :)
-
Ja wierzę ...w cuda! Bożenko musimy mocno wierzyć ,że i Czesterkowi się przydarzy :) ... ludzie już chyba przestali mnie zadziwiać!! :( psa... żywe stworzenie, na prezent???? ... też nie wiem co napisać... chyba, tylko ,że ... pomimo tej diagnozy, nadal mam nadzieję ,że znajdzie się ktoś kto Czesterka pokocha! takiego jakim jest! :)
-
.. możliwe ,że pokręciłam z tym dawkowaniem? ale gdyby zachodziła potrzeba ,to dokładnie poszukamy dawkowania? Jolu przez ok pół roku, było cudownie, guz nie rósł .... pomyślałam ,że trzeba zrobić przerwę! pytałam nawet Ellig, mówiła że nawet powinno się robić przerwy w podawaniu, jeśli jest wszystko OK... i wtedy poszło wszystko lawinowo.... guz rósł w zastraszającym tempie... jeszcze myślę / teraz ...na spokojonie... z perespektywy czasu/... ,że podając jej lek o nazwie Karsivan, spowodowałam ,że rósł jeszcze szybciej i pomimo ,że poszłam do jej weta /to był chirurg/ że wiążę rozrost guza z podawaniem Karsivanu ,który zaprzeczył! sprawdzałam jeszcze u dwóch lekarzy, nie mieli jednoznacznego, zdania... ale odpowiedź była.... jeśli poprawia ukrwienie!...to ????... mam ogromne wyrzuty sumienia! ale teraz już za późno :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przywitam się pięknie i serdeczności zostawię do końca miesiąca wyjeżdżamy na Mazury :) do piątku muszę pozamykać parę spraw, ale jak tylko znajdę jeszcze chwilę to pędem do FanKlubu przybiegnę! Głaski dla Benitki -
Tyś(ka ) masz rację ,jeszcze z tym zdjęciem suni przy nodze człowieka! moja Tasia ma ok 52cm w kłębie i waży chyba z 12kg a zobacz na jej foty ,jak jest malutka! ostatnio w sklepie były fajne szeleczki i sprzedawca powiedział ... niemożliwe! jamnik 52cm??? ... tak jest ,taka piersiasta i ... nabita! :)
-
Ja też nie bardzo umiem "obrazowo'' opisać ale w/g zdjęcia na którym widziałam Nelcię przy naszej Gwiazduni, to ... dobrze pasuje, co najmniej średniaczka! musi być mocna sunia, to także dobre określenie, taka co najmniej do kolan, lub nawe wyżej?.... ja nie wiem dlaczego... myślałam ,że jest taka ...mniejsza do połowy łydki? waga pewnie ok 20kg? Nela ma piękne ''aksamitne'' spojrzenie :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tak działa vit M Dobrego wtorku :) we Wrocławiu na pewno będzie mokry! ... jest mokry ;) -
Wprawdzie z pamięcią u mnie , coraz gorzej... ale Lisek i grono Aniołków ,które się nim zaopiekowały, tak potrafi chwycić za serducho, że raczej nie-sposób jest zapomnieć
-
... po oczach widać że jest szczęśliwa! piękna kochana mordunia Wszystkich... rozczuliła ta fota! piękne zdjęcie! piękna chwila!
-
I ja również!... dzisiaj jest smutny dzień... bardzo smutny! odszedł Nestorek... a teraz pobita sunia sunia w ciąży...