Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. ... podziwiam podejście! szkoda ,że bliżej nie mieszkam
  2. Witamy kolejny, słoneczny dzionek i cieszymy się z Nesiowatą ,robota zrobiona, spiżarnia zapełnia się! dobrze jest
  3. Eliczku z serca współczuję! ...bardzo dobrze wiem o czym piszesz!... ponieważ ja tak mam od pewnego czasu! ... czasem już tracę ducha walki, wydaje mi się ,że ... niestety problem jest w tym, że bierzemy na siebie, więcej niż , zdołamy udźwignąć....
  4. ... a co nie zdążysz to przykryj! ja widzę ,że tak robią na Mazurach, przykrywają plandekami a jak przyjdzie słoneczko ,odkrywają i dosuszają...
  5. I ja zaglądam do Masterka z ciekawością i nadzieją na jakieś dobre wiadomości :) ucieszyłam się z DT, jednak musi Masterek jeszcze poczekać! domyślam się ,że ustąpił miejsca 'bardziej potrzebującemu' bardzo mocno zaciskam ,żeby ktoś wypatrzył go z ogłoszeń na OLX uważam że Master jest ... piękny! aż mi się ciepło na serduchu zrobiło jak obejrzałam filmik ,jak sobie pobiegł
  6. Dzieńdoberek we Wrocławiu, dzisiaj rano popadało , jest czym oddychać :) Bravo Nesiowata :)
  7. Zaczniemy ,Nowy tydzień, serdeczności zostawię dla Wszystkich Elu ,naprawdę się ''dzieje'' u Ciebie :) mocno zaciskamy ,żeby to nie było nic poważnego! i żeby to był ... spokojny tydzień
  8. Weekendowy obchód we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać! ale do 8rano było rześko ;) nadrabiam zaległości, bardzo się cieszę ,że wyniki wyszły dobre! Czesio jest prze-kochany i tyle w nim radości! Dziękujemy p Aldonce :) @Anulato ja mocno zaciskam za te Wrocławskie ogłoszenia! może.. może? z radością ,odwiedziła bym Czesterka, może udało by mi się! i obdarował by mnie takim, soczystym lizaniem po buzi
  9. Weekendowy obchód pewnie jakiś tłuszczak się wykluł, oby! Ajeczko, oby już żadnych więcej problemów ze zdrówkiem, za dużo tego na Ciebie spadło! na jedną małą sunię... za dużo tego ...
  10. Weekendowy obchód we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać! również ,życzę Eliczkowi miłych chwil z przyjaciółką :)
  11. Weekendowy obchód we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać! ale do 8rano było rześko ;)
  12. ...we Wrocławiu, też było chłodniej... do 8rano, teraz znowu zaczyna słoneczko grzać :)
  13. I u Abi nadrobię zaległośc,weekendowy obchód
  14. I ja ,korzystam z chwilki i odwiedzam Betinkę, weekendowy obchód
  15. Weekendowy obchód pomysł z wysyłaniem smsów, w stanach zagrożenia , to nowość, uważam że to dobry pomysł :)
  16. Witamy sobotę ,weekendowe serdeczności we Wrocławiu też wczoraj popadało, bez burzy, dzisiaj przywitał nas rześki poranek, jest czym oddychać :)
  17. Dzień dobry w piątek! oby był dobry bo ... smutno się zaczął, zajrzałam na wątek Vanilki[*] i dowiedziałam się że odeszła :( we Wrocławiu, poranek całkiem znośny... bez upału...
  18. Vanilko[*] już teraz będziesz zawsze szczęśliwa, biegaj za TM... może spotkasz tam Kajusię i Jasieńkę.... Anetko, przytulam..........i dziękuję, przynajmniej przez parę chwil jeszcze babunia była kochana, przytulana i godnie potraktowana! już to mówiłam, ale... Jak dobrze ,że jesteś!...
  19. ... też się często zastanawiam gdzie postawić? a przy takich chicach... to nie stawiam wcale
  20. Przywitam się po powrocie z Mazur nadrobię zaległości ,ale to prawda Bellunia wygląda już lepiej! widać że, hotelik dba o dziewczynkę :)
  21. A ja się przywitam po powrocie, serdeczności zostawię
×
×
  • Create New...