Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Witaj Bruno :) masz chłopaku szczęście .. i słodki .. myślący.. pycholek :)
  2. Ekstra zdjęcie [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nEGplkBPHf4/T75IuKbH1tI/AAAAAAAALno/3bvGR7wcEWA/s640/IMG_0317.JPG[/URL] wydarzenie na fb... przede wszystkim... to Ekstra Cinek ! też nie rozumiem... gdzie domek :watpliwy:
  3. [IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images/images/sto_lat_66.gif[/IMG] I ode mnie... Spóźnione , ale bardzo szczere,,, z serca... Wszystkiego Najlepszego... Dużo... Zdrówka.. Zdrówka.. Zdrówka... i jeszcze raz... pieniędzy ! no i jeszcze ... Czego sobie tylko sam Życzysz ! ...matura zaliczona.. :)
  4. a może są jakieś sposoby.. profilaktyka... żeby zadbać o kręgosłup ? może ktoś wie jak z tym żyć... długo i szczęśliwie...
  5. odwiedzam Kołtunka :) słodki jest chłopak ... oby wypatrzył ktoś te mądre oczka
  6. Dusieńka będziemy trzymać kciuki ,żeby tych pigułek ,było coraz mniej.. dobrze ,że jest medycyna i piguły.. pewnie ,że można ponarzekać ,że sporo tego musi sunia łykać... ale jak sobie przypomnimy... co się działo... bez tych medykamentów :nonono2::nerwy: super ,że Dusieńka tak się otworzyła... super , że ufa ,że chce głasków ,że chce żyć :multi: nie wiem , czy wiesz ,że sunia z Wrocławia ,której założyłaś wątek ,znalazła domek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225933-Malutka-wystraszona-sunia-w-schronisku-we-Wroc%C5%82awiu[/url] :)
  7. Muteczka hooopkaj na pierwszą :) :) :)
  8. [url]http://i49.tinypic.com/t0kpw8.jpg[/url] no przecież widać... sama psia słodycz! sunia zasługuje na najlepszy domek :)
  9. mi też przykro.. ale raczej wierzę ,że u Wafla , wszystko pójdzie w tą dobrą stronę! ja będę trzymała kciuki :kciuki:
  10. Nie wiem jak u Jasieńki z instynktem myśliwego? .. ale już parę razy ,jak było bardzo gorąco , próbowała wskoczyć do wody :roll: teraz pilnujemy jej bardzo - pierwszy raz to był taki stawik.. woda zielono-brązowo-czarna a do tego brzydko pachniała :nonono2: później musieliśmy z takim śmierdziuszkiem do domu wracać :evilbat: jest następna dobra wiadomość.. sunia po przejściach której Jofracy założyła wątek - też znalazła domek:multi:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225933-Malutka-wystraszona-sunia-w-schronisku-we-Wroc%C5%82awiu[/url]
  11. Gapuchna .. jak dobrze ,że Ty do Nutusi trafiłaś , lepiej nie domyślać się maleńka, jaką przeszłość masz za sobą :sad::watpliwy::look3: ale dobrze ,że już w domciu ... czuje się bezpieczna...
  12. Dźwigam chłopka .. :) głęboko wierzę ,że będzie dobrze! tylko Bazyl .. musi się przekonać ,że .. nie musi w życiu tylko się!!!!... bronić się! atakować! ale można żyć! po prostu żyć z człowiekiem .. i tak .. mądrala wie kiedy ,zięby pokazać i kiedy lepiej .. być grzecznym chłopcem :eviltong::evil_lol:
  13. Oby takich wieści jak najwięcej :multi: czy na tym zdjęciu to Pańcio suni ?...
  14. Laleczko hooopkaj do góry :)
  15. Pięknie ! naprawdę pięknie tam u Ciebie Celiniu u Wikuni w pokoju .. nie sposób się uśmiechnąć :) chciałam wybrać zdjęcie.. i nie da rady!? wszystkie mi się podobają :thumbs: całusy dla Wszystkich :calus:
  16. fajna sprawa.. taki ogrodzony ogród [url]http://img210.imageshack.us/img210/3816/p4290118.jpg[/url] :)
  17. Super się czyta takie wiadomości - jesteście Wspaniałe :multi: mizianka dla Gacusia..
  18. Uuuułaa.. to chyba nie są dobre wiadomości... jeśli chodzi o diagnostykę :sad: Teodorku obyś ślicznoto znalazł wspaniały , odpowiedzialny.. domek...
  19. to będziemy trzymać kciuki za Rastusia i Wafelka , prawie nic nie wiem na temat dysplazji - niestety! nie dajcie się chłopaki.. Nie wolno!...
  20. Zdjęcie miesiąca! Super! no.. no .. ale sam Kacperek to chłopak miesiąca:multi: zaimponował mi już w kąpieli... stoi taki grzeczniusi , ja bym nie wiedziała... myć czy całować?;):eviltong::lol: ale u weta ? ..pełna współpraca - bravo Kacperku :klacz: Boni.. przestań się bać o niego.. będzie dobrze.. Ciesz się każdą chwilą z Kacperkiem... :iloveyou: widać... Kacperek też należy do tych wyjątkowych , jak powiedziała Isadora < dajesz mu miejsce w sercu a on zabiera.. całą komorę> no i dobrze.. tak ma być!
  21. kciuki mocno zaciśnięte :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Foczko czy już ktoś Ci powiedział... że masz śliczny pycholek :Cool!:
  23. nie ma na całym świecie... piękniejszej paróweczki!.. na czekoladowym tle!...:bigcool:
×
×
  • Create New...