-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Witaj Bruno :) masz chłopaku szczęście .. i słodki .. myślący.. pycholek :)
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ekstra zdjęcie [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nEGplkBPHf4/T75IuKbH1tI/AAAAAAAALno/3bvGR7wcEWA/s640/IMG_0317.JPG[/URL] wydarzenie na fb... przede wszystkim... to Ekstra Cinek ! też nie rozumiem... gdzie domek :watpliwy: -
[IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images/images/sto_lat_66.gif[/IMG] I ode mnie... Spóźnione , ale bardzo szczere,,, z serca... Wszystkiego Najlepszego... Dużo... Zdrówka.. Zdrówka.. Zdrówka... i jeszcze raz... pieniędzy ! no i jeszcze ... Czego sobie tylko sam Życzysz ! ...matura zaliczona.. :)
-
Dusieńka będziemy trzymać kciuki ,żeby tych pigułek ,było coraz mniej.. dobrze ,że jest medycyna i piguły.. pewnie ,że można ponarzekać ,że sporo tego musi sunia łykać... ale jak sobie przypomnimy... co się działo... bez tych medykamentów :nonono2::nerwy: super ,że Dusieńka tak się otworzyła... super , że ufa ,że chce głasków ,że chce żyć :multi: nie wiem , czy wiesz ,że sunia z Wrocławia ,której założyłaś wątek ,znalazła domek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225933-Malutka-wystraszona-sunia-w-schronisku-we-Wroc%C5%82awiu[/url] :)
-
Muteczka hooopkaj na pierwszą :) :) :)
-
Tina - mała, niezwykła suczka czeka na swojego człowieka w DT! Szukamy DS!
anica replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[url]http://i49.tinypic.com/t0kpw8.jpg[/url] no przecież widać... sama psia słodycz! sunia zasługuje na najlepszy domek :) -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
anica replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
mi też przykro.. ale raczej wierzę ,że u Wafla , wszystko pójdzie w tą dobrą stronę! ja będę trzymała kciuki :kciuki: -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak u Jasieńki z instynktem myśliwego? .. ale już parę razy ,jak było bardzo gorąco , próbowała wskoczyć do wody :roll: teraz pilnujemy jej bardzo - pierwszy raz to był taki stawik.. woda zielono-brązowo-czarna a do tego brzydko pachniała :nonono2: później musieliśmy z takim śmierdziuszkiem do domu wracać :evilbat: jest następna dobra wiadomość.. sunia po przejściach której Jofracy założyła wątek - też znalazła domek:multi:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225933-Malutka-wystraszona-sunia-w-schronisku-we-Wroc%C5%82awiu[/url] -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Gapuchna .. jak dobrze ,że Ty do Nutusi trafiłaś , lepiej nie domyślać się maleńka, jaką przeszłość masz za sobą :sad::watpliwy::look3: ale dobrze ,że już w domciu ... czuje się bezpieczna... -
Dźwigam chłopka .. :) głęboko wierzę ,że będzie dobrze! tylko Bazyl .. musi się przekonać ,że .. nie musi w życiu tylko się!!!!... bronić się! atakować! ale można żyć! po prostu żyć z człowiekiem .. i tak .. mądrala wie kiedy ,zięby pokazać i kiedy lepiej .. być grzecznym chłopcem :eviltong::evil_lol:
-
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
Oby takich wieści jak najwięcej :multi: czy na tym zdjęciu to Pańcio suni ?... -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dźwigam psiaka :) -
Laleczko hooopkaj do góry :)
-
Super się czyta takie wiadomości - jesteście Wspaniałe :multi: mizianka dla Gacusia..
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Uuuułaa.. to chyba nie są dobre wiadomości... jeśli chodzi o diagnostykę :sad: Teodorku obyś ślicznoto znalazł wspaniały , odpowiedzialny.. domek... -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
to będziemy trzymać kciuki za Rastusia i Wafelka , prawie nic nie wiem na temat dysplazji - niestety! nie dajcie się chłopaki.. Nie wolno!... -
Zdjęcie miesiąca! Super! no.. no .. ale sam Kacperek to chłopak miesiąca:multi: zaimponował mi już w kąpieli... stoi taki grzeczniusi , ja bym nie wiedziała... myć czy całować?;):eviltong::lol: ale u weta ? ..pełna współpraca - bravo Kacperku :klacz: Boni.. przestań się bać o niego.. będzie dobrze.. Ciesz się każdą chwilą z Kacperkiem... :iloveyou: widać... Kacperek też należy do tych wyjątkowych , jak powiedziała Isadora < dajesz mu miejsce w sercu a on zabiera.. całą komorę> no i dobrze.. tak ma być!
-
kciuki mocno zaciśnięte :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Foczko czy już ktoś Ci powiedział... że masz śliczny pycholek :Cool!: -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
anica replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
nie ma na całym świecie... piękniejszej paróweczki!.. na czekoladowym tle!...:bigcool: