-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Odwiedzam Gacusia :) ale tu dzieje się... trzymam kciuki...
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Przystojniaku , co tam u Ciebie ?... czy teraz , jak upały się skończyły lepiej ?... Jasia jak na liczniku ponad 30"C zaraz zaczyna.. poruszać się , jak na filmie w zwolnionym tempie :evil_lol: -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
Wielkie dzięki Uffff ... miała sunia szczęście :multi: -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
anica replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zaglądam.. z nadzieją na dobre wiadomości... tak ... kochane psiaki ,do domu! -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
I ode mnie przytulaski :) silna , maleńka Foczka... jak ona się porusza na tych łapinkach.. w trawie nic nie da się zauważyć :) -
Kabanos - stary jamnik z chorymi oczami za TM /Ostrów Wlkp.
anica replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak ! wiedziały! to ten.. inny wymiar?.. telepatia?.. nie umiem tego nazwać.. -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dzięki! Pomogły - w dobrych myślach siła! :) A Gapiszon jest wredzioch i warczy na Mufkę, gdy zbliża się do łóżka:mad: Już zapomniała jak to było, gdy do nas trafiła:razz:[/QUOTE] Oooo :) to brzmi .. jak muzyka... to chyba kolejny... ten ostatni etap , zapominania... jak to było.. kiedyś! to chyba znaczy? że czuje się u siebie ? czy tak ?... :) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Proszę podpowiedzcie ciocie kochane na jakie województwo ogłaszać Rastiego ? catAngel pyta ,zanim zacznie ogłaszać [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-og%C5%82osze%C5%84-%29-Szybko-i-solidnie-Doch%C3%B3d-na-rzecz-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...olnożyjących mizianka dla Rastusia :) [/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
cały czas próbuję.. ale coś jest nie tak chyba ?! bo zostawiłam kilka wiadomości , na telefonie i nic... cisza! Bardzo dziękuję Edytko , będę próbowała dalej.. ja tak szybko się nie poddaję - dobrze , że mam Twoje wsparcie, bo jako początkująca ,jeszcze jak widzisz... niewiele potrafię :oops: -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
anica replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Witam i podnoszę Marlejka do góry! :) chłopak jest naprawdę słodki.. tekst ogłoszeń , może wzruszyć naprawdę nie jedno serducho-oby! jeszcze nie mogę pomóc z kasą ,obiecałam innym bidom ale zapisuję .. razem na pewno coś zdziałamy :) Marlejku ,trzymamy kciuki żeby ,telefon zadzwonił :kciuki: -
prawie wszystko , brzmi dobrze... jamnik idealny! ;) może ta biegunka... to stresowa...-oby?.. moja Jasieńka... też zaczyna od szczekania ,zwłaszcza jak zobaczy ,nieznajomego psiaka a później.. obwąchiwanie i przyjacielskie machanie ogonkiem.. kiedyś usłyszałam ,że jamnik to pies myśliwski - ma szczekać! na polowaniach ..zaganiając np lisa ,głosi (szczekaniem naprowadza na zwierzynę) taka ich... uroda :eviltong::evil_lol::p może.. Bruno ,też poszczeka... i przestanie :modla:
-
trzymam kciuki za chłopaka :) też się pod tym podpisuję... jak dobrze ,że do Ciebie trafił :)
-
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki!!! taki Pieszczoch , musi znaleźć domek [url]http://desmond.imageshack.us/Himg845/scaled.php?server=845&filename=p1310349.jpg&res=landing[/url] -
też myślę ,że Mucia zasługuje na najlepszy domek.. lepiej ,że teraz.. się zastanawiają?!.. ci ludzie ,nie mają pojęcia ,chyba? ,że one cierpią! czują! kochają bezgranicznie! ehhh.. lepiej niech tacy... nie robią złudnych nadzieji!...
-
Tina - mała, niezwykła suczka czeka na swojego człowieka w DT! Szukamy DS!
anica replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']Na każdego pieska czeka jego domek, to tylko kwestia czasu...[/QUOTE] to brzmi jak muzyka... -
Super wiadomość ,że jest taki przyjacielski.. z tym hotelikiem.. pewnie musimy ,poszukać w tych dziurawych już kieszeniach , może jak każdy.. po parę złotych.. gorzej z tym królikiem... ale spróbujmy .. iść na całość! .. i sprawdzić ten kontakt z królikiem.. w klatce ... może?...
-
Ja też mogę na razie.. podnosić chłopaka... same zobowiązania... a tych bid ciągle , przybywa.. zobaczymy pod koniec czerwca... może uda się coś wyskrobać, ale jeśli już... to pewnie nie za wiele.. tak mi smutno... może ktoś.. pomyśli o bazarku ?.. ogłosić ? to chyba jak już by się znalazł DT? będziemy.. razem na pewno coś wymyślimy..
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
ja też ... jestem nowa , też dopiero się uczę( języka na dogo) a czy Ovolinka musi brać ten canivition? czym skutkuje.. wiotkość tchawicy? jeśli tylko chrapaniem - to lepiej niech chrapie:roll: moja Jasieńka... też chrapie hihihi ...zawsze mówię... co za stary chłop tu przyszedł spać!:eviltong: uwielbiam!!! to jej chrapanie... nawet ostatnio.. hmmm jakby przestała tak głośno chrapać!?.. i brakuje mi tego :roll: będę podczytywać.. z tą obróżką p/kleszczą -kupię też dla Jasi... nadal trzymam kciuki za Ovolinkę!