[quote name='Bogusik']Wykupiłam Rastusiowi 50 ogłoszeń.Linki do nich są wstawione na str.7 post 169.Są jeszcze aktualne bo z 18.05 Dobrze by było podać to osobie ogłaszającej,by zapobiec niepotrzebnemu dublowaniu.[/QUOTE]
tak też zrobimy :)
i wszystkie nasze ciepłe myśli , niech lecą do Rastusia...