Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Biegaj szczęśliwy Zoranku za TM
  2. Zaglądam do Kacperka .. nadziwić się nie mogę ,że tak szybko.. poczuł się jak u siebie w domciu :)
  3. Witam się :) Ząbek jesteś jeden.. jedyny w swoim rodzaju :) naprawdę słodki z swoim jęzorem ,jakim cudem nikt Ciebie nie wypatrzył ?:eviltong::lol::roll: widać.. chyba gdzieś w tym życiowym chaosie , umknęła Twoja słodka mordeczka :o
  4. Zaglądam do sunieczki ,bardzo mocno zaciskamy kciuki :)
  5. Jakie super zdjęcia , zaraz sobie przypomniałam.. jak kiedyś ... bawiłam się tam ze swoim wnusiem Michałkiem i podobało mi się to :sweetCyb: kciuki baaardzo mocno zaciśnięte :kciuki:
  6. Odwiedzam Goska...z taką cichutką nadzieją... Gosku.. gdzie ten domek dla Ciebie ?... niech już wreszcie ktoś wypatrzy Twój słodki pycholek :)
  7. Nadzieja ...umiera ostatnia!!! .. niestety nie doczekał się tej... pomocy...:-( masz rację ! Jofracy - Nie wolno czekać!!!!:-( :-(:-(:-(:-( nawet.. nie potrafię .. Życzyć Kabanoskowi... w tej chwili.. Spokojnej drogii... tyle we mnie żalu.... ale tak trzeba... Biegaj Kabanos, szczęśliwy za TM...
  8. Udanej podróży Bernadko :bye: a kolorek ...naprawdę świetny :lol:
  9. będę odwiedzać psiaki.. trzymać mocno kciuki.. a cuda się zdarzają :)
  10. [quote name='Celina12']Kotek Wam się "udał" i Rafałek WAM się udał...i Cuda Jamnicze...A Artur....a Amelcia....no ale jak sie Babcia udała...ło Jezu-toż na Babcię nie wygląda wcale. [B] Cudowne te fotki....każda jedna....no ale Killer w kołysce-wymiata...i śpiacy z Rafałem[/B][/QUOTE] no i co powiedzieć?.. powtarzamy się... ale to tylko dlatego ,że myślimy , tak samo - miło zawsze tu zajrzeć :Rose: nawet jak Amelci nie ma w domciu.. to widać... ,że Jest tutaj miejsce dla Niej .. i że jest bardzo.. bardzo kochana , zresztą Saruniu stworzyłaś wspaniały, pełen ciepła i miłości domek.. całuję wszystkich :loveu:
  11. ..może któraś cioteczka mogłaby pomóc w napisaniu tekstu do ogłoszeń [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226960-Lena-Kulka-i-Lilka-trzy-staruszki-czekają-na-cud!?p=19114841#post19114841"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226960-Lena-Kulka-i-Lilka-trzy-staruszki-czekają-na-cud!?p=19114841#post19114841[/URL]
  12. Ojej ! trzymam kciuki bardzo mocno!.. niestety nic nie umiem pomóc.. jeszcze nie słyszałam o takiej reakcji na odrobaczania :shake:
  13. Ło matko :loveu: .... moja Kajusia... tak prosiła o smakołyki .. ale mnie rozczuliło to zdjęcie :loveu: Dumiś do zacałowania :loveu: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1593/e0bb57f79dd39650med.jpg[/IMG]
  14. Hoooopkaj wysoko , wysoko !
  15. i ja też podpisuję się pod tym dwoma rękoma .. co prawda!.. to nie grzech !... sama sobie na takie słowa zasłużyłaś Boni.. no przecież nie było by dogo.. żeby nie tacy ludzie jak Ty ,jak nie wierzysz to zapytaj Kacperka ;):eviltong::multi::lol: Zorana odwiedziłyśmy.. mam nadzieję ,że chociaż troszeczkę nasze odwiedziny ,pomogą chłopakowi...
  16. Ja również witam Zorana z wątku Boni-Bobo .. podpisuję się pod słowami moich przedmówczyń SZACUN WIELKI :angel: w maju zaszalałam z kasą.. tyle mamy tych bid :shake: spróbuję wyskrobać.. może chociaż parę złotych w czerwcu.. w takich chwilach.. znowu żałuję , że nie urodziłam się Carringtonem :nonono2:
  17. [quote name='Sarunia-Niunia']Foczuniu - ciotka całuje Cię w sam nochalek:)[/QUOTE] i ja też :)
  18. i na mnie Kołtunek zrobił wrażenie.. chwycił za serce...może wypatrzy go ktoś ... TEN człowiek ! niestety ja nie mogę zabrać chłopaka.. cały czas jeszcze .. pracujemy nad otwarciem się Jasi.. ale kciuki trzymam mocno- żeby zadzwonił telefon :kciuki:
  19. i co dziwne.. dla mnie .. Sopluchna -cały czas w ruchu :-o Jasia w takie upały , nie chce chodzić , raczej leży :eviltong:;):p
  20. no to jamnicze brygady są przy Tobie Teodorku.. no to jak ma być?... dobrze musi być! :glaszcze: tak ciociu Miko .. wątek :)
×
×
  • Create New...