-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Schorowany Staruszek Zoran - Zoranek za TM:(:(:(
anica replied to Kasia77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biegaj szczęśliwy Zoranku za TM -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
anica replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Witam się :) Ząbek jesteś jeden.. jedyny w swoim rodzaju :) naprawdę słodki z swoim jęzorem ,jakim cudem nikt Ciebie nie wypatrzył ?:eviltong::lol::roll: widać.. chyba gdzieś w tym życiowym chaosie , umknęła Twoja słodka mordeczka :o -
Zaglądam do sunieczki ,bardzo mocno zaciskamy kciuki :)
-
Witam się :) miło się czyta...
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
anica replied to phase's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Goska...z taką cichutką nadzieją... Gosku.. gdzie ten domek dla Ciebie ?... niech już wreszcie ktoś wypatrzy Twój słodki pycholek :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-(:-( -
Kabanos - stary jamnik z chorymi oczami za TM /Ostrów Wlkp.
anica replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nadzieja ...umiera ostatnia!!! .. niestety nie doczekał się tej... pomocy...:-( masz rację ! Jofracy - Nie wolno czekać!!!!:-( :-(:-(:-(:-( nawet.. nie potrafię .. Życzyć Kabanoskowi... w tej chwili.. Spokojnej drogii... tyle we mnie żalu.... ale tak trzeba... Biegaj Kabanos, szczęśliwy za TM... -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
kciuki mocno zaciśnięte... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
anica replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
będę odwiedzać psiaki.. trzymać mocno kciuki.. a cuda się zdarzają :) -
[quote name='Celina12']Kotek Wam się "udał" i Rafałek WAM się udał...i Cuda Jamnicze...A Artur....a Amelcia....no ale jak sie Babcia udała...ło Jezu-toż na Babcię nie wygląda wcale. [B] Cudowne te fotki....każda jedna....no ale Killer w kołysce-wymiata...i śpiacy z Rafałem[/B][/QUOTE] no i co powiedzieć?.. powtarzamy się... ale to tylko dlatego ,że myślimy , tak samo - miło zawsze tu zajrzeć :Rose: nawet jak Amelci nie ma w domciu.. to widać... ,że Jest tutaj miejsce dla Niej .. i że jest bardzo.. bardzo kochana , zresztą Saruniu stworzyłaś wspaniały, pełen ciepła i miłości domek.. całuję wszystkich :loveu:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
..może któraś cioteczka mogłaby pomóc w napisaniu tekstu do ogłoszeń [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226960-Lena-Kulka-i-Lilka-trzy-staruszki-czekają-na-cud!?p=19114841#post19114841"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226960-Lena-Kulka-i-Lilka-trzy-staruszki-czekają-na-cud!?p=19114841#post19114841[/URL] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ojej ! trzymam kciuki bardzo mocno!.. niestety nic nie umiem pomóc.. jeszcze nie słyszałam o takiej reakcji na odrobaczania :shake: -
Hoooopkaj wysoko , wysoko !
-
i ja też podpisuję się pod tym dwoma rękoma .. co prawda!.. to nie grzech !... sama sobie na takie słowa zasłużyłaś Boni.. no przecież nie było by dogo.. żeby nie tacy ludzie jak Ty ,jak nie wierzysz to zapytaj Kacperka ;):eviltong::multi::lol: Zorana odwiedziłyśmy.. mam nadzieję ,że chociaż troszeczkę nasze odwiedziny ,pomogą chłopakowi...
-
Schorowany Staruszek Zoran - Zoranek za TM:(:(:(
anica replied to Kasia77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja również witam Zorana z wątku Boni-Bobo .. podpisuję się pod słowami moich przedmówczyń SZACUN WIELKI :angel: w maju zaszalałam z kasą.. tyle mamy tych bid :shake: spróbuję wyskrobać.. może chociaż parę złotych w czerwcu.. w takich chwilach.. znowu żałuję , że nie urodziłam się Carringtonem :nonono2: -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Foczuniu - ciotka całuje Cię w sam nochalek:)[/QUOTE] i ja też :) -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
no to jamnicze brygady są przy Tobie Teodorku.. no to jak ma być?... dobrze musi być! :glaszcze: tak ciociu Miko .. wątek :)