i ja całuję te słodkie gorące pycholiki .. od razu widać , że im dobrze [url]https://lh4.googleusercontent.com/-2XjLlH1adxU/T7piIaTSjHI/AAAAAAAABUk/xDCXJmXKS2o/s631/maj12+057.jpg[/url]
Świetnie Wam się układa z Fioną.. trzeba przyznać , że szybko dzikuska się dała ułaskawić :wink:
Polenka specjalne mizianka... i nie daj się maleńka w te upały..
ciociu Miko , ja też Jasię nazywam <mój cud> chociaż jest z nami .. niewiele ponad rok.. nam się wydaje jakby.. była z nami całe Życie! nie chcę się zastanawiać nad tym.. ale to chyba Jasia.. wyciągnęła mnie po trzech latach żałoby.. ehhh lepiej już nic nie powiem.. bo jednak nie potrafię o tym rozmawiać!.. jeszcze Nie!... zawsze mówię ,że życie bez Jamników i kwiatów (no może jeszcze muzyka) byłoby smutne!..
Teodorku-śliczniusi... cioteczki są przy Tobie.. buziaki i mizianka:buzi:
super zdjęcia ... fajnie się ogląda takie psie ajlawiu [url]http://img594.imageshack.us/img594/3622/p5200017.jpg[/url]
zabaweczka... pluszaczek [url]http://img233.imageshack.us/img233/4232/dsc00027hr.jpg[/url]
no to wielkie Ufffff :Cool!:
trzeba przyznać ,że twarde są te nasze jamniczki , po tym co przeszły ... można było spodziewać się.. jak najgorszych wyników (raczej nie sądzę ,żeby były dobrze w przeszłości traktowane,karmione) u Jasi też.. podobnie wyniki dobre... a piła.. sikała.. a nawet przez dwa dni był problem z tylnymi łapkami i weci (bo zmieniałam) nie wiedzieli co jest :confused:
czy są jakieś wieści o chłopaku , co z nim?http://img190.imageshack.us/img190/7648/14kabanos.jpg
w tym spojrzeniu jest błaganie o pomoc... i wiara ,że ją dostanie...
przyłączam się do życzeń... Zdrówka i jak najwięcej zdrówka :)
od czwartku będzie lżej....Jasia też nie chce spacerować jak są upały ,widać ,że ją to męczy..
no to trzymamy kciuki , żeby badania .. poszły jak najlepiej :)
Fajne zdjęcia , nie ma to jak biwakowe klimaty :bigcool:
a Wielki Brat jest naprawdę... wielki , dobrze ,że to brat ;)
najważniejsze ,że wszystko wraca do normy...
odwiedzam chłopaka :)
ale tu się ostro zrobiło a przecież nasza siła to.. pomoc ,życzliwość , współczucie, serdeczność , chyba tylko te dobre ciepłe emocje.. pewnie ,że czasem można się zapomnieć... ale tylko czasem.. i na króciutko :nono: