-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :) z tym pisaniem to jest tak.. chyba impulsywnie ,wczoraj.. chyba trochę mnie.. podcięło a raczej zwaliło z nóg! trójłapka Sonia .. choroba Dusi..najpierw ryczałam.. później... bałam się.. wejść na dogo.. naprawdę chyba przez chwilę to cierpienie mnie przerosło! ale później odwiedziłam Ciebie Saruniu .. i naszą Selin.. i pomyślałam.. no można.. usiąść i płakać! ale kto wtedy będzie pomagał ? wiem ,że muszę się jeszcze wiele nauczyć..wiem ,że chcę być z Wami i chcę pomóc ! jeszcze nie wszystko jest dla mnie jasne ale mam nadzieję ,że powoli ucząc się przy Was.. będę dobrą ciocią ... psią ciocią :loveu: teraz chciałabym się pochwalić swoją wizytą u Toli , posłuchałam Jofracy ,że dobrze jest spotkać się jakiś czas po adopcji.. i wszystko jasne.. należy dodać ,że Pan Przemek to... chyba byłby dobry wujek na dogo :) -
odwiedzam chłopaka.. Tosiek ma super spanko :) miło i ciepło,cieplutko u Was.. wspaniałe klimaty...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
anica replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Bezia :) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
super fajne masz ciocie chłopaku :lol: będzie dobrze.. -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczna Pelasia.. tak dobrze ,że poznała Twoją miłość.. Ciebie.. a teraz .. biega szczęśliwa za TM w jakiś szczególny sposób Pelasia.. jest bliska .. memu sercu.. Kochana.. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
no to .. kciuki mocno zaciśnięte :kciuki: -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Cześć Foczka całuski od Jasiuni a oczka masz cudne :) -
Super wiadomość :loveu: zasługa wspólna pewnie ,że tak !sunia będzie miała wspaniały domek ,ale Jofracy też należą się podziękowania - uwielbiam takie zakończenia :loveu: Dziękuję Poker i Froggyfrog jesteście wspaniałe :buzi:
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
no.. i o to chodzi.. Gapcia maleńka.. uwierz ,że już wszystko , będzie dobrze :) -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
anica replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
czyli nic... telefon milczy..:niedowia: trzymamy kciuki... -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
anica replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
no dramat.. Feliksa :-( jeśli nawet nie chciał podejść .. to strach pomyśleć , jak on tam jest traktowany.. przecież wszyscy znamy.. bezwarunkową miłość naszych Braci Mniejszych ... będziemy czekali na wiadomości o Feliksie.. -
[quote name='Figunia']Nareszcie jest tak jak być powinno!!!! Cieszę się z Wami i dziękuję! Kacperku: ciesz się szczęściem i zdrowiem długie lata. I zapomnij o przeszłości. Oby wszystkie psie, kocie, królicze, szczurze, kozie itp, itd czujące istoty były szczęśliwe i bezpieczne... Pozdrawiam[/QUOTE] .. bardzo bym chciała !!! Dziękuję również Boni-Bobo i pisz.. pisz!
-
no tak... Rambo to 100% facet! pieruństwa narobi i ANIOŁ NIEWINNOŚCI :evil_lol::eviltong::cool3: ma szczęście ,że taki kochany jest :calus::calus:
-
no to na pierwszą.. Laleczko :)
-
[quote name='Lolalola']najwazniejsze zeby malutka byla bezpieczna,z dala od ulic i biduli.......[/QUOTE] i zrobimy wszystko ,żeby tak się stało :)
-
..no może się wzmocni.. lub przyzwyczai organizm czy ustabilizuje się luminal (luminal ma szerokie spektrum,przypomniałam sobie ,że kiedyś brał to kolega-zdiagnozowano syndrom Gilberta-bilirubina leci w górę i właśnie luminal obniża poziom ale pamiętam ,że w początkowej fazie brania leku, prawie nie było z nim kontaktu później określił to.. byłem naćpany!!!) więc tak jak mówi Isadora ,luminal ma silne działanie na wątrobę i dla tego potrzebny jest Hepatil a to jej zachowanie.. to też może będzie .. tak jak u kolegi a później będzie dobrze ? z całego serca tego Wam życzę .. cały czas jesteśmy z Wami..
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovo zasługujesz ślicznotko ,żeby cieszyć się całe życie.. sukces już osiągnęłaś , nie mały.. a duży!... wiesz przecież maleńka! masz Gusiaczka.. Nutusię.. Nas.. i całe jamnicze dogo - najwspanialszą planętę w kosmosie :loveu: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna Zoja.. może jeszcze znajdzie się właściciel - wygląda na zadbaną sunię - OBY:shake: