-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka , no cudna :) muszę się zapoznać.. bliżej :) -
żebym tak mogła... chociaż troszkę .. zabrać .. Tobie i Dusi.. tego cierpienia... przytulam....
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Przepraszam ale nie wiem w co ręce mam wsadzić a na poczcie mam jeszcze z kilka jamników. Nie napisałam do Ciebie, tak Filutek w domu udało mi się dorwac rasową.[/QUOTE] Isadoro jak można Tobie pomóc ? jak odciążyć ? tyle tego nieszczęścia .. może też mogę w jakiś sposób pomóc ,może wykupić pakiety z ogłoszeniami ? -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
Super wiadomość :) trzymam kciuki... -
O rety ! nie mogę ... patrzeć na to zdjęcie :-(:-(:-( a może tu znajdzie DT ?[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-Opolski-dom-tymczasowy-i-do-tego-bezp%C5%82atny-%29/page2[/url] malutka kruszynko.. teraz już będzie tylko lepiej...
-
[quote name='Celina12'].....mnie tez to zdjęcia śmieszy-szczególnie mina Sopelka....On właśnie często udaje węża...nie wiem może czuje,że My dziś jedziemy z dziećmi do ZOO?:evil_lol:[/QUOTE] dokładnie dzisiaj chciałam zobaczyć taaaakiego właśnie Sopelka , jak jeździ.. radosny po dywanie (kiedyś przeczytałam ,że to jest objaw radości czy dobrego samopoczucia u psów) Jasieńka też tak robi i kiedyś Kajcia też tak, sunęła po dywanie.. zaraz.. i mi się robi... radośnie :) Udanej wycieczki do ZOO :)
-
Przyleciałam... jeszcze raz.. popatrzeć na Nerusia, Ciorcie razem .. nochaliki cudne i Kilerka Jegowysokość jak pilnuje z góry ,żeby sobie dwa precelki... spokojnie odpoczywały .. taki spokój TU.. harmonia.. bezpieczeństwo i miłość :) tak ciężko nieraz na dogo.. tak jak dzisiaj.. Trójłapka Sonia....Dusia... i inni.. teraz .. dokładnie do mnie dotarło !!! że musisz być Ty Berni.. Twoje zdjęcia.. Twój wątek.. żeby po prostu.. przyjść i podnieść się .. jednak.. czasem,ogrom nieszczęścia potrafi powalić na kolana... jak mnie .. dzisiaj...
-
nawet nie wiem co napisać.. tyle bym chciała powiedzieć.. jak czytam to widzę .. Dusię drepczącą.. niespokojnie.. i tylko mogę... wyszeptać... spokojnie maleńka.. jesteś bezpieczna.. ryczę jak dziecko... ehhh ... to chyba , nie tak powinnam teraz...dobrze Magdusiu ,że jesteś taka silna.. mądra.. tak.. DOBRZE ŻE JESTEŚ !!!!! Przytulam Was...
-
Boziu !!! dawno .. już tak nie ryczałam....na razie szok!!!! ale poźniej będziemy myśleć - jak pomóc!!! Sonia.. piękne imię..
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
nasza Foczka ,podbija coraz więcej serc :lol: będzie dobrze.. jeszcze tylko ,żeby można było jej pomóc , stanąć na nóżki.. -
Oj tam .. oj tam ! Isadoro -wstawiaj zdjęcia .. dobrze ,że są :lol: jamnicza arystokracja .. wygląda super !! na ostro czy nie ;):eviltong::lol:
-
nio.. Yunonka ma rację ! ja też przed adopcją Jasi.. trochę się zastanawiałam.. chyba trochę długo.. może - to był tydzień ? ale dzwoniłam.. tak jak gdybym chciała ,żeby Pani Małgosia .. rozwiewała moje wątpliwości.. niepokoje, przekonywała mnie do adopcji.. chyba tak to było !?
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
ja też odwiedziłam bazarek , może jak się dobrze rozejrzymy w około to znajdzie się dziecko ,które można obdarować :) -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
Dziękujemy koelka :) oby biedactwo szybko znalazła domek.. wycofuje się w schronisku , dobrze ,że byłaś u niej.. że spacerek.... -
Sama jamnicza słodycz ! no i tego nam brakowało :smile: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg525/scaled.php?server=525&filename=04052012018g.jpg&res=landing[/IMG] Kiedyś... też tak Kajusię mogliśmy zobaczyć :) Uwielbiam twoje zdjęcia Bernadko !! trzeba przyznać ,że w Twojej jamniczokociej rodzińce widać takie ajlawiu , że .. no napatrzeć się nie mogę:loveu:
-
jestem z cieplutkimi myślami :) wiem.. teraz musimy , po prostu poczekać , na efekty leczenia ... wszystkie nasze dobre myśli ,są z Wami..
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
super wiadomosci :) naprawdę są szybkie postępy.. pewnie sunia poczuła się bezpieczna ,jednak odpowiednie postępowanie robi swoje.. kciuki zaciskamy za Pchełeczkę.. -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
tak... będziemy wszyscy u Foczki.. każdy po troszeczku.. i będzie dobrze :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Ja też...te starenkie są takie kruche i bezbronne:-([/QUOTE] i ja też... trochę się pogubiłam.. dużo tego nieszczęścia... czy coś wiadomo o Heniu ?.. -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
trzymamy dzisiaj kciuki za Teodorka .. oby wieści były dobre...