-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Tina - mała, niezwykła suczka czeka na swojego człowieka w DT! Szukamy DS!
anica replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Tina hooopkaj wysoko :) w czwartek trzymamy kciuki... -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Gusiaczku .. jesteś cudowna.. skuteczna...jedna...jedyna... i w ogóle dobrze ,że JESTEŚ :multi: i już nigdy więcej się nie obwiniaj... można by wiele napisać.. o profesjonalizmie niektórych wetów ,ale po co? .. może lepiej cieszyć się ,że Ovolinka ma się lepiej :multi: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też tak myślę... ale i historia bardzo.. bardzo.. podobna... i nawet ten wielki guz... naprawdę ... to niesamowite.. pewnie dlatego ciągle myślami wracam do Pelasi... już nie mogę pisać... bo wzruszenie... ogromne... sama jestem zdziwiona :-( -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
anica replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dźwigam psiaki :) -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Sory ,że u Toffika ale naprawdę pilne , może ktoś wie o wolnym miejscu w DT ta sunia zostanie uśpiona jeśli nie znajdzie domku ,podobno taka jest wola rodziny bo Pańcia chora - prośba o pomoc na wątku jamniczym ogólnym :-( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JEJ8eNwoTrE/T8OK1tENOLI/AAAAAAAAEMk/dwzrFw72j88/s640/1.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3jUrre5Cxc8/T8OK4QdTENI/AAAAAAAAEMs/-fACC6OmgeI/s640/2.JPG[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia już są , piękna sunia ! szukamy domku na Cito - oby się szybko znalazł ! czy są jakieś ograniczenia czasowe ? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jest moja Jasia... też... zimowa jamniczka... tylko ,że Ją odnalazłam w internecie... też jest niezwykła... i takiego biegu...z powiewającymi uszami nikt nie ma... chciałam ,żebyś ją poznała :) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jest chętna ciocia :) tylko powiedz na kogo wykupić? czy kto będzie ogłaszał ? -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
I jak tu czasem człowiek... ma się nie zakręcić , przecież to zło.. czy raczej ludzkie bestialstwo ,jest w stanie każdego , chyba najsilniejszego.. powalić na glebę :mdleje: w żaden sposób.. nie da się tego wytłumaczyć... w żaden :-( -
ja nawet nie mogę przeczytać co się dokładnie stało... chyba za miękka jestem... jeszcze za bardzo to przeżywam.. ja czuję to cierpienie... rozrywa mnie to na strzępy!!! :-( z drugiej jednak strony... ja nie ręczę za siebie.. gdybym takiego.... śmiecia( brak mi gorszego.. chyba słowa śmieć!!! do wyrzucenia!!) dorwała.. :2gunfire:
-
tekst jest naprawdę wzruszający.. prawdziwy i piękny , tak jak Bruno napisany tak szczerze , że tylko pozostało nam trzymać kciuki ,żeby go przeczytał człowiek... TEN CZŁOWIEK!...
-
Tina - mała, niezwykła suczka czeka na swojego człowieka w DT! Szukamy DS!
anica replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
jak będziesz u weta to niech to obejrzy... przyczyn takiego wydrapywania może być wiele.. mizianka dla suni... -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Ovo jest naprawdę czarnym klonem Gapci:)[/QUOTE] też tak widzę :wink: ale to nocne zachowanie Gapci ,chyba dziwne i trochę niepokojące ? problem z pęcherzem ? chyba ,że każdy jest inny ? myśmy z Jasią dwukrotnie przerabiały.. zapalenie pęcherza i wyglądało to inaczej.. piła ,piła,piła! sikała,sikała,sikała! raczej nic ją nie bolało.. a przynajmniej nie zauważałam jakiś reakcji bólowych... no nie wiem ? chyba badanie moczu wyjaśni wszystko... za tytuł książki bardzo dziękujemy :) a przy okazji nauczyłam się <przedmioty użotkownika > nie znałam tego :) -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
anica replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
hihihi.. samo zdrowie.. sama natura... tylko się cieszyć , że tak dobrze im idzie :happy1: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Moze są jakieś zdjęcia Soni ? -
[quote name='Marta D.']Niestety na facebooku u Pajo dalej raczej cicho, ciągle o nim przypominam na sos dla jamników i na innych psich portalach ale to chyba żadnych skutków nie przynosi, dziś jeden uczestnik wydarzenia poddał pomysł ogłoszenia w prasie lokalnej powstaje tylko pytanie kto podjąłby się załatwienia tej sprawy, ja mieszkam kilkaset kilometrów od Ostródy na drugim końcu polski i nie orientuje się za bardzo w prasie warmińsko-mazurskiej, od kilku dni nie ma też na facebooku Ani, a co się z tym wiąże nie ma nowych informacji[/QUOTE] to poczekamy aż Anusia się pokaże , pewnie uczy się teraz :) ja mogłabym się tym zająć w lipcu.. jak będę na urlopie , jeśli się nie uda wczesniej... chyba ,że poproszę swoich przyjaciół , chociaż jestem przekonana... że Anusia zrobi to najlepiej :)
-
[quote name='Isadora7']No albo moja Dorota wygrała wczoraj te 18 baniek... Ale miałbym kumpli. Ale ja bym rządził... R(rrr)ambo[/QUOTE] ..no to ja widzę , że mam konkurencję :eviltong::evil_lol::lol: chciałabym ,żeby któraś z nas wygrała - jestem pewna ,że zostało by uratowanych wiele istnień :laola: ja to sobie wymarzyłam... taki malutki domek .. ze 150m2 pewnie by wystarczyło a przy nim ... Hospicjum dla starszych , chorych.. Braci Mniejszych , ale taki .. mały 6-7 psiaków , żebym mogła im stworzyć Dom !!!! ... ehhh dobrze by było....
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
No to jednak Ovo.. szczęściara:multi: