-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Kabanos - stary jamnik z chorymi oczami za TM /Ostrów Wlkp.
anica replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już nie cierpisz! ... Kabanosku tak bardzo przepraszam ,że nie zdąrzyliśmy ... wybacz .. nawet na zdjęciu.. nie potrafię spojrzeć w Twoje oczy :-(:-(:-( Odpoczywaj w spokoju za TM.. bez bólu... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='edytka850']Mogę pomoc przy suni na fb - kontakt na priv lub na fb - Edyta Jacuńska - ten drugi preferowany :)[/QUOTE] Super ! tylko jeśli chodzi o kontakt ... nie mam naprawdę nic więcej niż ... Ania+Milva i Ulver napisała na str 197 post 4921 ja dzwoniłam nawet na ten nr telefonu 883387049 żeby dowiedzieć się czegoś więcej o jamniczce ale telefon nie odpowiada.. tylko poczta głosowa T-mobile...:look3: Edytko bardzo dziękuję za zainteresowanie ,odezwę się na PW jak tylko dowiem się więcej... może ta pani oddzwoni... ja niestety nie jestem zalogowana na Fb .. przymierzam się do nauki.. ale to chyba , na jesieni... -
Witam się u Brutuska :) wiejski przystojniak ,faktycznie ma super mądre oczka i jest w 100% niepowtarzalny! jeden.. jedyny w swoim rodzaju a jak już ktoś koniecznie... chce porównania z jakąś rasą.. to może - szpic wilczy?[U] [/U][url]http://www.szarik.pl/adm/upload/min2_1556.JPG[/url] i troszkę dużego yorkshire ;-) dziękuję za zainteresowanie naszą sunią z Brodnicy , bo jednak sporo masz na głowie -sory nie wiedziałam ale ja jak szukam pomocy to.. no wiesz .. drzwiami wypchną.. a oknem się wchodzi :eviltong:;):cool3: trzymam kciuki ,żeby domek się znalazł -jak najszybciej.. dzisiaj ma być!:kciuki:
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Buziolaki sprawiły Jasieńce wielką przyjemność... zauważam od jakiegoś czasu ,że robi się coraz bardziej przytulasta:kiss_2::kiss_2::fadein: byłyśmy zasczepić Jasię p/wściekliźnie i wetka dopatrzyła się ,że sunia była odrobaczana w styczniu ,więc jest czas na kolejne.. mam szczerze mówiąc mieszane uczucia?? nie znam przeszłości Jasieńki ale po ostatnim odrobaczaniu nie widziałam ,żadnych robaków(ponoć nie musi być widać) nie chciałabym czegoś zaniedbać ,bo jak na początku to jednak potrafiła coś złapać w zęby na ulicy , zwłaszcza musieliśmy uważać przy śmietnikach.. teraz spokój , nic nie łapie na ulicy(parę razy Fuj! mówiłam ,że to PRZEMĄDRA sunieczka) ale słyszałam ,że jednak takie odrobaczanie to obciążenie dla organizmu a ona trochę jednak ,tego leczenia (na początku z tą polidypsją) przeszła.. naprawdę nie bardzo wiem ,co powinnam zrobić? odrobaczać.. czy lepiej nie odrobaczać.. :hmmmm: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
O Matuniu.. no też trzeba pomóc! czekamy na dalsze info.. może trzeba ogłaszać chłopaka ? :-( ale... dlaczego ?? nie urodziwy ??? - nie zgadzam się!!!! mi się podoba... i sunia.. cudna! może szybko znajdzie domek... słodkie spojrzenie.. -
Tina - mała, niezwykła suczka czeka na swojego człowieka w DT! Szukamy DS!
anica replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Tinka hooopkaj na pierwszą :) :) :) -
alllle Wam się weekend udał - super ... jamniczy :happy1: no niech ktoś powie ,że to nie.... wiosenna.... Jamnicza Arystokracja :wink: [url]https://lh6.googleusercontent.com/--97KYs-aDgg/T8UatO_ZorI/AAAAAAAAA0s/_q7Gbd77xzc/s797/SDC11694.JPG[/url]
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jasne ,że tak... odwiedzimy.. i wszystkie nasze ciepłe myśli ,niech będą z malutką.... -
no i nic.. w toto.. nie to to!? i telefon nie dzwoni!? ale musimy wierzyć ,że ktoś wypatrzy... księciunia Pajunia :) jeśli ktoś chłopaka wypatrzy.. to pokocha! wiem to napewno :) mizianka i buziole dla Pajusia..
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Anica - zawstydziłaś mnie :oops: najważniejsze, że Ovolinka powolutku wraca do zdrowia:)[/QUOTE] przepraszam.. ja chciałam tylko pocieszyć.. to teraz wstydzimy się razem.. zawsze to raźniej :oops: Ovolinka , trzymaj się ślicznotko , zdrowiej! :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękujemy malagos za zainteresowanie , wiem że byś pomogła , gdyby to było możliwe :) szukamy dalej... -
no to się cieszymy :multi::multi::multi: to musi być fajny domek!!!!
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
chyba sunia nie ma wątku , raczej wygląda ,że Ania+Milva i Ulver po prostu próbuje ratować maleńką.. od śmierci ! może spytajmy malagos ? wysłałam na PW czekamy... dziękuję za podpowiedź :) -
no .. można dodać... wiosenna hihihi .. przy Dusieńce, dotarło do mnie( nie śmiejcie się czasem) że nasi przyjaciele mają... Twarze... tak jak my.. każdy inną.. swoją! tylko.. u nich , to... wszystkie mi się podobają :lol::roll::eviltong:
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
anica replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no tak.. hmmm.. muszę przyznać rację.. chyba :hmmmm: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Sonia-8 lat-charakterna. Powód oddania-starsza pani+choroba+brak dalszej opieki ze strony rodziny. tel. 883387049 Brodnica Sunia nie dogaduje się z innymi pieskami, agresja. Sunia zostanie uśpiona jeśli nikt jej nie weźmie . Sonia całe zycie mieszkała tylko z tą panią , widać, że jest z nią bardzo mocno związana, schron byłby dla niej traumą - na to odp jej: "to niech u was zdechnie byle nie u mnie" Bez komentarza. Sunia zostanie uśpiona jeśli nie znajdzie się dla niej nic zastepczego, rodzina jej nie chce. Jeżeli ktoś może pomóc, to kontakt podałam- bezpośredni . [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JEJ8eNwoTrE/T8OK1tENOLI/AAAAAAAAEMk/dwzrFw72j88/s640/1.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3jUrre5Cxc8/T8OK4QdTENI/AAAAAAAAEMs/-fACC6OmgeI/s640/2.JPG[/IMG][/QUOTE] chyba najlepiej zrobić wydarzenie na FB proszę pomóżcie ciocie ,ja jeszcze nie umiem :oops: sunieczka.. jeszcze mogłaby pożyć sobie.. -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ok ! spróbujemy na FB... jasne że tak! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciumaszek1']....Panie,nie jestem aniołem dzisiaj takich już nie ma świecie, może Ci co na ziemskim padole pokochali zwierzęta i dzieci.. Panie Boże.mówiłeś ''proście'' rzekłeś''proście,a będzie wam dane'' właśnie wczoraj po Tęczowym Moście poszedł do Ciebie nasz Filipek ukochany...[/QUOTE] ... ciumaszek... wiem jak to boli :-( przytulam... biegaj Filipku, szczęśliwy za TM... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='wagens']Ciotki jamnicze muszę się pochwalić że dzisiaj poszły do druku moje zaproszenia ślubne i tak jak wcześniej wspominałam zamieściłam na nich taki wierszyk : [CENTER][CENTER][FONT=&]Kochani Goście, oznajmiamy radośnie [/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=&]Kwiatów nie chcemy – zwierzęta ratujemy[/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=&]Pięknie prosimy byście do puszki wrzucili [/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=&]Po kilka grosików dla bezdomnych jamników.[/FONT][/CENTER] [/CENTER] Także trzymajcie kciuki aby goście weselni byli w sierpniu hojni :)[/QUOTE] Super pomysł.. Super tekst... Wszystkiego Najlepszego !!! Tyle w życiu dostajesz... ile... dajesz !!!!! a kciuki mocno zaciśnięte :thumbs: