-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
oddzwonił Pan Soni :) w tej chwili rozmawialiśmy.. chyba nie jest Sonia takim ...agresorem...jak jest z jego sunią w garażu to wojna ! ..jak wyjdą razem na podwórko to siostry! ... stosunek do dzieci , przyjacielski , wnuczek Pana bawi się z Sonią ile chce! .. jeśli chodzi o koty .. jedne goni?! a kota sąsiada .. toleruje ? behawiorystą niestety nie jestem! czy Sonia według tego opisu - mogła by zamieszkać z kotem ,psem i dzieckiem ? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
oddzwonił Pan Soni :) w tej chwili rozmawialiśmy.. chyba nie jest Sonia takim ...agresorem...jak jest z jego sunią w garażu to wojna ! ..jak wyjdą razem na podwórko to siostry! ... stosunek do dzieci , przyjacielski , wnuczek Pana bawi się z Sonią ile chce! .. jeśli chodzi o koty .. jedne goni?! a kota sąsiada .. toleruje ? behawiorystą niestety nie jestem! czy Sonia według tego opisu - mogła by zamieszkać z kotem ,psem i dzieckiem ? -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Tak, fajne towarzycho szykuje się Teodorkowi:)... Nic się nie martw Isadorko, skrzykniemy się i Teodorka odwiedzimy:eviltong:... w grupie i chęciach moc jamnicza:multi:!!![/QUOTE] no.. to .. nie będę się powtarzać... ale Bernadka ..jak zwykle wie co trzeba zrobić :eviltong:;):lol: jakie super i piękne towarzycho.. oni wszyscy w klubie ..długowłosych [IMG]http://i49.tinypic.com/214vwuq.jpg[/IMG] -
[quote name='saphira18']bazarku nie ma;) to ten co dogo wcięło, próbuje go zakończyć... ale spokojnie planujemy już następny:evil_lol:[/QUOTE] to super wiadomość :) ...może się uda te pięć pakietów Isadory... przenieść na ten nowy bazarek?... tak tylko... pytam? gdyby.. nie udało się tego ogarnąć :oops:
-
[quote name='saphira18']bazarku nie ma;) to ten co dogo wcięło, próbuje go zakończyć... ale spokojnie planujemy już następny:evil_lol:[/QUOTE] to super wiadomość :) ...może się uda te pięć pakietów Isadory... przenieść na ten nowy bazarek?... tak tylko... pytam? gdyby.. nie udało się ogarnąć :oops:
-
Plakat wymiata!!!! też się podpisuję pod tym :loveu: jaka super niespodzianka.. no to nie wypada nic innego... Jak meldować się codziennie :lol: Pajciu , niech Cię wreszcie ktoś pokocha!... Anusiu.. Powodzenia!...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Właścicielka suniu bardzo chora, suczka przebywa u jej syna, jest izolowana, ale ewidentnie jest mu to nie na rękę. Kierownik nakazał mu aby odbierał telefony, także jezeli macie dla suni dom, dt można dzwonić, nie powinno być już problemu z kontaktem.[/QUOTE] wiem ,że tylko próbujesz pomóc suni i też niewiele wiesz ale ASTRA126 powiedziała ,że mogłaby dać DT dla Soni ale ma już jednego agresora Pawełka-Toffika czy Sonia jest agresywna tylko do suk czy też do psów? jaki jest jej stosunek do kotów i dzieci? może ten Pan kierownik zna odpowiedzi lub mógłby pomóc? ja dzwoniłam dzisiaj pod ten numer i zgłasza się < T-mobile zostaw wiadomość > nagrałam się .. z czym dzwonię ,ale na razie cisza ?! wiem ,że to nie jest wszystko takie proste!.. jak zrozumiałam w tym domu jest choroba , bardzo dobrze wiem ,jak to jest! Pan przechodząc piekło choroby w domu.. nie zawsze ma możliwość.. czy chęć na rozmowę z ludźmi .. i to należy uszanować! jeśli mogłabyś sprawdzić czy da się odpowiedzieć.. jaki jest stosunek Soni do psów , kotów i dzieci to proszę o pomoc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209129-Pozna%C5%84-Pomocy!!!!-Mamy-kilka-dni!!!/page22[/url] -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam pod podany numer telefonu dwukrotnie , nagrałam się na automatyczną sekretarkę.. jak na razie nic! musimy poczekać... w tym domu , jest nieszczęście choroby.. nie zawsze jest możliwość czy chęć rozmowy z ludźmi... niestety ja wiem , jak to jest! -
Łojej maleńki :-( ale to musiało boleć :-( takie bardzo, baaardzo delikatne mizianka...
-
[quote name='Sarunia-Niunia']http://img213.imageshack.us/img213/6091/1001730x.jpg Naprawdę Kacperek wygląda, jakby nigdy tego guziora nad oczkiem nie miał.... Dobry dom i miłość - to jest to, czego takie sierotki potrzebują najbardziej - dziękujemy Boni!!!! Berni Ty zawsze wiesz co powiedzieć :angel:jakbyś czytała w myślach.. przecież to jest zupełnie inny Kacperek!!!! chyba się zapatrzyłam w chłopaka .. ale to przecież wszystko zasługa Boni.. Dziękujemy Boni :Rose:
-
OK poczekamy , poproszę Saphira18 o jeszcze trochę czasu... wiem jak to jest.. tak na siłę , to nic nie wychodzi.. i tak... chyba oddałaś całą SIEBIE ISADORO ...jeśli chodzi o mnie to WIELKI SZACUN. (byłam na kilku wątkach,nie tylko Jamninczych i widziałam Twoją pomoc) Jak Ty to ROBISZ(wiem ,że też pracujesz):shock: było by mi bardzo przykro gdybym sprawiła Tobie jakiś kłopot tymi ogłoszeniami..czy ponaglanie.. wiem ,że Wiesz co masz robić Matko Doroto od Jamników :Rose:
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ASTRA 126']Gdyby Toffi znalazł DS, mogłabym ją wziąć na tymczas, ale na to się nie zanosi. A jak zachowuje się w stosunku do dzieci i kotów?[/QUOTE] Astra bardzo dziękuję :) postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania jeszcze dzisiaj lub jutro ,zależy jak się dodzwonię ... -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
:ices_bla: dostałam ogłoszenia na mejla ,że ogłoszenia już poszły... oby .. telefon zadzwonił z Mazowieckiego :kciuki: -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
bardzo .. bardzo mi się podoba .. poezja dla Ovolinki :klacz: maleńka Ty jesteś na prawdę kochana.. to słowa z serca płynące... -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
anica replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Boooski Robaczek :loveu: Haruś mądralo jeden.. przecież Ty wszystko rozumiesz ... co się do Ciebie mówi :roll::lol: chyba zakochany w Ferci.. po uszy (sądząc po tym , jak zareagował -gdzie Fercia?..) od razu .. cały gotowy..:eviltong::lol: a to szczekanie radosne.. na plecach... tego jeszcze nie widziałam!...Boooski Robaczek :loveu: -
[quote name='jofracy']Kaszel okazał się od serca. Bruno ma się nie przemęczać i musimy podleczyć przeziębiony pęcherz.[/QUOTE] to chyba jednak lepsza wiadomość .. niż kaszel kenelowy , niestety te nasze jamniorki...słabe te serducha mają , ale za to mocno kochające!.. ten pęcherz to znowu .. antybiotyki -biedactwo ma podobne problemy jak Jasieńka , jak ją zabieraliśmy do siebie... i wszystko już jest dobrze i tak ma zostać!... u Brunka tyż!!:happy1: zadeklarowana jestem na maksa i jeszcze ten Super Smaczny bazarek Bianeczki :roll: ale myślę ,że z 30zł wyskrobię dla chłopaka bo i potrzeba ogromna -poproszę o nr konta Jofracy.. Klub Jamnika- Suuuuuper pomysł!:loveu::multi::loveu:
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasia na pewno była Jamnisią osłabioną zdrowotnie , teraz jest dużo lepiej ale chyba jeszcze tej rekonwalescencji sporo przed nami i chyba w przypadku Jasieńki..lepiej kupkę badać ,jej słabą stroną są nerki , układ moczowy.. też można by dyskutować na temat jej wyników ,jeśli chodzi o wątrobę... 2-3wetów ,że dobre czy bardzo dobre , natomiast chirurg (Prof.który zresztą uratował 3razy życie mojej Kajci-ufam mu) czytając.. mruczał ,że nie jest najlepiej.. ale te antybiotyki... sterydy... dajmy jej odpocząć z pół roku i powtórzymy badania.. tak więc wyniki to też sprawa interpretacji lekarza?!.. biorąc pod uwagę ,ogromny stres , jaki przeżywa Jasia u wetów.. to im rzadziej tym lepiej!... no chyba ,że szczepienia p/wściekliźnie (wiem,wiem ,że jestem odjechana na punkcie Jaśki) :roll:;):lol: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Sory ,że na jamniczym ale dostałam prośbę żeby rozsyłać [INDENT] Po prostu brak mi słów na to ... bestialstwo,brak człowieczeństwa, sk****syństwo [URL]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=1&t=9822[/URL] wklejam tu ten link,rozpowszechniajcie go gdzie tylko możliwe-może ktoś ma pomysł jak pomóc właścicielowi,aby ta sprawa nie była jedną z wielu. [/INDENT] -
Świetnie! bardzo dziękuję , saphira18 mówiła , że poczeka... wiemy ile masz na głowie :Rose: Obyś...w życiu tyle dostała! ile dajesz!