Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. [quote name='funia']Cholera ,behawioryści ....łatwiej mi zrozumieć prostych ludzi czy wytłumaczyć .....Tutaj w życiu bym się nie spodziewała .W życiu . Mam nauczkę .Nie będę się tak cieszyć .Kazdy bedzie teraz podejrzany , Dałam tabletki ,które maiły być kontynuacja leczenia .Nie podała .Przywiozła bo powiedziała ,ze zrozumiała inaczej ....[/QUOTE] krótko.. dobrze ,że Misia jest u Ciebie Funiu...ja nie ręczę za siebie .. gdybym miała Wątpliwą możliwość(przyjemność mi nie przejdzie)poznania tych ludzi :2gunfire: ta osoba.. behawiorystą ?... broń nas Panie Boże od takich.. chyba ,że ja ze zdenerwowania coś źle czytam!?.. zwróciła tabletki ,które miały być kontynuacją leczenia :shake:
  2. będziemy trzymać kciuki :kciuki: przecież cuda się zdarzają!...
  3. Rastusiu , gdzie ten Twój domek :) niedzielne przytulaski ..
  4. no takie zdjęcia.. i nikt nie zadzwonił[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-BpxgK2wW8xI/T86Ajq1bpVI/AAAAAAAAD-c/uOVV8QFblf4/s720/DSC02504.JPG[/URL] to wymiata [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-VA_3lBXYooo/T86ATjnMJaI/AAAAAAAAD_U/PNbqe16BWVs/s800/DSC02517.JPG"]...[url]https://lh5.googleusercontent.com/-VA_3lBXYooo/T86ATjnMJaI/AAAAAAAAD_U/PNbqe16BWVs/s800/DSC02517.JPG[/url] :crazyeye: chyba wszystko przez te mecze..[/URL]
  5. Dziękuję , ja również za domek dla Teodorka :lol: i jestem pewna ,że najpiękniej podziękuje.. sam Teodorek :lol:
  6. [quote name='Isadora7']To najlepsza i najładniejsza Strefa Kibica jaką widziałam dotychczas.[/QUOTE] i ja też :)
  7. I ja też bardzo współczuję Bianeczko , bo jednak łapeczka bolała.. trochę długo :glaszcze: pewnie Fionce teraz wstyd..
  8. Uwieeeelbiam takie szczęśliwe jamniki! dobrze Ci Kacperku :loveu::multi::loveu:
  9. będę trzymała kciuki ,żeby jak najszybciej.. łapinkę zoperowali ale to pewnie ..nie jest takie wszystko proste :-( po prostu.. nie mogę wytrzymać... takiego spojrzenia.. normalnie czuję.. Jego przerażenie,strach,rozpacz,ból.. i mimo wszystko.. nadzieję na pomoc...
  10. Pajko , żeby Cię ktoś wypatrzył ... w tym piłkarskim czasie.. dobrze ,że nie wszyscy , te mecze oglądają :wink: lista podpisana..
  11. Witam się u Tineczki i podnoszę ślicznotkę :) naprawdę słodka , zobaczycie ,że znajdzie domek...jest w niej dużo radości.. oby tak zostało :p trzeba przyznać ,że cioteczki z dogo to są super Laski :fadein:
  12. Goliacik już się chciał bawić - twardziel :lol: mizianka i buziole dla chłopaka :buzi: Seneka.. kiedyś powiedział < trzeba przeżyć całe życie ,żeby nauczyć się żyć> jakoś tak.... widziałam Harutka jak super zareagował po warkoleniu na komendę- uspokój się! no przecież.. super kulturka .. książkowo a Fiona.. w tak krótkim czasie.. dla mnie Mistrzostwo Świata!
  13. ja też mam kibica w domciu .. ale na szczęście ...są dwa telewizory... bo u mnie z tą dobrą miną.. przy meczu.. hmmm to tak średnio , przecież nie będę się chwalić , że... nawet słuchać nie chcę.. no chyba ,że gra Polska i jeszcze wystarczy mi jak wynik usłyszę :eviltong::Poland:
  14. odwiedzam nasze słodkie paróweczki.. w czekoladzie :) mizianka i buziole :buzi:
  15. Ojojojjjj.. też ten sam problem z Jasią... apetyt ciągle dopisuje.. a kręgosłup.. nie pozwala! najważniejsze ,że wszystko co najtrudniejsze to za Wami!... teraz już z górki :lol: Kacperku ,buziole i mizianka i ..jeszcze Zdrówka,Zdrówka,Zdrówka!
  16. tak te... bidy ogłaszaj , pojęcia nie mam czy jest więcej zdjęć ? sprawdzę wątek jamniczy ,jak trzeba ? będę trzymać kciuki... żeby domek znalazły!!!!!
  17. [quote name='edytka850']Potrzebne są przede wszystkim zdjęcia w dużej ilości, jakieś informacje o psie / wiek, stan zdrowia, usposobienie, charakter..../ kontakt do osoby koordynującej adopcję / telefon, mail/ - jeśli trudny właściciel czy opiekun to raczej nie do niego. To wszystko można na mojego maila edytaj0interia.pl pozdrawiam :)[/QUOTE] to widzę problem.. duży problem...zdjęcia są tylko dwa.. i reszta...? nie wiem jak to ugryźć:shake: Sonia nie jest straszna...to jej życie teraz , stało się straszne... i pewnie nie może się w nim odnaleźć ... Panu też współczuję... jak widzę .. jamnika w klatce.. to.. łzy same cisną się do oczu!.. wiem ,że teraz to dla jego dobra ale,?....
  18. Makabra!:-( tak masz rację , trzeba spróbować coś z tym zrobić.. jeszcze jesteśmy w szoku.. ale pomyślmy , co można zrobić ?
  19. [quote name='edytka850']Kurcze no bez możliwości kontaktu z osobą ktora ma sunie trudno będzie jej pomoc :( Może uda się coś ustalić .... będę czekała na informację[/QUOTE] Edytko co jest potrzebne do ogłoszenia na Fb ,już rozmawiałam z obecnym opiekunem Soni i prosił o szukanie domku dla jamniczki bo nikt się nie zgłosił jak dotychczas .. jego nr telefonu 883387049
  20. [quote name='jofracy']Anica, a może je przeznacz na potrzebujące jamniki? proponuję: [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/729[/URL] - bo biedny, chory i na zadupiu [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/689[/URL]- -bo stary, biedny itd [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/578[/URL] - maskara :( [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/754[/URL] - siedzi od zimy [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/740[/URL] - staruszeczka... Jest w czym wybierać Anica, a te pakiety niewykorzystane nikomu nie służą. Dorota ma dużo roboty, a te psy czekają....[/QUOTE] Podpisuję się dwoma rękoma - Świetny pomysł :multi::loveu::multi: ogłaszaj jak najszybciej te biedy- proszę a następne wykupimy na nowym bazarku :thumbs: Bardzo dziękuję Saphira :lol:
  21. Pajo.. księciuniu... kiedy Ciebie ktoś pokocha? listę obecności podpisałam...
  22. Serce.. zamiera...:-( jak to wszystko ogarnąć?:-(
  23. Witam się u Ambry :) też zapoznam się z tą piękną dziewczyną :)
  24. Witam się u Badusia :) też zapoznam się z chłopakiem ;)
  25. Witam się u Zenka :) zapoznam się z wątkiem... zapisuję...
×
×
  • Create New...