Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Świetny jest Kacperek- wszystko ciągnie do siebie ... mądrala umie o siebie zadbać :eviltong::evil_lol::lol:
  2. Odwiedzam Gacusia :) ale tu dzieje się... trzymam kciuki...
  3. Przystojniaku , co tam u Ciebie ?... czy teraz , jak upały się skończyły lepiej ?... Jasia jak na liczniku ponad 30"C zaraz zaczyna.. poruszać się , jak na filmie w zwolnionym tempie :evil_lol:
  4. Wielkie dzięki Uffff ... miała sunia szczęście :multi:
  5. [quote name='paros']dlaczego nikt nie dzwoni :shake: nieraz tak jest, że cisza ... a potem jednosześnie trzy osoby są chętne trzymam kciuki[/QUOTE] Oby! i ja też... ja też :kciuki:
  6. Zaglądam.. z nadzieją na dobre wiadomości... tak ... kochane psiaki ,do domu!
  7. I ode mnie przytulaski :) silna , maleńka Foczka... jak ona się porusza na tych łapinkach.. w trawie nic nie da się zauważyć :)
  8. Tak ! wiedziały! to ten.. inny wymiar?.. telepatia?.. nie umiem tego nazwać..
  9. [quote name='Nutusia']Dzięki! Pomogły - w dobrych myślach siła! :) A Gapiszon jest wredzioch i warczy na Mufkę, gdy zbliża się do łóżka:mad: Już zapomniała jak to było, gdy do nas trafiła:razz:[/QUOTE] Oooo :) to brzmi .. jak muzyka... to chyba kolejny... ten ostatni etap , zapominania... jak to było.. kiedyś! to chyba znaczy? że czuje się u siebie ? czy tak ?... :)
  10. Oj brakuje ,brakuje! ale musi baterie doładować!.. tyle bid ,do ogarnięcia a tu bez Bernadki... ani...ani...ani... pewnie tęskni za nami.. ;):eviltong::evil_lol:
  11. Proszę podpowiedzcie ciocie kochane na jakie województwo ogłaszać Rastiego ? catAngel pyta ,zanim zacznie ogłaszać [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-og%C5%82osze%C5%84-%29-Szybko-i-solidnie-Doch%C3%B3d-na-rzecz-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...olnożyjących mizianka dla Rastusia :) [/URL]
  12. cały czas próbuję.. ale coś jest nie tak chyba ?! bo zostawiłam kilka wiadomości , na telefonie i nic... cisza! Bardzo dziękuję Edytko , będę próbowała dalej.. ja tak szybko się nie poddaję - dobrze , że mam Twoje wsparcie, bo jako początkująca ,jeszcze jak widzisz... niewiele potrafię :oops:
  13. Witam i podnoszę Marlejka do góry! :) chłopak jest naprawdę słodki.. tekst ogłoszeń , może wzruszyć naprawdę nie jedno serducho-oby! jeszcze nie mogę pomóc z kasą ,obiecałam innym bidom ale zapisuję .. razem na pewno coś zdziałamy :) Marlejku ,trzymamy kciuki żeby ,telefon zadzwonił :kciuki:
  14. prawie wszystko , brzmi dobrze... jamnik idealny! ;) może ta biegunka... to stresowa...-oby?.. moja Jasieńka... też zaczyna od szczekania ,zwłaszcza jak zobaczy ,nieznajomego psiaka a później.. obwąchiwanie i przyjacielskie machanie ogonkiem.. kiedyś usłyszałam ,że jamnik to pies myśliwski - ma szczekać! na polowaniach ..zaganiając np lisa ,głosi (szczekaniem naprowadza na zwierzynę) taka ich... uroda :eviltong::evil_lol::p może.. Bruno ,też poszczeka... i przestanie :modla:
  15. trzymam kciuki za chłopaka :) też się pod tym podpisuję... jak dobrze ,że do Ciebie trafił :)
  16. Trzymamy kciuki!!! taki Pieszczoch , musi znaleźć domek [url]http://desmond.imageshack.us/Himg845/scaled.php?server=845&filename=p1310349.jpg&res=landing[/url]
  17. też myślę ,że Mucia zasługuje na najlepszy domek.. lepiej ,że teraz.. się zastanawiają?!.. ci ludzie ,nie mają pojęcia ,chyba? ,że one cierpią! czują! kochają bezgranicznie! ehhh.. lepiej niech tacy... nie robią złudnych nadzieji!...
  18. [quote name='arabiansaneta']Na każdego pieska czeka jego domek, to tylko kwestia czasu...[/QUOTE] to brzmi jak muzyka...
  19. tak na to wygląda? ale coś cicho... cichutko...
  20. Super wiadomość ,że jest taki przyjacielski.. z tym hotelikiem.. pewnie musimy ,poszukać w tych dziurawych już kieszeniach , może jak każdy.. po parę złotych.. gorzej z tym królikiem... ale spróbujmy .. iść na całość! .. i sprawdzić ten kontakt z królikiem.. w klatce ... może?...
  21. [quote name='ocelot']Ja to już nie wiem co z tą Szilą zrobić:([/QUOTE] może będziemy Szilunię ogłaszać nadal... aż ktoś ,wypatrzy te cudne oczęta.. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/6-2.jpg[/url] Szilunia , do domu!!!
  22. odwiedzam Pusię... nie da się oglądać, tych zdjęć spokojnie.. nawet..staram się , nie myśleć ,ile Pusia wycierpiała... chciałabym ,żeby ten człowiek zobaczył ,te zdjęcia! może by.. dotarło co narobił??!!!... Zdrowiej maleńka...
  23. Ja też mogę na razie.. podnosić chłopaka... same zobowiązania... a tych bid ciągle , przybywa.. zobaczymy pod koniec czerwca... może uda się coś wyskrobać, ale jeśli już... to pewnie nie za wiele.. tak mi smutno... może ktoś.. pomyśli o bazarku ?.. ogłosić ? to chyba jak już by się znalazł DT? będziemy.. razem na pewno coś wymyślimy..
  24. I ja całuję słodki pycholek.. też trzymam kciuki :kciuki:
  25. ja też ... jestem nowa , też dopiero się uczę( języka na dogo) a czy Ovolinka musi brać ten canivition? czym skutkuje.. wiotkość tchawicy? jeśli tylko chrapaniem - to lepiej niech chrapie:roll: moja Jasieńka... też chrapie hihihi ...zawsze mówię... co za stary chłop tu przyszedł spać!:eviltong: uwielbiam!!! to jej chrapanie... nawet ostatnio.. hmmm jakby przestała tak głośno chrapać!?.. i brakuje mi tego :roll: będę podczytywać.. z tą obróżką p/kleszczą -kupię też dla Jasi... nadal trzymam kciuki za Ovolinkę!
×
×
  • Create New...