-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Brokat w nowym domku? Super ciesze się bardzo ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Felka z Bagien']Amigo, już mi lepiej.Myślę,że do jutra mi przejdzie.Ciekawe jakie ona ma "przyzwyczajenia"?Może nie jest taka całkiem dzika,może lubi psy?Czy ktoś, coś wie na jej temat?A może wywiesić kartkę, [B]NIE KARMIĆ TEGO PSA 3 DNI!!![/B] Jak zgłodnieje, to jej Doooopa skruszeje!I wlezie do tej KLATKI!!!!![/QUOTE] Pewnie sie ludzi popukaja w czoło i i tak nakarmia heh Pomysł z siatko przedni tylko skad wziasc tyle siatki?
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Saththa replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
ja tez jestem na zaproszenie. Ale niestety nic w stanie nie jestem zrobić. Może dysponujesz samochodem albo ktos znajomy ma samochód i dałoby się go na ten zastrzyk zawieźć? Nie mam pojecia co mozna by bylo zrobić... skoro nie ma DT ani tym bardziej DS :niewiem: -
Eria cuda :mdleje:
-
[quote name='klaudusia0219']( Shark nie miał kolców :lol: )[/QUOTE] Zauwazyłam :evil_lol::)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/105670643.jpg[/url] alez ma szyję :) Super;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz021-1.jpg[/url] alez widok :loveu: zdecydowanie bardziej taka mi sie podoba :) I snieg i źródełko i Futrzasta czarna Kula :lol: SUPeR:)
-
Bardzo ładne tereny na spacerki:D I ile żabków :)
-
[quote name='ahedok']dziękujemy i wzajemnie :) tak btw może ktoś mi powie, czy ze sznaucerem olbrzymem mam jakiekolwiek realne szanse na trenowanie agility? (nie chodzi o żadne tam zawody, tylko tak dla zabawy)[/QUOTE] Masz bardzo realne :)
-
noooooo czyli wsio ok :)
-
[url]http://img833.imageshack.us/img833/7963/dscn0163s.jpg[/url] no normalnie zajaczek wielkanocny :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']Smacznego jajeczka wielkanocnego, dużego zająca czekoladowego, zdrowia niezawodnego, wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.[LEFT][COLOR=#000000] [/COLOR][/LEFT][/QUOTE] Dziękujemy:) [quote name='Marta_Ares']przyszlismy na zdjęcia z wypadu nad jeziorko... a tu nic nie ma :P[/QUOTE] A bo włąśnie u Ciebie byłam i Ci napisałam, że nie ma czego zazdrościc bo wypad sie nie uskutecznił:( -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[QUOTE]hehe bo to jego żywioł;D zazdrosczę wypadu nad jezioro:razz:[/QUOTE] nie ma czego bo wypad nie doszedł do skutku:( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=green]Święta, święty czas już tuż wcinaj jajka ale już. Kiedy zając Cię zaś wzruszy, daj mu marchew, podrap uszy. A gdy jajko będzie puste, daj mu kopa wprost w kapustę. Niech nie myśli, że jest cwany, za to Ty miej rok udany. Życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy pełnych jajek i dużo szczęścia[/COLOR][/B][/SIZE][LEFT][COLOR=#000000] [/COLOR][/LEFT] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ślepoctwo nabyte :lol: idę łoglądać :D[/QUOTE] a na 57 masz foty z lasu :evil_lol: A co takie samego pilota... to nochala też masz takiego :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']jesteśmy :multi: i ciągle czekamy na fotecccckiiii :D[/QUOTE] Hmmm dodałam dziś przecież :lol: -
Ależ on uroczosmieszny :lol: Taka duże głowe m i takie małe ciałko :loveu: WIĘCEJ :D
-
[url]http://i52.tinypic.com/a9u80o.jpg[/url] pozwole sobie stwierdzic ze to mi sie najbardziej podoba :lol: Wzajemnie i spokojnej drogi!!
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']haha, Irys ma pozwolenie na 2 łapy i go przestrzega, a jak się czasem zapomni i wejdzie trzecią to taki krzyk wszyscy podnoszą, że sam schodzi :D[/QUOTE] Tazz łbem sie tak wyciaga, ze do polowy łózka dochodzi :lol: Jak foczka [quote name='wilczy zew']Gdzie jest napisane,że tylko dla małych :crazyeye: Potrzebne większe łóżko :eviltong:[/QUOTE] Zdecydowanie :) Ale pies w łóżku przy TZcie nie wchodzi w gre;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']To Ty nie wiesz,że łóżka są dla psów :lol:[/QUOTE] Dla małych owszem ;) Ale jakby mi się Tazz w łózku rozłożył i TZ to ja na posłaniu psim i tyle :mad: miałabym miejsce :lol: -
Oooo matko :mdleje: mogłabym uświadomic moje kuzynostwo hmmm Ale znajac zycie oleja co do nich mówie ehhh Edit a i nie jem jak wróbelek;) Ale objetosciowo moja bułka jest mniejsza niż to co on tam ma przed sobą :lol: