-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi']co Ci się rzutło? bluza? no widzisz, Tobie się rzutło od razu... mi sie nie rzutło niestety przez 2 godziny.... :lol: a za co przepraszasz? [/QUOTE] Nie :) to zdjęcie któe skomentowałaś: [QUOTE][COLOR=navy][B]dzięki, przekaże autorowi... a jak ja wstawiłam prawie identyczne zdjęcie to nikt nic nie powiedział... :eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE] :)
-
[quote name='Jaga.'] z kokardą super tylko czemu nie czerwona hihi[/QUOTE] Bo to świeta wielkanocne (kolor zielony i żólty) anie boże narodzenie z kolorem czerwonym :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']zawsze tak jest heeh[/QUOTE] Cichooo ;) Za 20 minut TZ wraca a ja podłogi nie pomyte :mdleje: Zmykam :) -
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Hallooooo żyjecie?[/QUOTE] Ponawiam pytanie;)- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ja mam tak samo zawsze :lol:[/QUOTE] To bardzo nie dobrze;)już bym dawno skonczyła, gdyby nie te przerwy :lol: -
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16768983#post16768983"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] jestem bardzo ciekawa jak wyglądała jego bluza po tym wszytskim;-) [B][COLOR=blue]dla zaspokojenia ciekawości - kaptur cały utytłany w wodzie, błoćku, piachu - reszta jakoś sie ostała :smile:[/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid][B] Aha właśnie oto mi chodziło, dziekuję :lol:[/B][/COLOR] od razu widac jak gleboko wchodziła :lol: [COLOR=blue][B]tak, Biba wyznaczyła sobie niewidzialną granicę, której ani razu nie przekroczyła, jak patyczek był rzucony jej zdaniem za daleko - wysyłała po niego Mie[/B][/COLOR] ;-) [COLOR=darkorchid][B]Sprytna dziewczynka :)[/B][/COLOR] to mi sie bardzo podoba;-) [COLOR=navy][B]dzięki, przekaże autorowi... a jak ja wstawiłam prawie identyczne zdjęcie to nikt nic nie powiedział... :eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE] Hmmm przepraszam, ale to mi się tak w oczy rzutło :oops:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']no ja przepraszam, ale zestawienie razem tych dwóch zdjęć wydaje mi się... poniekąd.... :oops: [COLOR=indigo][B]Aj tam aj tam :razz:[/B][/COLOR] [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01023.jpg[/URL] [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01010.jpg[/URL] :diabloti: :eviltong: Boziu... jak ja kocham takie czarne wielkie nosy.... :)[URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01030.jpg[/URL] :loveu: ja bym nie była w stanie odmówić :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: [COLOR=indigo][B] Jak pisałam dopiero co wtedy wrócilismy z długiego i intensywnegu wybiegu :lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']no to naprawde apoaliPSA :megagrin::megagrin: i właśnie czekamy na zdjęcia :D[/QUOTE] Taaa zwłaszcza, ze co chwile do kompa podchodzę :lol: [quote name='jambi']masz rację, trójka w jednym łózku to juz tłok .... wywal TZta :diabloti: a tak na marginesie... nawet nie wiesz jak takie małe potrafią się rozpychać :roll:[/QUOTE] Heheh TZta mówisz? :evil_lol: przemyslę :lol: A co do małych to wiem... 14 lat z jamnikiem spałam ;) na samym rozku bo on w poprzek :mad: [quote name='Tekla64']wesolego po swietach !!! Tazior jest cudny a nochal ma ....jedyny w swim rodzaju, cudniasty[/QUOTE] Wesołego równiez :) -
[quote name='jambi'] na Polach jest też kilka mniejszych stawów - ukrytych między drzewami, z zacisznymi ławeczkami, w cieniu - tam chowają się kaczki, wędkarze wybierają dafnie, wszystkie stawiki sa ze soba połączone ... [COLOR=navy][B]Brzmi genialnie :) [/B][/COLOR] uwielbiam to miejsce :) [COLOR=navy][B]I sie nie dziwię ;)[/B][/COLOR] a że szał zdjęciowy ? pogoda ładna, okoliczności sprzyjające i do tego jak wspomniałam 2 aparaty ;) a co? za dużo? :razz: [COLOR=navy][B]Nie nie nie zdjęć nigdy nie jest za dużo :)[/B][/COLOR] [/QUOTE] I dziękuję za wyjasnienie :) [url]http://img15.imageshack.us/img15/6044/dsc8508.jpg[/url] jestem bardzo ciekawa jak wyglądała jego bluza po tym wszytskim;) [url]http://img823.imageshack.us/img823/2356/dsc8516q.jpg[/url] od razu widac jak gleboko wchodziła :lol: [url]http://img31.imageshack.us/img31/5622/dsc8496.jpg[/url] to mi sie bardzo podoba;)
-
[quote name='Korenia']Ogarnij się szybko! :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie szybciutko;)
- 21590 replies
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']Dziękuję za życzenia - nie było mnie kilka dni na dogo a tu tyle postów wszędzie że nie wiem co nadrabiac :)[/QUOTE] Mam tak samo jak Ty :lol: -
Alez szał zdjęciowy :) Ja rozumiem, ze tojest sztuczny zbiornik tak? I napełniany jakoś wodą? na wiosnę/lato?
-
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]weszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16768188#post16768188"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Poza tym Dirki jakoś tak z [B]lekka "zmatroniała"[/B], chyba coś tam w niej rośnie ;-) Jeszcze tydzień i idziemy na USG. [/QUOTE] Najpierw sie wystraszyłam a potem "ucieszyłam" :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']Wesołych świąt, Sandro i Tazziku :)[/QUOTE] [quote name='zuzolandia']http://i54.tinypic.com/10xr1qf.jpg[/QUOTE] [quote name='ania90']Wesolych Swiat:)[/QUOTE] Dziękujemy ja nie wiem jak ja to zrobiłam, ze nie odpisałam :lol: [quote name='klaudusia0219']cooo tam u Was? :D[/QUOTE] Abstrakcja :) Sprzatam :o APOKALIPSA!! :mdleje: [quote name='weszka']Ooo jak dużo zdjęć miałam do nadrobienia! Fajnie tak. I pod koniec padłam ze śmiechu z tego [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01008.jpg[/URL] :D[/QUOTE] Ciesze się, ze Ci się podobało;) I mam nadzieje, ze się mocno nie potukłas jak padłaś;) jak już posprzatam i się ogarne ogólnie to mam pare zdjeć dla was w niedzielnego spaceru po puszczy bukowej, łacznie z mokrym Tazzem brodzacym w Szmaragdowym zbiorniku wodnym :lol: Ale to raczej wieczorem;) -
Jak zobaczyłam tyle fotów to aż sobie notatnik otworzyłam aby w nim napisac odpowiedź :) A oto ona: [url]http://images8.fotosik.pl/1766/f01d67a0a1d7515emed.jpg[/url] oooo zielona kokardka :) [url]http://images8.fotosik.pl/1766/e1bfc1fd23da1c84med.jpg[/url] ja juz to mowilam/pisalam- ale ona cudna jest :iloveyou [url]http://images8.fotosik.pl/1766/c35a54d9e13028f4med.jpg[/url] sliczna [url]http://images8.fotosik.pl/1766/496acf04c19c27e8med.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/1766/f21e95447ddc3b4cmed.jpg[/url] pies maskujący... to po to ta kokardka zielona była?:D [url]http://images8.fotosik.pl/1766/ee1a6bff6fa48dc9med.jpg[/url] Gustaw :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1766/0ebeb0f1e99e5e86med.jpg[/url] wlosy w brodzie potargal wiatr :lol: [url]http://images8.fotosik.pl/1766/662b2b996874b985med.jpg[/url] to jest ciekawe :razz: [url]http://images8.fotosik.pl/1766/218b401c54e8a307med.jpg[/url] heheh uper :)
-
[quote name='Asia&Luna']Wróciłam ostatnio ze spaceru z Gops i po drodze spotkałyśmy faceta z dzieckiem na rowerach. Koło faceta biegł młody labek, któremu język dotykał już asfaltu. I tu uwaga:[B] pies na flexi i... w kolczatce[/B]- w upalny dzień, ponad 20C! :/ Porażka po prostu:shake:[/QUOTE] Ja ostatnio na wybiegu byłam umarłam. Spaniel na kolczatce tak wielkiej, że na mojego byłaby za duża ze dwa razy jeszcze chyba (Sznup olbrzym) Po prostu wielkie korale... wielki kolce a jak pies stał to to kółko pod które się smycz zapina wisiało dosłonie z 5 cm nad ziemią... i Ten psiak biegał w niej a jak biegał to byłam pewna, ze w końcu łapę włoży w ta kolczate :mdleje: W pewnej chwili te,z byl na smyczy... tj flexi... i na tej kolczatce :mdleje: jak go puściła właścicielka to poprosiłam aby mu zdjęła ją zasłaniając się bezpieczeństwem innych psów na wybiegu... Ale Bóg mi świadkiem, ze miałam ochotę jej ta kolczatkę na szyje włożyć i zawlec do szkoleniowca ehhhh
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/_2YO5O-R8OPo/TQpxgMlfnkI/AAAAAAAABA0/3BXwb6MP3rk/pc15209967ed.jpg[/url] nigdy nie widziałam tak śpiącego królika :lol:
-
[url]http://img20.imageshack.us/img20/1127/p1080151r.jpg[/url] O matko :evil_lol: alez wygibasy :) [QUOTE] ten facet też był z nami ;-)[/QUOTE] Hehehhhh
-
Alez super zdjęcia :) I kapiel była :) i jedna kaczka i jedna kurka (łyska) wodna :lol: Super :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']koszmarny wysyp... ręce mi opadły naprawdę :([/QUOTE] Az sie zaczynam zastanawiac co to w wakacje będzie...:( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
:shake: jakis wysyp czy co... :( -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ahhh Ares mnie rozbawił :lol: normalnie go nie poznałam i na tytuł spojrzałam gdzie ja jestem do cholery :D Mayka genialna :loveu: Twopja koszulka też :D Ja tez chcem taka skad masz?:evil_lol: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zdjcie0213.jpg?t=1303719867[/url] genialna mina :lol: