-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
przelałam obiecaną dychę
-
końto plis
-
alarmuj linkami u Rudego Cholera, żeby Rudy chciał wyjść jutro.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
dorzucę jednorazowo 10, bom w ruinie. Finansowej - mam na myśli.
-
A co z tą sunią z lasu????
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
czy jako koło ratunkowe mogę poprosić linkę?
-
To co napisałaś powinno wbijać się do głowy klechom
-
S.O.S.! Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom na Wschodzie Polski
inga.mm replied to Jezabel's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='anielica']Witajcie, nie ma mnie na dogo od dłuższego czasu, ale dzięki za wygrzebanie mnie z otchłani użytkowników:) Jestem gotowa do pomocy w obszarze edukacyjnym, chociaż raczej nie włączę się w formalne tworzenie stowarzyszenia. Zawodowo zajmuję się psychologią edukacyjną. Sugeruję wysłanie maila do dogomaniaczki o nicku wenecja:)[/QUOTE] no to musisz dołączyć do tematu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216404-Edukacja-prozwierz%C4%99ca-spo%C5%82ecze%C5%84stwa-pomys%C5%82y-mile-widziane-%29"]Edukacja prozwierzęca społeczeństwa - pomysły mile widziane:-)[/URL][/B] -
przypomniał mi się temat do uświadomienia społeczeństwa. Bardzo często, gdy szukam domu dla zwierzęcia, a wiem, że w tym domu już pożegnali się ze swoim podopiecznym, słyszę tekst typu: nie wezmę następnego, bo nie przeżyję, jeśli i z nim będę musiał/musiała się rozstać, patrzeć jak umiera. ile mnie to kosztowało nerwów i łez. Znacie przecież to. Moim zdaniem trzeba znaleźć sposób na uświadomienie tym ludziom, że śmierć jest nierozłączna z życiem, a życie jest wartością najwyższą, jeśli jest dobre. Kurczę, jestem psychologiem, a do takiego tępego podejścia nie mogę przebić się.
-
co za piękny kot cudowny wprost!!!!
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
przerażanie ogarnia, ale i nadzieja na lepszy los dla tych umęczonych zwierząt. -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Rany, dopiero dwa dni jest w normalnych warunkach, a już wygląda o miesiąc lepiej -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='ina5454']o kurcze- toż glupawki nie głópawki.[/QUOTE] niezależnie czy "głó" czy "głu" ważne, że jest szczęśliwa -
do figu telefon może mieć Teresa Borcz
-
[quote name='abra43']Trzeba by jeszcze uczulic weterynarzy choc z nimi to trudno by przypaki niewłasciwego traktowania zwierząt zgłaszaldo odpowiednich instytucji lub towarzystw przeciez oni spotykają się z tym na codzień[/QUOTE] mądrość z Ciebie przemówiła. Może pamiętacie z obory Arktyki, zanim utajnili wątek rozwściekłam się na wetkę, która wiedziała, że źle się dzieje, ale nikomu tego nie zgłosiła. Chociaż fry wystawiała na fundację, nie podjęła żadnych kroków mających na celu zakończenie cierpienia zwierząt.
-
Cieszę się, że Jezabel realizuje mój współpomysł, bo ja jeszcze przez rok będę uziemiona w projekcie unijnym, który ze mnie wysysa wszystko co może wyssać i nie mogłabym poprowadzić tego tematu
-
Oj, pikawa skacze. Noe, jeśli go znajdą, dorzucam się do imprezy na cześć Rudego. Rudy, pozwól mi sie uwalić na Twoją cześć.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[CENTER][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-onkowata-sunia-porzucona-w-%C5%9Brodku-miasta-ju%C5%BC-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-szukamy-domu"]Birma-onkowata sunia porzucona w środku miasta już w sieropsińcu Ingi.mm - szuka domu[/URL][/B] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4568/15102011647.jpg[/IMG] proszę o pomoc przynajmniej na wątku [/CENTER]
-
S.O.S.! Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom na Wschodzie Polski
inga.mm replied to Jezabel's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Jezabel']a to pomysły bardzo mile widziane. Dawajcie tutaj. Ja z chęcią poczytam, bo chcemy zrobić ile tylko się da. A jak ktoś ma wenę twórczą i chce sam coś potworzyć to was ucałuję, bo ja ostatnio na nic nie mam czasu. TYsiące maili trzeba napisać, żeby ludzi do czegos namówić:-( inga.mm a tak z innej beczki, śliczne masz te roślinki na bazarkach :-)[/QUOTE] na bazarek zapraszam, dopóki jeszcze nie jest zimno. co do pomysłów, to mam, ale potrzebne by były fundacje, które z programem edukacyjnym i glejtem z kuratorium weszłyby do szkół i przedszkoli. -
Ja tak zapytałam, bo dziwni ludzie są. Najpierw problem z oddaniem, teraz gdy zniknął - cisza. Chyba jednak patologia, tak jak wcześniej napisałam proponując tytuł wątku.