Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. przelałam obiecaną dychę
  2. alarmuj linkami u Rudego Cholera, żeby Rudy chciał wyjść jutro.
  3. dorzucę jednorazowo 10, bom w ruinie. Finansowej - mam na myśli.
  4. czy jako koło ratunkowe mogę poprosić linkę?
  5. Jeśli jutro będę mogła wydawać dźwięki zbliżone do mowy wiązanej, zadzwonię.
  6. [quote name='Soko']Ten wyrok - fajnie... tylko ciekawe ile dadzą komuś niekaranemu wcześniej, którego lubią wszyscy sąsiedzi...[/QUOTE] rzadko kiedy takich lubią, raczej boją się
  7. To co napisałaś powinno wbijać się do głowy klechom
  8. [quote name='anielica']Witajcie, nie ma mnie na dogo od dłuższego czasu, ale dzięki za wygrzebanie mnie z otchłani użytkowników:) Jestem gotowa do pomocy w obszarze edukacyjnym, chociaż raczej nie włączę się w formalne tworzenie stowarzyszenia. Zawodowo zajmuję się psychologią edukacyjną. Sugeruję wysłanie maila do dogomaniaczki o nicku wenecja:)[/QUOTE] no to musisz dołączyć do tematu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216404-Edukacja-prozwierz%C4%99ca-spo%C5%82ecze%C5%84stwa-pomys%C5%82y-mile-widziane-%29"]Edukacja prozwierzęca społeczeństwa - pomysły mile widziane:-)[/URL][/B]
  9. przypomniał mi się temat do uświadomienia społeczeństwa. Bardzo często, gdy szukam domu dla zwierzęcia, a wiem, że w tym domu już pożegnali się ze swoim podopiecznym, słyszę tekst typu: nie wezmę następnego, bo nie przeżyję, jeśli i z nim będę musiał/musiała się rozstać, patrzeć jak umiera. ile mnie to kosztowało nerwów i łez. Znacie przecież to. Moim zdaniem trzeba znaleźć sposób na uświadomienie tym ludziom, że śmierć jest nierozłączna z życiem, a życie jest wartością najwyższą, jeśli jest dobre. Kurczę, jestem psychologiem, a do takiego tępego podejścia nie mogę przebić się.
  10. co za piękny kot cudowny wprost!!!!
  11. przerażanie ogarnia, ale i nadzieja na lepszy los dla tych umęczonych zwierząt.
  12. Rany, dopiero dwa dni jest w normalnych warunkach, a już wygląda o miesiąc lepiej
  13. [quote name='ina5454']o kurcze- toż glupawki nie głópawki.[/QUOTE] niezależnie czy "głó" czy "głu" ważne, że jest szczęśliwa
  14. do figu telefon może mieć Teresa Borcz
  15. [quote name='abra43']Trzeba by jeszcze uczulic weterynarzy choc z nimi to trudno by przypaki niewłasciwego traktowania zwierząt zgłaszaldo odpowiednich instytucji lub towarzystw przeciez oni spotykają się z tym na codzień[/QUOTE] mądrość z Ciebie przemówiła. Może pamiętacie z obory Arktyki, zanim utajnili wątek rozwściekłam się na wetkę, która wiedziała, że źle się dzieje, ale nikomu tego nie zgłosiła. Chociaż fry wystawiała na fundację, nie podjęła żadnych kroków mających na celu zakończenie cierpienia zwierząt.
  16. Cieszę się, że Jezabel realizuje mój współpomysł, bo ja jeszcze przez rok będę uziemiona w projekcie unijnym, który ze mnie wysysa wszystko co może wyssać i nie mogłabym poprowadzić tego tematu
  17. Oj, pikawa skacze. Noe, jeśli go znajdą, dorzucam się do imprezy na cześć Rudego. Rudy, pozwól mi sie uwalić na Twoją cześć.
  18. [CENTER][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-onkowata-sunia-porzucona-w-%C5%9Brodku-miasta-ju%C5%BC-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-szukamy-domu"]Birma-onkowata sunia porzucona w środku miasta już w sieropsińcu Ingi.mm - szuka domu[/URL][/B] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4568/15102011647.jpg[/IMG] proszę o pomoc przynajmniej na wątku [/CENTER]
  19. [quote name='Jezabel']a to pomysły bardzo mile widziane. Dawajcie tutaj. Ja z chęcią poczytam, bo chcemy zrobić ile tylko się da. A jak ktoś ma wenę twórczą i chce sam coś potworzyć to was ucałuję, bo ja ostatnio na nic nie mam czasu. TYsiące maili trzeba napisać, żeby ludzi do czegos namówić:-( inga.mm a tak z innej beczki, śliczne masz te roślinki na bazarkach :-)[/QUOTE] na bazarek zapraszam, dopóki jeszcze nie jest zimno. co do pomysłów, to mam, ale potrzebne by były fundacje, które z programem edukacyjnym i glejtem z kuratorium weszłyby do szkół i przedszkoli.
  20. Ja tak zapytałam, bo dziwni ludzie są. Najpierw problem z oddaniem, teraz gdy zniknął - cisza. Chyba jednak patologia, tak jak wcześniej napisałam proponując tytuł wątku.
×
×
  • Create New...