-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Chyba trudno to nazwać dowcipem z poczuciem humoru...
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dwa porzucone szczeniaki w stanie agonalnym - już za TM...
inga.mm replied to gallegro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co z utajnieniem wątku? -
Pomoc przyszła za późno-4 miesięczna sunia za TM :(
inga.mm replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety, większość ludzi to bezmózgi. Jak Malutka miała na imię? Maleńka, śpij spokojnie. -
Pomoc przyszła za późno-4 miesięczna sunia za TM :(
inga.mm replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niech tylko przeżyje, proszę..... -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Noooo, teraz jestem spokojna. Wielkie dzieki i ... bez obrazy. Niestety zdarzaja sie różni ludzie. Na szczęście należysz do tych lepszych. a tak z ciekawosci zapytam: skąd wiedziałaś, gdzie szukać namiarów na akcję poszukiwawczą? [quote name='trewq']Nie, to nie dowcip tylko po prostu w biegu pisałam, żeby tylko info dać. Znalazłam ją zwyczajnie - biegała wczoraj wieczorem po ulicy Gdańskiej, mało nie wpadła pod samochód. Odprowadziłam do domu mojego psa i poszłam jej szukać. Bez problemu dała sobie przypiąć smycz i zabrałam ją do domu. Była głodna, ale w dobrym nastroju, choć trochę się bała mojej suni. Rano zabrałam ją do lecznicy przy Gdańskiej, pani doktor stwierdziła, że nie ma chipa! Więc zaczęłam akcję robienie zdjęć, szykowania i naklejania ogłoszeń. Zajrzałam do lecznicy Hematowet, gdzie jednak się okazało, że chip ma, tylko po innej stronie, bo się przesunął. Skontaktowałam się z osobą z fundacji Viva, a teraz czekam na telefon Kamili - miała dostać mój numer od koleżanki z VIVY i pewnie zaraz będzie dzwonić. Wiem już, że do domu Foczka nie może wrócić, więc czekam na decyzję. I to tyle historii Foczki.[/QUOTE] -
Pomoc przyszła za późno-4 miesięczna sunia za TM :(
inga.mm replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurna! a tamten wet nie wiedział co jest??? -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='trewq']Foczka jest od wczoraj wieczorem u mnie - nakarmiona, wyspana i zadowolona z życia:) Dziś odczytałam chip i skontaktowałam się z fundacją VIVa, więc Foczka jeszcze dziś wróci do domu:)[/QUOTE] Czy to prawda czy dowcip? Przepraszam, ale tak skrótowo podana informacja jakoś mnie nie nastraja optymistycznie. Jakies okoliczności znalezienia warto by było podac -
Pomoc przyszła za późno-4 miesięczna sunia za TM :(
inga.mm replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
daję 6 dych. Co za cudo!!!! -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Na razie na szybko.... [img]http://images10.fotosik.pl/264/68b4ff6099433b47gen.jpg[/img][/QUOTE] czy to juz jest wersja do druku? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
lux!!!! Niech mu się dobrze biega z dziewczynkami, kochany przez nową rodzinę -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
czas najwyższy utworzyć w miarę stała grupę warszawską, która organizowałaby poszukiwania. Piszcie jeszcze do Ninti. Ona jest świetna w rozwieszaniu i pomysłach Jeżeli powielam juz kogoś lub jakis pomysł, to dlatego, ze pisze z doskoku i, niestety, nie mam czasu czytać. -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
inga.mm replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
drukuję ulotki i plakaty zdaje mi się, że oleola jest dobra w rozwieszaniu, a Kora w wyszukiwaniu w schronie Anette też ma pomysły, które można wykorzystać -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja nie pogodziłam sie do tej pory ze stratą Tuli, to juz prawie rok -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
dziś znów szukałam kontaktu do kogoś z redakcji. Mam już kontakty w radiu -
konto dla dziesiątki poproszę zapakuje te rzeczy. Najwyżej komus oddadzą. Czy Pan wzrostu 170 jest chudszy czy grubszy? o ranyyy, mam całe pudło koszul męskich, ktore leżą na bazarek. Oddam im, tylko muszę wykopać A może ktoś będzie jechał w tamta stronę????? Moja paka będzie raczej chyba większa I NAJWAŻNIEJSZE: Czy Kubulek jedzie do Tereni??????
-
ja mam jeszcze kilka wydrukowanych arkuszy z 4 ulotkami (chyba 22 kartki), zanim szlag trafił drukarkę
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
zapytaj u Sylwiji o miejsce. Ostatnio wzięła interwencyjnie psy od Jezabel