Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Ania-tygrysiczka']Agatko, tak jak kiedyś już pisał Tomek, podczas robienia zdjęć i kręcenia filmików, tel. trzymaj poziomo. O ile jeszcze fotkę można sobie łatwo obrócić, w przypadku filmów jest to już wyższa szkoła jazdy.[/QUOTE] nie jest to wyższa szkoła, bo w YT jest opcja obracania, tylko samo obracanie trwa dość długo. Można w tym czasie przepierkę zrobić.
  2. czemu nie okręcisz filmów? oglądanie w pozycji leżącej nie jest najwygodniejsze...
  3. niby Holandia bliżej postępu niż Polska, a jednak niekoniecznie. Bira, Ty dajesz kości i wątrobę psiej masie????
  4. Birma też ma ślizgawki, a wyniki ma rewelacyjne. Od wczoraj mam jazdę na goownie. Nie pomógł DigDog, nifuroksazyd, węgiel. Dopiero antybiotyk z dodatkami zadziałał.
  5. Co słychać na froncie? [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7103/14012012446.jpg[/IMG]
  6. ja się zaraz wkleje w sierokocińcu z takimi okolicznościami przyrody, że oko bieleje
  7. [quote name='roma_121']owszem ;) Prokurature w Olkuszu znam od wewnątrz i każdego tam pracującego prokuratora ze względu na to że siedziałam tam pewien czas.[/QUOTE] łał, nie zazdroszczę
  8. jedna moja tymczaska nie chciała jeść suchotników, więc mieszałam jej z odrobiną zupki dziecięcej, bo tam jest stosunkowo mało konserwantów
  9. łomatko. Fajnie se masz. Dobranoc mówię, bom już sztywną jest
  10. no to wszystkiego najlepszego w nowym/starym domu. Na pohybel chamowi
  11. Co tu krytykować? Ja mam 10 sztuk na 48m2. Jeżdżą po mnie niektórzy straszliwie, ale to sa moje decyzje. Jeśli Hamlet u Was czuje się dobrze, dajcie mu czas na ukojenie nerwów i uzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Jeśli skończy się to powodzeniem, będzie można szukać domu.
  12. stały dom, swoje ludzie i piesina jest szczęśliwa. Cudownie!
  13. [quote name='Ania-tygrysiczka']A ja chcę raz jeszcze ogromnie podziękować wszystkim, dzięki którym udało się go znaleźć. Indze i Tomkowi, który pomimo choroby przywiózł ogłoszenia :buzi: :buzi: (Inga, jeden dla Ciebie, drugi dla Twojego syna, choć wirtualny ;-) )[/QUOTE] Aniu - ja to zrobiłam, bo to robię, gdy tylko mogę pomóc. Za każdym razem przeżywam na nowo zaginięcie Tuli, jej szukanie i ostateczną porażkę. Nie mogę znieść myśli, że jakiś inny pies może stracić życie z powodu głupoty, przypadku, a przede wszystkim zaniechania poszukiwań i złej woli. Dziecięciu przekażę podziękowania, bo chory był kosmicznie. Wszystkich przepraszam za moje złośliwe wpisy w czasie poszukiwań. Powód tych wpisów - cytuję: nie mogę znieść myśli, że jakiś inny pies może stracić życie z powodu głupoty, przypadku, a przede wszystkim zaniechania poszukiwań i złej woli
  14. Lekarz zawsze powinien wiedzieć. Co do interakcji - nie doczytałam sie żadnych informacji. Fido jest sercowy, bierze garść piguł + artrofos. Porównaj ceny preparatów artro. Ja, za radą Anette, przechodze na Artrovet, bo jest tańszy
  15. Jeszcze mam taki pomysł na operatora, żeby wydał Ci wykaz połączeń przychodzacych. Wykreśliłabyś znane Ci numery i wcześniejsze, a reszte mogłabym wydzwonić
  16. czeskie psy nakarmione, a jeszcze mamy swoje rodzime http://www.pustamiska.pl/pl/index-3.php Mozna tak samo karmic wielokrotnie jak na stronie czeskiej otwierając mnóstwo stron klikając na górze w miskę, żeby pojawiła sie zajawka o klikaniu i dopiero potem karmić
  17. Rzecz w tym, że przy odparzeniach ciepło dodatkowo potęguje ból i zaognienie sie miejsca odparzonego. Kiedyś stosowałam okład z mleka zsiadłego na poparzone plecy, a na poparzone nogi kładłam plastry ogórka zielonego. Nie goiło szybko, ale za to ulga niesamowita
  18. roma, weź pod uwagę, że mamy znowelizowana ustawę, która nie pozwala tak łatwo zaniechac postępowania w sprawie zwierząt.
  19. Ale pomysł z suszarka nie podoba mi się przy odparzeniach
  20. Mój dożywotniak Fido (pudelek) bardzo podupadł na zdrowiu i słuchu po operacji sprzed roku.
  21. kotlecik - mniam, mniam. Powinnaś wynajmowac ja do filmów z czarownicami.
  22. Jeśli cos wymyślicie, chętnie pomogę. Kreatury należy eliminować.
×
×
  • Create New...