-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Azulec - zaje....super- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
co to jest barf? -
[quote name='Ania-tygrysiczka']Agatko, tak jak kiedyś już pisał Tomek, podczas robienia zdjęć i kręcenia filmików, tel. trzymaj poziomo. O ile jeszcze fotkę można sobie łatwo obrócić, w przypadku filmów jest to już wyższa szkoła jazdy.[/QUOTE] nie jest to wyższa szkoła, bo w YT jest opcja obracania, tylko samo obracanie trwa dość długo. Można w tym czasie przepierkę zrobić.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
niby Holandia bliżej postępu niż Polska, a jednak niekoniecznie. Bira, Ty dajesz kości i wątrobę psiej masie???? -
Niewidomy Buli- dzisiaj Bułeczka ma dom...u mnie:)
inga.mm replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Birma też ma ślizgawki, a wyniki ma rewelacyjne. Od wczoraj mam jazdę na goownie. Nie pomógł DigDog, nifuroksazyd, węgiel. Dopiero antybiotyk z dodatkami zadziałał. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Co słychać na froncie? [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7103/14012012446.jpg[/IMG] -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
łomatko. Fajnie se masz. Dobranoc mówię, bom już sztywną jest -
no to wszystkiego najlepszego w nowym/starym domu. Na pohybel chamowi
-
Co tu krytykować? Ja mam 10 sztuk na 48m2. Jeżdżą po mnie niektórzy straszliwie, ale to sa moje decyzje. Jeśli Hamlet u Was czuje się dobrze, dajcie mu czas na ukojenie nerwów i uzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Jeśli skończy się to powodzeniem, będzie można szukać domu.
-
stały dom, swoje ludzie i piesina jest szczęśliwa. Cudownie!
-
[quote name='Ania-tygrysiczka']A ja chcę raz jeszcze ogromnie podziękować wszystkim, dzięki którym udało się go znaleźć. Indze i Tomkowi, który pomimo choroby przywiózł ogłoszenia :buzi: :buzi: (Inga, jeden dla Ciebie, drugi dla Twojego syna, choć wirtualny ;-) )[/QUOTE] Aniu - ja to zrobiłam, bo to robię, gdy tylko mogę pomóc. Za każdym razem przeżywam na nowo zaginięcie Tuli, jej szukanie i ostateczną porażkę. Nie mogę znieść myśli, że jakiś inny pies może stracić życie z powodu głupoty, przypadku, a przede wszystkim zaniechania poszukiwań i złej woli. Dziecięciu przekażę podziękowania, bo chory był kosmicznie. Wszystkich przepraszam za moje złośliwe wpisy w czasie poszukiwań. Powód tych wpisów - cytuję: nie mogę znieść myśli, że jakiś inny pies może stracić życie z powodu głupoty, przypadku, a przede wszystkim zaniechania poszukiwań i złej woli
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Rzecz w tym, że przy odparzeniach ciepło dodatkowo potęguje ból i zaognienie sie miejsca odparzonego. Kiedyś stosowałam okład z mleka zsiadłego na poparzone plecy, a na poparzone nogi kładłam plastry ogórka zielonego. Nie goiło szybko, ale za to ulga niesamowita -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Ale pomysł z suszarka nie podoba mi się przy odparzeniach -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Mój dożywotniak Fido (pudelek) bardzo podupadł na zdrowiu i słuchu po operacji sprzed roku. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
kotlecik - mniam, mniam. Powinnaś wynajmowac ja do filmów z czarownicami.