Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. No to wzywaj, jakby co.
  2. Ja za przechowywanie rzeczy pozbieranych dla Panów zapłaciłam karę. Leżały przez 2 miesiące na korytarzu i miał ktoś je zabrać. Finał dla mnie przykry.
  3. ja mam od soboty tylko 4, ale nie wiem czy Misia nie wróci, bo to nie jest jeszcze adopcja ze względu na alergię chłopca. Na razie sprawdzamy. Jeśli okaże się, że nie jest źle, to Misia miałaby dobry domek Czy Wasze koty mają wątek/wątki?
  4. dla mnie odlotem jest to zdjęcie [url]http://img807.imageshack.us/img807/1865/p1010253resize.jpg[/url]
  5. to co? zamykasz wątek? Jeśli tak, to prosze o wrzutkę, jeśli znów jakieś kocie problemy się pojawią. Możesz też ten wątek kontynuować w sprawie innych kotletów.
  6. [quote name='inga.mm']zauważyłam, że do kropek na buzi dołożyłaś kropki na ubraniu. Czyżbyś należała do pedantek?[/QUOTE] [quote name='bira']Jasne, wszystko musi do siebie pasować ;-):cool3:[/QUOTE] Jak ozdobisz buziaka do ubrania w kratkę?
  7. jak rozumiem - już zdrowej?
  8. [quote name='Marycha35']Inguś kochana jesteś, dziękóweczka:):):) Na paszczę padaj z ostrożna!!!;)[/QUOTE] No jasne! Bo trzeba byłoby założyć wątek: Pilne!!!! Inga z powybijanymi zębami, bez kasy na protetyka....
  9. zapisuję się, bo Marycha wzywa. Padam na paszczę, ale poczytam i może co mądrego mi strzeli do głowy....
  10. charczenie bywa wynikiem niewydolności serca.
  11. wracam do tych zdjęć i zazdrośnie zgrzytam zębami. Żeby tak Birma chciała przytulać koty....
  12. zauważyłam, że do kropek na buzi dołożyłaś kropki na ubraniu. Czyżbyś należała do pedantek?
  13. ok. podjadę do mojej piwnicy o powierzchni 30 m2 i przedłubię. Wprawdzie nie mam tam rzeczy na całej powierzchni, ale całkiem tego sporo jest. A Sylwuś jest świetny.
  14. [quote name='gallegro']prędzej urosną mi włosy na wątrobie, niż ona dostanie Sylwka :cool3:.[/QUOTE] Dasz sie pokroić w razie gdyby jednak miały Ci urosnąć? Myślę, że takie kuriozum zarobiłoby na Wasze psy kilkakrotnie. Piesek jest podobny do tego z fb i zapewne do kilku innych, więc nie będzie problemu z podobieństwem. Trzebaby może znaleźc to zdjecie z fb
  15. Ja wymysliłam paszteciki z aluminiowych trumienek jako upychacz leków. Jeśli ktoreś nie chce chapnąć pasztetu, to znaczy, że jest na prawdę bardzo chore.
  16. pytałam dlatego, że jako dsowemu psu nie przysługuje wspomaganie bazarkowe. Tylko zrzutki. Uprzedzam o tym, żeby nie było problemów, bo pisałaś o bazarkach. Wprawdzie wprowadzili w regulaminie jakąś niewielka elastyczność, ale to wszystko trzeba załatwiać przez modów
  17. podesłać Wam jakiś argument antylarwowy:mad:?
  18. ale, żeby nie Saszka, to nie poznałabym Ciebie!!!! Dorzucę do Saszkowej skarbonki weterynaryjnej. Na pewno się przyda.
  19. no to jeszcze zaczekam z wyprzedażą ciuszków.
  20. wprawdzie nie dokładam pieniędzy do hoteli czy płatnych dt, ale dorzucę coś z mojego bazarku na inne potrzeby Saszki. Nie będzie tego wiele, bo sama jestem zadłużona po szyję lub więcej, ale choć parę grosików.
  21. czy może rozmawialiście z Dziadkiem na temat rzeczy używanych i tego kompa, którego deklarowała (tak mi sie wydaje) Selenga?
  22. [quote name='maja602']Skąd Ci usunięto wpisy? Ja piszę o allegro. Na temat usuwania Twoich wpisów przez moda nie mam wiedzy. Która menda gorsza? Trudno zmierzyć. Ja im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej cenię zwierzeta.[/QUOTE] Wpisałam prośbe o pomoc tu wczoraj kolo 9-tej. W sumie wpisałam sie na może 10 wątkach. I widziałam jak znikają usuwane przez moda. Mod nie usuwa wpisów reklamowych lub jak kto woli - spamowych, jeśli nie ma zgłoszenia spamowania. Na allegro podstawia nogę raczej ktoś kompletnie nieznany, a tu może tylko inny dogomaniak. Więc zapytałam: która menda jest gorsza. Ale fakt. Menda to zwierzątko, więc chyba je obraziłam.
  23. Myszka jedzie do jaguski na dt czy ds?
×
×
  • Create New...