[quote name='maja602']Skąd Ci usunięto wpisy? Ja piszę o allegro. Na temat usuwania Twoich wpisów przez moda nie mam wiedzy. Która menda gorsza? Trudno zmierzyć. Ja im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej cenię zwierzeta.[/QUOTE]
Wpisałam prośbe o pomoc tu wczoraj kolo 9-tej. W sumie wpisałam sie na może 10 wątkach. I widziałam jak znikają usuwane przez moda. Mod nie usuwa wpisów reklamowych lub jak kto woli - spamowych, jeśli nie ma zgłoszenia spamowania.
Na allegro podstawia nogę raczej ktoś kompletnie nieznany, a tu może tylko inny dogomaniak.
Więc zapytałam: która menda jest gorsza.
Ale fakt. Menda to zwierzątko, więc chyba je obraziłam.