Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. rozmawiałam z łOwieczką. Kłopot jest z kenelami. Luzem psów nie przewieziemy, bez keneli nie da rady. łOwieczka ustali z Justyna kto jedzie. Od 17-tej nie mam neta.
  2. Właśnie rozmawiałam z Grzegorzem. On NIE JEST z Wami umówiony na transport!!! Mało prawdopodobne, żeby dziś mógł pomóc, bo maja jeszcze kilka interwencji w kolejce i teraz sa w drodze do jednej z nich. Prosze o telefon Justyny, bo tak byc nie moze, żeby dezinformacja przekreśliła szanse zwierząt.
  3. [quote name='Piesiak']DZIEWCZYNY MEGA, MEGA PILNE!!!NATYCHMIAST NAWĄŻCIE KONTAKT Z PANEM GRZEGORZEM BIELAWSKIM!!!! tel: 513 569 791 ROZMAWIAŁAM Z NIM MINUTE TEMU!!!POMOŻE W TRANSPORCIE!!!! i nie tylko. Burmistrz musi dopuścić stowarzyszenie i fundacje do psiaków!!![/QUOTE] znaczy mam nie zalatwiac transportu?
  4. łOwieczko, dzwonię do Ciebie... łOdbierz
  5. jest transport na dziś za zwrot kosztów paliwa. Jest to samochód dostawczy jumper, wiec pomieszcza sie wszystkie psy Jeśli to odpowiada Wam proszę do mnie dzwonić 605 05 75 35
  6. czy transport za zwrot kosztów paliwa tez wchodziłby pod uwagę?
  7. [quote name='bico']Będę monotematyczna - zmieńce tytuł wątku:D:evil_lol:;)[/QUOTE] popieram w rozciągłości
  8. wysyłaj mi wszystko co masz o psicy. Ode mnie dostaniecie karmę arden garner mini adult 7,5 kg wartosci około 100 zł, tylko czy ktoś ja zabierze?
  9. [quote name='inga.mm']mam dom dla młodej suni wielkości spaniela. Niestety, Pani Ewa jest osobą raczej niebogatą, trochę niezorganizowaną, niezbyt silną, ale za to ma serce i chęci. Przed świętami musiała uśpić 4 letnia sunię, chorą na raka. Kontakt na razie do mnie[/QUOTE] ja sie powtórzę
  10. mam dom dla młodej suni wielkości spaniela. Niestety, Pani Ewa jest osobą raczej niebogatą, trochę niezorganizowaną, niezbyt silną, ale za to ma serce i chęci. Przed świętami musiała uśpić 4 letnia sunię, chorą na raka. Kontakt na razie do mnie
  11. ja stosuję kalm aid. Nie wycisza całkowicie, ale nieco uspokoił moje rozbrykane tymczaski
  12. [quote name='beka']Pozwoliłam sobie napisac do Selengi, z zapytaniem czy moglaby allegro cegiełkowe zrobic. Pieniazki beda bardzo potrzebne..[/QUOTE] wiecie, że allegra dywersują? dywersje robią prawdopodobnie pseudohodowcy
  13. [quote name='inka33']Nadal funkcjonuje konto u Alice. Nie znam numeru... :oops: Chyba, że znajdę w historii swojego konta - robiła mi przelewy na leczenie Kajta. Poszukam, popytam - jak znajdę, to wyślę Wam oczywiście.[/QUOTE] To dawaj swoje,
  14. Rudziaszku Kochany - nie powiem żegnaj, tylko do zobaczenia. Ciocia Noemi cudów dokonywała, żeby znaleźć domek dla Ciebie i dokonała cudu - choć na starość miałeś Dorotę, domek, ciepło i przygodę. Spotkałeś wielu wspaniałych ludzi, zjednoczyłeś ich, uratowałeś wiele zwierząt i teraz odpoczywasz po tylu dobrych uczynkach. Powinieneś być Prezesem Fundacji Rudego. Tak dużo dobra uczyniłeś swoim istnieniem. Dorotko, Noemi, Mru, trzymajcie się. Dorotko, zadbaj o siebie, proszę. Dziś to dla mnie druga tragiczna wiadomość. Odszedł we śnie zagłodzony Reks Śpij dobrze...
  15. ja nie dostałam konta. poproszę na pw
  16. Organizm odpoczął po trudach walki. Taki odpoczynek, niestety, wielokrotnie jest zabójczy. Reksiu, słodki psiaku. Kochać Cię będziemy również tam, po drugiej stronie. MaDi - dziękujemy. Nie odpuśćcie tym sadystom.
  17. [quote name='gallegro']Tomek jest w szpitalu, dziś wychodzi. Ja pisałam na jego koncie od wtorku. TZ-ka[/QUOTE] łorany! co sie stalo???????? (jeśli można wiedzieć) Mam nadzieję, że nie przez zwierzaki wylądował w szpitalu.
  18. gdzie link do fb???????? próbuje rozesłać mailem informacje, ale nie moge znaleźć fb
  19. Gdzies po drodze Gosia pisała, że za miesiąc wyprowadza sie i właściciele mieszkań nie zgadzają się na dużego psa (wynajmij ode mnie w Warszawie, nawet z 5 psami)
  20. jeśli uda sie wyadoptowac Birmę mogłabym wziąć na dt któregos małego pieska, jesli nie jest szczeniakiem i nie ma problemów zdrowotnych zakaźnych [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/3917046354/"][IMG]http://farm4.staticflickr.com/3509/3917046354_437c30a55a.jpg[/IMG][/URL] Stawiam warunki, ale mając szpital geriatryczny muszę zastrzec ograniczenia
  21. Staruszki sa najfajniejsze jeśli potrzebujecie karmy w cenach hurtowych, to moge kupować
  22. [quote name='Kinia1984']jakies niecale 2 tyg temu wykupiłam na bazarku pakiet , ogloszenia poszly ale cisza w telefonie...ani jednego zainteresowanego...[/QUOTE] o Birmę tez nikt nie pyta, chociaż pakietow wykupionych było chyba 4 albo 5. Niezależne ogłoszenia na różnych stronach. Kiszka...
  23. [quote name='Czorcik']czyli też meksyk[/QUOTE] mało powiedziane
×
×
  • Create New...