-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Maleńka MUSZKA - zostanie wyrzucona przez włascicieli ?
inga.mm replied to Betta's topic in Już w nowym domu
czy coś wiadomo? Czy Muszka żyje? -
[quote name='Marlena:)']Kochani, coś mi się popsuło, czy znacie kogoś, kto mógłby od jutra rana do 26.04 wyprowadzać 2x dziennie moje psy w Ursusie? Może ktoś zaufany przyjeżdża do Was na święta i nie macie go gdzie przenocować? Przenocuję chętnie w zamian za opiekę nad dwoma czworonogami..[/QUOTE] rano, to o której godzinie
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']ktoś pisał że wyśle mydełko Neem dla suni.. czy ona jest już nim traktowana? Od siebie dodam, że zioła Neem, wyciągi z Neem to cud natury, zabija wszelkie pasożyty skóry (pchły, nużeńce), działa na bakterie, grzyby i za granicą jest często stosowane zamiast preparatów czysto chemicznych. Wiem, że porblemy Perełki są nie tylko skórne, ale Neem nie zaszkodzi, a tylko pomoże. Tylko też nie wiem czy ma ją kto tym umyć... ważne że sunia jest w dobrych rękach :)[/QUOTE] gdzie takie mydełko nabywa się? Mam sunię z przewlekłą nużycą i rece mi opadają, gdy pojawia sie kolejny wylęg. -
Drodzy Państwo pilnie potrzebuje pomocy pieski umieraja!
inga.mm replied to DariaNojak's topic in Już w nowym domu
piękności. Potem napisze wiecej- 23 replies
-
- pomocy!!!
- szczeniaczki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Celebrinfea']No i to wyjaśnia dlaczego bez męża przez życie idę ;) No to chociaż niech psiarz będzie ;)[/QUOTE] trochę będzie trudno, ale mam nadzieję, że nie będzie niemożliwe. Mam nadzieję, ze nie zestarzejesz sie zbytnio poszukując choćby półideała.
-
[quote name='Celebrinfea']Kurcze i kompleksy zaczynam mieć, wszystkie zamężne... Ale gdzie znaleźć przystojnego psiarza? :) Walcz walcz, bo strasznie ciekawa jej jestem "na żywo" :)[/QUOTE] Czego Ty szukasz????? Idealistka sie nam wylęgła. Nie dość, że ma być psiarz, to jeszcze przystojny!!!! hahaha, hahaha, hahahahahahahaha
-
Dzikusek Stefan!ZNALEŹLIŚMY GRUBASKOWI DOM STAŁY!!!:)
inga.mm replied to yuki's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']INGa post 158 odpowiada na Twoje pytanie.[/QUOTE] ja się upewniam, że dobrze zrozumiałam -
Dzikusek Stefan!ZNALEŹLIŚMY GRUBASKOWI DOM STAŁY!!!:)
inga.mm replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Tak kombinowałam, ze tak może się stać. Baaaardzo sie cieszę. Pozdrawiam nowo-starą rodzinę Grubcia -
Nie wiem czy to uspokojenie to nie zasługa "jej" pudelka. Jest zakochana na zabój w Fidzie. Natomiast poczuła się odpowiedzialna za stado odkąd pojawiła się Smoli. Wprawdzie, gdy domofon dzwoni we wrzaskach konkuruje z Tośką już od dłuższego czasu, ale odkąd jest Smolik Awunia prawie nie przejawia lęku przed psami. Obserwuje bardzo uważnie rozwój sytuacji. To jest zupełna przemiana. Zapięcie smyczy nie jest absolutnie żadnym problemem. Myślę, że gdyby umiała, to sama by ja sobie zapinała.
-
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
inga.mm replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Teraz musi być lepiej. czy wiadomo coś na temat następnych działań leczniczo-rehabilitacyjnych? -
Gdy moja Tula zaginęła, to nawet koty były bez humoru. Serio. Dziś nie jeździłam, bo nie mam pomysłu gdzie szukać. Na Rakowcu?
-
Dzikusek Stefan!ZNALEŹLIŚMY GRUBASKOWI DOM STAŁY!!!:)
inga.mm replied to yuki's topic in Już w nowym domu
[quote name='rutta'] Dobra nowina :))))))))))))))))))))))))))) Spójrzcie na tego szczęśliwego psa na zdjęciu. To Stefan a w tle jego człowiek :))) Dom tymczasowy zmienia się w dom stały :))[/QUOTE] czy Ten Człowiek to jest dotychczasowy opiekun, czy to nowa persona i nowy dom? -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to ile sie da i jak najszybciej -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem i ja na wezwanie Syli. Proszę o szczegóły po wizycie u weta. Proszę też o bardzo "sercowe" przebadanie jej, a nie pobieżne, bo staruszka. Czy wytrzyma podróż, jakie leczenie, krew koniecznie po całości łącznie z trzustką. To takie moje pobożne życzenia. Może spełnią się świątecznie? -
Maleńka MUSZKA - zostanie wyrzucona przez włascicieli ?
inga.mm replied to Betta's topic in Już w nowym domu
czy ktoś wie cos o muszce???? -
Drodzy Państwo pilnie potrzebuje pomocy pieski umieraja!
inga.mm replied to DariaNojak's topic in Już w nowym domu
Daria, nie uciekaj nam. Im więcej napiszesz o psiej rodzinie tym większe szanse na dobre domy.- 23 replies
-
- pomocy!!!
- szczeniaczki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Te sunie są u mnie!!!!!
-
godzinę temu wróciłam z objazdu okolicy, bo to pora na psie spacery. Pytałam ludzisków. Nic. Kamień w wodę.