Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. czy coś wiadomo? Czy Muszka żyje?
  2. [quote name='Marlena:)']Kochani, coś mi się popsuło, czy znacie kogoś, kto mógłby od jutra rana do 26.04 wyprowadzać 2x dziennie moje psy w Ursusie? Może ktoś zaufany przyjeżdża do Was na święta i nie macie go gdzie przenocować? Przenocuję chętnie w zamian za opiekę nad dwoma czworonogami..[/QUOTE] rano, to o której godzinie
  3. [quote name='2411magdalenka']ktoś pisał że wyśle mydełko Neem dla suni.. czy ona jest już nim traktowana? Od siebie dodam, że zioła Neem, wyciągi z Neem to cud natury, zabija wszelkie pasożyty skóry (pchły, nużeńce), działa na bakterie, grzyby i za granicą jest często stosowane zamiast preparatów czysto chemicznych. Wiem, że porblemy Perełki są nie tylko skórne, ale Neem nie zaszkodzi, a tylko pomoże. Tylko też nie wiem czy ma ją kto tym umyć... ważne że sunia jest w dobrych rękach :)[/QUOTE] gdzie takie mydełko nabywa się? Mam sunię z przewlekłą nużycą i rece mi opadają, gdy pojawia sie kolejny wylęg.
  4. [quote name='Celebrinfea']No i to wyjaśnia dlaczego bez męża przez życie idę ;) No to chociaż niech psiarz będzie ;)[/QUOTE] trochę będzie trudno, ale mam nadzieję, że nie będzie niemożliwe. Mam nadzieję, ze nie zestarzejesz sie zbytnio poszukując choćby półideała.
  5. [quote name='Celebrinfea']Kurcze i kompleksy zaczynam mieć, wszystkie zamężne... Ale gdzie znaleźć przystojnego psiarza? :) Walcz walcz, bo strasznie ciekawa jej jestem "na żywo" :)[/QUOTE] Czego Ty szukasz????? Idealistka sie nam wylęgła. Nie dość, że ma być psiarz, to jeszcze przystojny!!!! hahaha, hahaha, hahahahahahahaha
  6. [quote name='LILUtosi']INGa post 158 odpowiada na Twoje pytanie.[/QUOTE] ja się upewniam, że dobrze zrozumiałam
  7. Tak kombinowałam, ze tak może się stać. Baaaardzo sie cieszę. Pozdrawiam nowo-starą rodzinę Grubcia
  8. Nie wiem czy to uspokojenie to nie zasługa "jej" pudelka. Jest zakochana na zabój w Fidzie. Natomiast poczuła się odpowiedzialna za stado odkąd pojawiła się Smoli. Wprawdzie, gdy domofon dzwoni we wrzaskach konkuruje z Tośką już od dłuższego czasu, ale odkąd jest Smolik Awunia prawie nie przejawia lęku przed psami. Obserwuje bardzo uważnie rozwój sytuacji. To jest zupełna przemiana. Zapięcie smyczy nie jest absolutnie żadnym problemem. Myślę, że gdyby umiała, to sama by ja sobie zapinała.
  9. psotek-ślicznotek. on mi wygląda trochę maltowato, może krzyżowka z pudlem?
  10. Teraz musi być lepiej. czy wiadomo coś na temat następnych działań leczniczo-rehabilitacyjnych?
  11. Gdy moja Tula zaginęła, to nawet koty były bez humoru. Serio. Dziś nie jeździłam, bo nie mam pomysłu gdzie szukać. Na Rakowcu?
  12. [quote name='rutta'] Dobra nowina :))))))))))))))))))))))))))) Spójrzcie na tego szczęśliwego psa na zdjęciu. To Stefan a w tle jego człowiek :))) Dom tymczasowy zmienia się w dom stały :))[/QUOTE] czy Ten Człowiek to jest dotychczasowy opiekun, czy to nowa persona i nowy dom?
  13. no to ile sie da i jak najszybciej
  14. jestem i ja na wezwanie Syli. Proszę o szczegóły po wizycie u weta. Proszę też o bardzo "sercowe" przebadanie jej, a nie pobieżne, bo staruszka. Czy wytrzyma podróż, jakie leczenie, krew koniecznie po całości łącznie z trzustką. To takie moje pobożne życzenia. Może spełnią się świątecznie?
  15. czy ktoś wie cos o muszce????
  16. Daria, nie uciekaj nam. Im więcej napiszesz o psiej rodzinie tym większe szanse na dobre domy.
  17. Te sunie są u mnie!!!!!
  18. obejrzałam filmik. Wyślijcie go do kawa czy herbata. Psina jak na mój gust ma coś z amsa
  19. [quote name='zuzia_kuzik']Nikt do Mundaska mojego kochanego nie zaglada ?? A moze choc troszke nowych informacji co u psinki ciekawego ??[/QUOTE] Czy Mundziolek ma ogłoszenia?
  20. [quote name='Owieczka']Szuka transportu Radom/Warszawa - Zakroczym/Strubiny. To wzdłuż trasy nr 7 Warszawa - Gdańsk. Dla dwóch mini szczylków. PILNIE !!! :([/QUOTE] pisz do mnie o szczegółach, może pokombinuję
  21. [quote name='Syla']Zakochałam się....[/QUOTE] prosze o założenie wątku i zaopiekowanie sie nią.
  22. godzinę temu wróciłam z objazdu okolicy, bo to pora na psie spacery. Pytałam ludzisków. Nic. Kamień w wodę.
×
×
  • Create New...