Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='azalia']Materiału nie oglądałam,bo nie mam tego kanału,ale cieszę się,że sprawa została nagłośniona.Jak pomyślę ile on biedak musiał wycierpieć i jeszcze łapkę musi stracić przez tych podłych zwyrodnialców to strasznie mnie serce cały dzień dzisiaj boli.[/QUOTE] nie musisz mieć kanalu, zaloguj sie na podany przeze mnie link. I tak bardzo delikatnie było powiedziane, bo TOZ promował 1% podatku
  2. [quote name='greatmadwomen']Chyba TVP wrocław, tak ja zrozumiałam[/QUOTE] [url]http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty-program-informacyjny/wideo/19042011/4363560[/url] po 18-tej minucie
  3. Czy fakty TVN? Czy TVP Wrocław? Bo nie rozumiem.
  4. widzę, ze nadal nie znalazł się. Przedwczoraj jeździłam po okolicy wolniutko. Kicha. Szlag by to trafił.
  5. [quote name='Betta']kochana nie wiem.... mogli .... i wcale by mnie to nie zdziwiło.... pewnie byl totalnie zagubiony i trzasl sie jak osika ..moze jakies dodatkowe dolegliwoscie sie pojawily... jesli chcesz wiedziec cos wiecej zadzwon do schorniska... [B]Poki co prosze o wypowiadanie sie tu nt Muszki .... bo ona JESZCZE żyje !!![/B][/QUOTE] Przepraszam, ale po prostu nie mogę opanować żalu. Co do Muszki. Przepraszam, ale mam miejsce tylko dla maleństwa typu 2-3 kg geriatrycznego. Miała ode mnie wyjść sunia z dt, ale na razie sprawa zawisła. Zapytaj yuki. W styczniu wzięła małego kundelka z Wawy i szczęśliwe go wyadoptowała. Może ma teraz wolne miejsce?
  6. [quote name='Betta']ona tez moze dostac strzał[/QUOTE] To znaczy, że Dziadziunia uśpili?????
  7. Podobno rodzice adopcyjni nie radzili sobie. Tylko nie wiem z czym. Smoli jest super przytulaśnym pieseczkiem. Pieszczochowaniem konkurować może z moja Tośką. Wszystkich wita jak najlepszych przyjaciół. Radośnie merda ogonkiem i oczy zaczynają błyszczeć jak gwiazdeczki. Mamy trochę kłopotów z jedzeniem karmy, ale okraszoną ociupiną puszkowej bozity wciąga w kichy ze smakiem. Nie siusia w domu, zawsze skora do wyjścia na spacer. Jest fantastyczna. Z Awunią razem chodzą na spacerki. Nie ma konfliktów. Awunia jest damą, ale damowanie odpływa w obliczu dzwonka do drzwi lub spaceru. Szaleństwo na czterech łapach. Awunia zaadoptowała nas jako swój dom i swoje stado. Lubi się pieszczochować, tylko trzeba bardzo delikatnie, bo ona wyznacza granice. Nie jest wprawdzie tak otwarta i przyjacielska jak Smolik, ale nie ucieka pod ściany i nie dygocze ze strachu. Jest na prawdę wspaniała i w kochającym domu, moim zdaniem, otworzy się na wszystkie pozytywne bodźce.
  8. szlag mnie trafił, Chciałam dziadziunia wziąć na dt, dlatego tak sie upierałam przy założeniu wątku. Mam kupę rzeczy na bazarek, więc koszty leczenia byłyby zminimalizowane. NIE ROZUMIEM, DLACZEGO????? Przecież był w adopcjach, więc jego stan nie mógł być aż tak zły, żeby umierać! Może został uśpiony? Nie mogę znaleźć sobie miejsca. Płaczę tak, jakbym straciła go w domu. Śpij Aniołeczku Kochany. Kocham Cię, mimo, że nie zdążyłam poznać Cię i pomóc Ci.
  9. zaraz sobie podlinkuję i mam nadzieję, że więcej osób sie zainteresuje szczawikami.
  10. co za piękny piesior. Wygląda na pełnię szczęścia i relaksu. Tylko, cholera, czy musiał doświadczyć zła? Tu na szczęście z happy endem.
  11. [quote name='Syla'][B][COLOR=#ff0000]Dziadzio odszedł do aniołów [*] [*] [*][/COLOR][/B][/QUOTE] Coooooooooooo??????????????????????? Jak to????????????
  12. A ja zastanawiam się jak wet może ja uśpić? Przecież nie ma podstaw. Trzeba może weta postraszyć ciąganiem za bezpodstawną eutanazję. Czy Muszka została wrzucona na wątek mikrych? Czekam cały czas na wątek Dziadziunia.
  13. [quote name='kasiek.']rozesłałam ....,ale ile ich zostało i jaki jest ich stan zdrowia.Inga psiaczki są w lecznicy ,a Daria podala kontakt do siebie daję swoj adres e-mail: [email][email protected][/email] , Pieski można odwiedzic w Lecznicy dla zwierząt na ulicy Tatarkiewicz 10.[/QUOTE] Rzecz wtym, że informacje trzeba zamieszczać tu, bo nikt nie będzie latał do lecznicy. Żeby szukać domów trzeba wiele wiedzieć, móc odesłać na wątek. Po to byl założony. Tak mi wydaje się.
  14. [quote name='martka1982']a czy mogę was prosić o tymczasowe zamrożenie tych pieniążków, które macie dla Dropsa? w tej chwili nie potrafiłabym powiedzieć na co miałyby być wydane. jeśli operacja się nie uda, na pewno będziemy zbierać na wózek.[/QUOTE] Mojego bazarku jeszcze nie ma. Na razie działa Tulinkowy Sklepik (w sygnaturze) i mam juz zadeklarowane zakupy za ponad 650 zetów, ale Dropsika nie uwzględniałam, bo nie miałam sygnału o nim.
  15. Chciałabym umieścić Dropsika wśród piesków, dla których będzie robiony [COLOR=magenta][I]Aksonkowy Sklepik[/I][/COLOR]. Jednak, nauczona doświadczeniem, najpierw pytam, czy organizatorzy wątku sa zainteresowani i kto przejmie pieniądze przeznaczone na dropsika, a następnie potwierdzi ich otrzymanie na bazarku?
  16. Ile tych psiunów zostało? Pisałaś, że sunia z 8 szczeniorkami. Czy umarły dwa czy jeden? Co z pozostałymi?
  17. Zapewne jest agresorem ze strachu, bo ma świadomość swojej słabszej pozycji wobec pełnosprawnych psów. W schronie, w kojcu wspólnym mógłby zostać zagryziony.
  18. nie wiem co powiedzieć. Sama bym takiego ...uja nakarmiła trucizną. Dziewczyno, rozsyłaj wątek gdzie sie da. Jeśli możesz zamieścić jakieś zdjęcia, to byłoby dobrze. Mińskie wety najwyraźniej maja mentalność wsiowego półgłówka, bo nie wierzę, że nie można było próbować ratować maluchów na miejscu.
  19. załóż, proszę mu wątek. Będzie łatwiej, bo będzie można go opisać i nie mieszać na wątku Muszki poza tym można go dofinansować. Bez wątku nie mogę nic zrobić.
  20. cieszę się, że nic złego mu nie stało się
  21. hej Cioteczki, znalazłam Dropsika przypadkiem. Czy jest jakaś skarbonka dropsikowa?
  22. jestem tu i widzę, ze temat zawisł. Czy ktoś jest niepoważny czy coś się stało? Pro, prosisz o pomoc, a nic nie piszesz o losie tych psów
  23. czy ci ludzie ochu...li? Przecież samo prosi się, żeby zrobic im to samo! qrna, dopóki ustawodawstwo sie nie zmieni i świadomość od najmłodszych lat, zboki będą nadal znęcały sie nad zwierzętami i dziećmi. Czy jest szansa na odebranie psa debilom?
  24. [quote name='ulvhedinn']A ja właśnie od Medora dostałam info o starusieńkim chłopczyku- ratlerku w schronisku, załamka. [/QUOTE] ma chłopczyk wątek? A zdjątka? Ze schronu tez można go promować
  25. jeszcze nie ma posłanka. Wygryzła Awunię
×
×
  • Create New...