Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Uleczka']a co do sąsiadów....mmmmmmmmm to moi też na mnie dziwnie patrzą,bo nie dość że zabieram na spacery 2 psy to jeszcze agamy przy ładnej pogodzie z nami chodzą ;-)-i ciągle te podejrzane wycieczki do mnie ludzi z psami (na strzyżenie ;-) ale oni o tym nie wiedzą) więc i tak myślą o mnie że ja dziwaczka.....[/QUOTE] ejżę, ja mam obiegowa opinię "dziwaczka", bo chodzę na spacery z czterema psami, mam pięć kotów, wiecej siedzę u weta niż gdzie indziej. Przywożę tony żwirków, puszek, karm, a zakupów własnych jakoś nie widać. Zbieram rzeczy na bazarki, wyciągam kase na wyciągnięcie koni itd. Na razie delikatnie - dziwaczka. Ciekawa jestem, kiedy powiedzą - wariatka?
  2. Tej mikruski prawie nie widać. Ale ryłko ma papuśne. Dzieweczki, pomóżcie ogłaszać [B][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/SIZE]. [/B]Częć zysków przeznaczona jest na mikropsy. Każda pomoc jest ważna
  3. [quote name='Mamoniowa']Przepraszam, nie chciałam zrobić Ci przykrości, najwyraźniej źle odebrałam ,to co napisałaś. Mnie do pomocy zachęcać nie trzeba.Tylko mi trzeba podpowiedzieć, na co mogę się przydać;) Jeszcze raz Cię przepraszam,widocznie jestem przeczulona; ale jakoś mi się zdawało, że skoro tu zaglądam, to jest równoznaczne z tym, że się z Wami identyfikuję. Pozdrawiam[/QUOTE] było - minęło. Nie ma sprawy. Też chyba źle Cię zrozumiałam, bo myślałam, ze jesteś nowa. Ja zamykam sprawę i pozdrawiam Cię ciepło.
  4. [quote name='margaret']inga.mm - bardzo sie cieszę że pomożesz Rudkowi, i bardzo ci dziękuję bo tak rzadko się zdarza, że ktos sie oferuje z konkretną pomocą, idea bazarków na cele leczenia bardzo do mnie trafia, jeśli byłabyś zainteresowana mogę czasem wspomóc książkami na te bazarki głaski dla Farta![/QUOTE] pewnie, że jestem! Ale bliżej Ciebie jest Zuzia_kuzik (Puszczykowo). Ona też bazarkuje i może przechwyciłaby od Ciebie mniej boleśnie finansowo książki czy inne gadżety. Też mają w Animalii straszliwą bryndzę finansową, bo mieli ostatnio kilka bardzo kosztownych przypadków. Jeśli nie umówisz sie z Zuzią, będę pierwsza zainteresowana
  5. [quote name='Malwi']juz odpisałam .... :D a tak jeszcze w kwestii formalnej bo małe nieporozumienia tutaj zaszły .... Karen jedzie do Syli na BDT ( dożywotni ;) )... ale to tak tylko w kwestii formalnej ;) :diabloti:[/QUOTE] oooo!!!! to wiele wyjaśnia.
  6. Cioteczki, pomóżcie reklamować Aksonkowy Sklepik. Zbieram pieniądze m.in. dla Karen i mikropsów
  7. Zapraszam do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowego Sklepiku[/URL][/B] Kolejne psy czekaja na wsparcie finansowe. Dla Werki pieniądze powinny wpłynąć do polowy miesiąca
  8. Hej Cioteczki, proszę o pomoc w reklamowaniu Aksonkowego Sklepiku, bo trzeba zarobić m.in. na Perełkę. Zapraszam
  9. Cioteczki, pomóżcie reklamować [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B], bo tam pieniądze m.in. na Dropsa trzeba zarabiać Zapraszam
  10. No to Cioteczki reklamujcie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B], bo tam część "urobku" poleci na Rudka zapraszam wszystkich
  11. [quote name='Agucha']Oj tam, oj tam :lol: Te 40zł od ingi.mm było na transport czy na ogólne potrzeby Karen?[/QUOTE] W zależności od potrzeby. Wolałabym na leki i weta, ale jeśli brak pieniędzy miałby oznaczać kolejne dni w schronie, to może "pożyczyć" te pieniadze na transport, a potem "oddać"?
  12. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B] zaprasza i prosi o pomoc w reklamowaniu
  13. co do rozliczania, to obawiam się, ze muszą być faktury, ale najlepiej wysłać pytanie do modów. Na jakie konto - mi jest wszystko jedno, ale musi być tu zadeklarowane, bo potem będę zwracała sie do danej osoby o potwierdzenie wpływów. Czy na TOZowe? Jesli będzie sprawnie potwierdzone, rozliczane i na pewno pieniądze pójdą na Rudka - może być TOZowe
  14. czy wpłata uzbieranych pieniędzy też będzie na TOZ? Dalsze rozliczenia fakturowe muszą pokrywać się z wpływami, więc nie myślę teraz o tym, tylko o uruchomieniu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowego Sklepiku[/URL] [/B]żeby jak najszybciej zbierac pieniądze. Czy pomożecie ogłaszać bazarek?
  15. [B]Bazarki dla ratowania zdrowia [/B] Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Rudka, bo chyba nawet za miesiąc te pieniądze będą potrzebne? Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - czy koszty leczenia będą długo falowe (oczywiście mam nadzieję, że znajdzie sie dt lub ds lub hotel)? - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy.
  16. [quote name='xmartix']dziękuję za zainteresowanie Fartem koszty leczenie nie będą długofalowe, obecnie jest wszystko ok, za 2 tyg będzie kastrowany myślę że sa pieski które bardziej potrzebują pieniążków na leczenie, a Farcik ma cegiełki, więc sobie poradzi :) p.s. wybaczcie zdjęcia wyślę jutro, wstawię tzn, bo już padam na twarz i zamazuje mi się obraz ze zmęczenia[/QUOTE] rzeczywiście mam następnego kandydata, więc skoro Fart ma takiego farta, że, na szczęście idzie ku lepszemu, to z przyjemnością przekażę "utarg" na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206982-RUDEK-w-drastycznym-stanie%21-Pilnie-potrzebujemy-wsparcia-finansowego-na-leczenie%21/page2"]RUDEK- w drastycznym stanie! Pilnie potrzebujemy wsparcia finansowego na leczenie![/URL][/B] Jeśli byłaby jednak jakaś pomoc potrzebna proszę o informacje
  17. czy Misiulek już jest w domku???? Zrozumiałam, ze Pan Wojtek to nowy Tata Misiowy
  18. Ha! dzięki za ciepłe słowa. Znakomicie ponoszą mnie na duchu. Teraz kleję kolejny bazarek na około 200 pozycji. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B] można zaglądać, ale nie wpisywać się. Jeśli ktoś z Warszawy lub okolic robi porządki i ma fanty, chetnie przechwyce na planowany nastepny bazarek czerwcowy - Meluniowy Slepik. Ta praca ma konkretny sens. Wspomagamy takie biedy jak Kazio. Jak Perełka, Kajtun, Drops, Karen, Mishka, Misiu i jeszcze, jeszcze.
  19. koniecznie zrób badanie tarczycy co najmniej 2 wskaźnikami
  20. Może ciągnąć ten wątek jako ogólny? Zmienić tytuł np. Domki dla maluchów wyczarowywane przez Agnieszkę?
  21. [INDENT] [B]Bazarki dla ratowania zdrowia [/B] [INDENT] Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Farta, bo chyba nawet za miesiąc te pieniądze będą potrzebne? Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - czy koszty leczenia będą długo falowe (oczywiście mam nadzieję, że znajdzie sie dt lub ds lub hotel)? - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy. [/INDENT][/INDENT]
  22. wszystko się dobrze uklada, więc jest nadzieja, że zdrowie Dropsika też bedzie w coraz lepszej formie.
  23. [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
  24. [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
  25. [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
×
×
  • Create New...