Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
  2. [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
  3. rewelacja!!!!!! a poniżej dramat: [INDENT] [COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR] [COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR] [COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrze%C5%9Bni%21-Chc%C4%85-je-zamkn%C4%85%C4%87-i-pozby%C4%87-si%C4%99-problemu-ps%C3%B3w"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL] [COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR] [/INDENT]
  4. [quote name='si_bcw']mogę być skarbnikiem Dropsa[/QUOTE] no to rewelacyjnie. Tylko rzeknij czy użyczysz swojego konta? Dla mojego bazarku konto będzie potrzebne za ok. miesiąc.
  5. chyba zgubiłam gdzieś jakies informacje. Czy Misio jedzie do domu stałego czy tymczasowego?
  6. czekam niecierpliwie. Nie chce, zeby zabrzmialo to nieładnie, ale jeśli nie będzie osoby rozliczającej, nie uwzględnię Dropsa w dochodach bazarku. A to byłaby wielka krzywda dla psa.
  7. no to mam sprawę finansów dla Perełki uregulowaną. Dla mnie konto będzie potrzebne dopiero za miesiąc. Huraaaa!!!!! Teraz moze byc tylko lepiej
  8. martka, czy Ty bedziesz mogła potwierdzić wpływ pieniędzy dla Dropsa?
  9. Serce mi pęka, gdy czytam o tragedii tej psineńki. Mam nadzieję, że Tereska udostępni konto, bo gdzieś te pieniądze trzeba wysłać i ktoś musi je potwierdzić. Czekam na wiadomości, bo chciałabym pojutrze uruchomić bazarek.
  10. [B]Bazarki dla ratowania zdrowia [/B] [INDENT] Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Karen, bo chyba nawet za miesiąc te pieniądze będą potrzebne? Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - czy koszty leczenia będą długo falowe (oczywiście mam nadzieję, że znajdzie sie dt lub ds lub hotel)? - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy. [/INDENT]
  11. bardzo sie cieszę. Na prawdę Teresa - jesteś wielka!!!!
  12. będę zbierała na swoje konto, a potem poleci do Ciebie. na temat latających mówił mi kiedyś jeden taki, że zna weta specjalizującego sie. Generalnie podobno najlepszy jest dyr zoo Kruszewicz, ale szukaj na stronie [URL="http://www.salvet.com.pl"]www.salvet.com.pl[/URL]. To jest przychodnia dla latających
  13. Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Perełkę, bo chyba nawet za miesiąc te pieniądze będą potrzebne? Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - czy koszty leczenia będą długo falowe (oczywiście mam nadzieję, że znajdzie sie dt lub ds lub hotel)? - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy.
  14. Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Kajtuna, szczególnie, że malibo57 dała fanty w takim właśnie celu. Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy.
  15. [quote name='Mamoniowa']? Zabrzmiało niemiło i rozkazująco.Rozumiem, że TYLKO dziękować nie wypada.[/QUOTE] Przepraszam jeśli godność uraziłam. Wydawało mi się, ze jest to normalne zaproszenie. Tu nie ma czasu pisać w wersalskich rewerencjach. Docha dokładnie zrozumiała o co chodzi. Tu nikt nikomu nie rozkazuje, bo forum jest po to żeby pomóc psom i wymieniać poglądy, wiedzę, pomysły, organizować akcje, zapewnić przepływ informacji. W tej sytuacji cofam zaproszenie. Poza tym jest mi przykro.
  16. [quote name='zebrazebra'][B]inga.mm[/B] - na mnie możesz liczyć w zakresie reklamowania bazarku.[/QUOTE] dzięki. A może umiesz zrobić banerek?
  17. Moje pytanie wynika z tworzonego przeze mnie bazarku. Moje bazarki są przeznaczone głównie na ratowanie zdrowia lub życia, a także na pokrycie kosztów leczenia. Niewielka pula pieniędzy przeznaczona jest na cele ogólne, takie jak np. bank mikro psów. Chciałabym uwzględnić Dropsa i chyba nawet za miesiąc te pieniądze będą potrzebne? Jestem upiardliwa, ale muszę ustalić pewne sprawy formalne, żeby nie zablokować się z rozliczeniem pieniędzy: - czy koszty leczenia będą długo falowe (oczywiście mam nadzieję, że znajdzie sie dt lub ds lub hotel)? - na jakie konto miałyby być wysłane pieniądze? - kto będzie mógł potwierdzić wpływ pieniędzy, żebym mogła rozliczyć bazarek? - czy mogę liczyć na pomoc w reklamowaniu bazarku? Pytania są wynikiem niezbyt fajnych doświadczeń, więc proszę się nie obrażać. Mimo braku pomocy udało mi się zebrać 880 zł. Z pomocą dochód może być większy.
  18. Jak dużego wsparcia finansowego potrzebuje Dropsik? i na jak długo szacowana jest rehabilitacja?
  19. [quote name='Mamoniowa']Dziękuję Wam, że macie takie wielkie serca.[/QUOTE] Dołącz do tych serc
  20. [quote name='Anja2201']wszystkim chętnym proponowałam 2 malizny z naszego schronu , pinczerkowate , ale za mało :([/QUOTE] Z tego zrozumiałam, że dwie kolejne malutkie sa w potrzebie.
  21. która to Pegunia, bo nie widziałam jej?
  22. Jak dzisiejszy dzionek zaczął się? Może było siusianko?
  23. Zajrzyj na wątek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206400-2-miesiace%21albo-mnie-ktos-wezmie-albo-smietnik%21"]2 miesiace!albo mnie ktos wezmie albo smietnik![/URL][/B] tam pojawiły sie informacje o domkach dla mikrusów. Agnieszka_K jest niesamowita
  24. [quote name='Lida']Moja wpłata miała być na Kudłatego/Smoka, ale skoro on wciąz na wolności, to niech idzie na Rudego. I teraz nie wiem, co dalej robić... Kudłatemu na razie nie są potrzebne pieniądze, bo przeciez nie siedzi w hoteliku. A jak tam sytuacja finansowa Rudego? Nie wiem, jak zagospodarować te 100 zł deklaracji. Skoro nie na Kudłatego, to może na innego psiaka. Tylko na którego???, jest tylu potrzebujących... :-([/QUOTE] Zobacz Dropsika [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204816-Drops-ma-sparali%C5%BCowane-tylne-%C5%82apki.-Prosimy-o-pomoc%21%21%21"]Drops - ma sparaliżowane tylne łapki. Prosimy o pomoc!!![/URL][/B]
  25. zobaczcie na fb [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=170763519644764#!/event.php?eid=170763519644764[/url]
×
×
  • Create New...