Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  2. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  3. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  4. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  5. Zdjęcie poproszę. Z linku otwiera sie tylko strina startowa żądajaca logowania.
  6. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  7. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  8. To ja też dorzuce marudości: Zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i dla mikropsów
  9. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety Kazio swoje pieniązki dostanie pewnie w przyszłym tygodniu.
  10. zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety Jednym z piesków jest Rudek
  11. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety. W przypadku Dropsa też zbieramy na wyścigówkę, tyle, że pewnie to będzie ferrari
  12. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety. Jeśli stan Mishki będzie nadal tak poważny, to w czerwcowym bazarku znowu będzie moją podopieczną. Wprawdzie obecne wieści nie rokują optymistycznego szybkiego zakonczenia, ale mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej. Co do opieki w wawie nie chce sie wypowiadać, bo musiałabym wywnętrzyc sie nieelegancko.
  13. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety
  14. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety
  15. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety
  16. zajrzałam tu i zdębiałam. bardzo sugestywny opis przeżyć. Masz zdolności Cioteczko
  17. wyjątkowo fotogeniczny chlopak. Mógłby modelem być. Rumisiu, uściski od Cioci Ingi. Jakieś głupawe te ludzie, ze nie chcą dzwonić. Przepiękny pies
  18. [quote name='Agnieszka_K']ale chyba trzeba zostawić coś dla Werki? jej miesięczne utrzymanie w hotelu to ponad 400 zł plus leczenie - skąd wiadomo, że szybko ozdrowieje i pójdzie do domu? może zostanie do sierpnia np i co potem jak będziemy płacić? ludzie wysyłali pieniądze dla niej z allegro i bazarku - na pewno na vivie są dopiski - dla suni ze szczebrzeszyna, ok zapłaciłyście za Norkę, ale może wstrzymajmy się chwilę z płaceniem za inne psiaki bo potem okaże się nagle, że nie mamy funduszów bo sytuacja jest ciągle niejasna ile jest na koncie... może najpierw poprośmy vive o nowy wyciąg z konta (na pewno jest trochę więcej pieniędzy), a potem wspólnie decydujmy ile i na kogo przeznaczyć? i nie piszę tego, żeby się wykłócać itp tylko trzeba zrobić rozliczenie do 1szego posta a nie mam jak bo nie wiem co gdzie wpłynęło i na co wyszło...[/QUOTE] jeśli są jakieś nadmiary finansowe do przekazania, to można z mojego bazarku przekazać, bo one jeszcze nadal nie wpłynęly na konto Werki (nie mam wszystkich wpłat). Może tak będzie łatwiej?
  19. Nie rozumiem??? Przecież w Warszawie miało być tylko lepiej. Czytam cały czas ten wątek i zgłupiałam teraz. Czy stan teraz jest gorszy??? Czy ktos może podsumować całe wydarzenie? Nie chcę być niegrzeczna, ale wynikałoby z ostatnich postów, że ochy i achy z ostatnich 3-4 tygodni były mocno przesadzone, żeby nie powiedzieć: fałszywe. Bardzo proszę o informacje. Sadzę, że kilka osób chciałoby takie podsumowanie zobaczyć, żeby miec uporządkowane i rzetelne wiadomości. Jeśli ktoś zawinił, to powinno być jasne kto i wyjaśnić dlaczego tak sie stało. Wydaje się, że nie może być tu miejsca na niedomówienia, bo finansowanie tych piesków dla wielu osób oznacza odjęcie sobie czegoś od ust, a wyjaśnienie sprawy wyprostuje ewentualne niejasności.
  20. no to ja się dorzucę z czterema psami i pięcioma kotami, ok. 30-ma bezdomniakami, gołębiami, no i zasilaniem schronu w rzeczy użyteczne
  21. [quote name='ludwa']:) Ciotki, dziękuję:) A nie macie może jakiejś zbędnej faktury? :)[/QUOTE] Na co ta faktura ma być?
  22. Cioteczki, [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=red]Aksonkowy Sklepik[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]zaprasza. Drops jest jednym z podopiecznych Sklepiku, więc prosze o gremialne wspomożenie akcji
  23. Wiecie, to na prawdę dzielna i pogodna dziewczynka. No i śliczności. Takie "smocze" łapki moga być uciążliwością, ale najwazniejsze, zeby nie niszczyła sobie skóry na przegubach.
  24. Rudek został ukoronowany!!!
  25. Witecki jest zupełnie w "moim typie". Mały Laluś z psotnym oczkiem.
×
×
  • Create New...