Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='magenka1']To ja jeszcze pokażę, co widziałyśmy w Szcztynie, przed schronem taką sarenkę, gdy był jeszcze jak wracałyśmy to byśmy jego sobie pożyczyły, [IMG]http://i56.tinypic.com/14wr8yd.jpg[/IMG] [/QUOTE] Nie rozumiem. Jest w schronie czy go nie ma? Łobuziaczek chudziutki strasznie. Interesuje mnie ratlerkowata ze zdjęcia 2. Coś więcej prosze o niej napisać.
  2. [quote name='chita']dziewczyny gdyby domkow byl nadmiar to w schronie w Szczytnie jest takie malenstwo [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3549/39tazbiuraniewiemczywst.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205613-Ratlerki-Onki-dobki-rotki-sznaucerowate-szpicowate-goldenki-kaukaz-psy-ze-Szczytna?p=16653473&viewfull=1#post16653473[/URL][/QUOTE] serce kroi sie w plasterki. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  3. AgusiaW w niepojęty sposób znajduje namiary na chętnych. Może ma nowe? Piszcie do niej.
  4. chciałabym zaprosić do Tulinkowego Sklepiku [SIZE=5][COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=magenta]zbieramy fundusze na przeżycie dla 5 psów[/COLOR][/B]
  5. Tak, tak, Kajtunek będzie podopiecznym bazarku Aksonkowy Sklepik [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  6. a ja mam wrażenie, że każdy chce tu udowodnić swoja rację. Zakrawa to na kłótnię - obym sie myliła. Nie zauważyłam we wpisach konkretnego terminu w jakim trzeba zabrać Miśka od debili. Nie zauważyłam również nadmiernej aktywności finansowej, bo chyba wszyscy robią bokami, żeby psy dofinansować i źródła wysychają. W tej sytuacji na hotel czy płatne dt nie ma szans. Nie moge tez ustalić czy Misiek jest agresywny czy nie, czy tylko w konkretnych okolicznościach. Deklaracja dt cioteczki PaulinKi będzie miała sens po ustaleniu zachowań Misia wobec innych psów, ponieważ nie można narazić jej zwierzaków na agresję ze strony obcego psa. W sytuacji przymusowej propozycja MaDi jest sensowna, bo Miśka można nadal promować ze schronu, szczególnie, jeśli ustali się to ze schronem na wstępie. To takie moje podsumowanie. Może trafne, może nie, ale może trochę przyczyni się do uporządkowania chaosu.
  7. [quote name='Energy']Nie wiem czy przypadkiem nasze wątkowe pudliszony nie były z tego samego źródła:shake:[/QUOTE] ja mam pudliszka z Palucha. Starszego Pana, przytulnego. Znalazłam go tam ślicznie wystrzyżonego tyle, że w beznadziejnej depresji. Wiem jakie dredy mogą się zrobić pudliszkowi, jak pupa zarasta włosem i robi się skorupa z organiki, bo miałam też skya i na nim nauczyłam się zakresu niezbędnego dla zapewnienia higieny i komfortu psu. Pozostałe zabiegi też sa niezbędne, ale można robić je rzadzej (kąpiel, pazury). Biedny malec. Na jego szczęście uciekł albo zgubił się, bo teraz ma szansę trafić do normalnych ludzi. Czy wiadomo co z nim dalej? Są już jakieś pomysły albo perspektywy?
  8. [quote name='marta507']przesadzasz. Bez poinformowania mnie o tym nie powinni ruszyć. Za bardzo sprawę nagłośniłam[/QUOTE] mam nadzieję, ze przesadzam, ale myśl tłukła mi sie po głowie intensywnie.
  9. mam taka myśl nie dającą mi spokoju. Może obfocić podwórze z zabudowaniami, ze ten pies tam faktycznie jest. Gdyby debilom strzelilo do głowy zrobić cos psu w nocy, to znając wiejskie realia, nikt nie przyzna, że ten pies tam był. Do sądu siłą nie zawlecze się. Może przesadzam, ale jakoś ta myśl natrętnie do mnie wraca, więc pisze o niej.
  10. lepiej, że tak, niż w lesie, na drucie, gdzie nie ma raczej szans na ratunek
  11. [quote name='Miszelka']Ok, dzięki za informację, już wyedytowałam co trzeba, usuń proszę także link z cytatu w poście swoim piętro wyżej. Już piszę PW z telefonem. Zajmuję się decoupage, scrapbookingiem, trochę szyję, robię biżuterię i amigurumi, więc jeśli coś z tego się nada to zrobię kilka rzeczy dla Kazia.[/QUOTE] Jesteś nader zręczna kobietą, az Ci zazdroszczę. Moje umiejętności skończyły sie na robieniu swetrów na drutach i projektowaniu ubrań, butów i biżu, przy czym wszystkie projekty leżą w szuflandii. Chętnie włączę Twoją ofertę, tylko najpierw porozmawiajmy. Czekam na numer telefonu
  12. [quote name='DORA1020']Nie wiem kto potwierdzi wplyw pieniedzy z bazarku na konto Fundacji.Rozmawialam przed chwila z Pania Magda Buszko z Fundacji,wysle jej link watku,jesli pieniazki sa na koncie to napewno o tym napisze. [/QUOTE] Rozliczenie będzie po 21.04, gdy podliczę potencjalne wpływy. Potem zaczekam na wpłaty klientów i mam nadzieję, że do 1 maja będę mogła pieniądze przesłać. Potem tylko to nieszczęsne potwierdzenie na wątku i koniec problemu w tym bazarku. Jest szansa na ponad 100 zł. Może 150.
  13. [quote name='Marycha35'] Powiesić psa, hm...w głowie się nie mieści, a jednak to się u nas dzieje![/QUOTE] skoro mamy zastępy Moherowych Beretów, to czemu ciemnota miałaby ominąć inne aspekty życia? Ja się chwaliłam, żem chów poznański, a tam szanują zwierzęta. To dopiero ciemnota ze mnie wylazła. Miałam jakieś wyidealizowane pojęcie o wsi wielkopolskiej, wyniesione z dzieciństwa. Teraz dorosłam i przestałam się tak obnosić z tą poznańskością, bo oczy otworzyłam szerzej dzięki zwierzętom, a właściwie ich krzywdzie. Wszędzie są debile i sadyści. Dobrze, ze ta sprawa pojawiła się zanim psa w bestialski sposób pozbawili życia. Ja bym ich też powiesiła. Oko za oko, ząb za ząb. Tak jak w Biblii.
  14. Hej, MaDi, nie unoś się, bo niestety w każdej fundacji można trafić na kogoś, kto zachowa sie w taki sposób, ze odechciewa się rozmawiać. Szczególnie przez telefon, gdy patafian po drugiej stronie jest anonimowy i wyłazi z niego szajs. Sama mam takie doświadczenia. Fakt, że opluwania różnych organizacji powinny być nieco bardziej oględne, bo nie z jednego patafiana organizacja sie składa i nie można generalizować na wszystkich działaczy. Teraz jest istotne czy jest jakaś możliwość uratowania psa, zanim debile go zabiją i jakie są możliwości prawne załatwienia tych debili. Ja nawet na tego sąsiada na tymczas bym wskazywała, jeśli jakiś w miarę normalny człowiek, bo zobaczy sie też czy psina jest agresywna czy faktycznie broni swojego podwórka.
  15. [quote name='Ajula']poza tym dla kupujących jest lepiej, bo przelewają do Ciebie jedną kwotę za przedmiot + koszt przesyłki, a nie na dwa różne konta Ty na konto fundacji przelewasz jedną zbiorczą kwotę za sprzedane rzeczy i Gosia nie musi wtedy szukać w przelewach i potwierdzać każdego przysłowiowego 5 zł :)[/QUOTE] otóz to. Proszę o pomoc w ogloszeniach, bo mnie z pracy wyrzucą i bedę miała dogomanianę [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  16. [quote name='Miszelka']Hej hej, jestem z Poznania :) W wolnej chwili uzupełnię profil o najważniejsze dane. Aha, załatwiłam jeszcze jedną wpłatę. Chętnie pomogę również w kwestii zasad allegrowych, mam też doświadczenie w kwestii organizacji akcji charytatywnych, może się przydam do czegoś? Szczegóły może na priv, inga.mm, można z Tobą w tej sprawie mailować? w razie czego mój adres: michelle(at)schowek.net Jeszcze mam pytanie - przepraszam jeśli w złym miejscu, ale nie mogę tego znaleźć. Czy są jakieś banerki do pobrania, linkujące do sprawy Kazia? Pozdrawiam,[/QUOTE] Citeczko Miszelko, wytwory masz pięknościowe. O ile wiem, nie powinno wklejać sie linków zewnętrznych (zwrócono mi na to uwagę przy jakiejś okazji), więc proponuję wklejenie zdjęcia np. takiego słoiczka czy zakładki w #139 zamiast tego linka. Zawsze możesz napisac pytanie do moda. Jak rozumiem chcesz przeznaczyć jakieś swoje dobra na Kazia. Jeśłi wyślesz mi tel na pw, to zadzwonię do Ciebie i zobaczymy czy się porozumiemy
  17. [quote name='Agnieszka_K']no to super! :) i wtedy Ty informujesz poszczególnych właścicieli fantów, że mogą wysyłać i przesyłasz im na wysyłkę. a potem podzielone pieniądze można będzie po fundacjach rozsyłać - git malinka:)[/QUOTE] Wszystko pięknie, tylko nadal nie wiem, kto potwierdzi wpływ pieniędzy na konto fundacji. Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie uwzględniać psów, gdzie nie mam pewności potwierdzenia wpływów. Byłaby wielka szkoda, bo moje bazarki maja wspomagać leczenie. Wera, w moim odczuciu, należy do tych psów najbardziej potrzebujących, a tu taki pasztet, że nie wiem czy ktoś potwierdzi wpływy.
  18. [quote name='arabiansaneta']To już podpada pod paragraf "zabicie ze szczególnym okrucieństwem". A swoja droga, dziwię się podejściu schronisk - jak można w takiej sytuacji odmówić przyjęcia? Może rzeczywiście lubelska Straż Ochrony Zwierząt coś by zdziałała, np. gdyby to oni przywieźli go do schroniska, jako z interwencji?[/QUOTE] piszcie do MaDi. Ona działa w Lublinie, może coś wymyśli lub pomoże jeśli Łuków podlega lubelskiemu
  19. [quote name='Miszelka']Witam, Od jakiegoś czasu podgladałam poszczególne wątki, ale dziś postanowiłam się odezwać. Wielki szacunek dla osób pomagających psiakom. Z mojej strony poszła już wpłata na leczenie dla Kazia, przyjaciółka też się dołożyła. Nie znam jeszcze zasad jakimi się kierujecie, ale proszę o informację, co jeszcez można zrobić dla Kazia? Zajmuję się rękodziełem, chętnie przekażę jakieś fanty na sprzedaż - z kim kontaktować się w tej sprawie? Może potrzebne są jakieś leki, karma? Proszę o kontakt na prive.[/QUOTE] Miszelko skąd jesteś? robię następny bazarek i Kazio będzie znów postacią nr 1.
  20. czekamy na relację z Wielkiego Wejścia do Nowego Domku
  21. znaczy z fundacją w Twojej osobie bede sie rozliczała.
  22. Tak, ale jakoś tak pokrętnie zrozumiałam zalecenia regulaminu bazarkowego, ze sama zwątpiłam czy dam rade to ogarnąć. Mod zgodzil sie na wprowadzenie zmian.
  23. Annica, czy doszła wpłata od Dyo? 20 zetów miało dojechać dziś. Z fundacja będę rozliczała sie sama, więc tylko poprosze o potwierdzenie końcowego przelewu na Kazia. Pomóżcie ogłaszac bazarek, bo mam tam cuda i cudeńka. Na dziś mam zadeklarowane zakupy za ponad 550 zł, ale piesków do dofinansowania jest 5. Każda pomoc w promowaniu jest bezcenna.
  24. [quote name='supergoga']W pierwszym poście wpisuje wpłaty na sunię. Wszystkim dziękuję. Wpłata z PayPal także jest - 173,73 zł - do tego Pani ktora udostępniła nam konto dopłaciła pobrana kwotę 10 zł - czyli w sumie sunia dostała 183,73 zł. Kłaniamy się nisko.[/QUOTE] czekajcie, z mojego bazarku kroi sie jakas stówka, może więcej, tyle, ze pewnie na koniec miesiąca Pomóżcie ogłaszać, to dochody bedą większe. Supergoga, z Animalią w Twojej osobie będę się sama rozliczała, bo dostałam pozwoleństwo na puszczanie pieniędzy przez konto prywatne.
  25. [quote name='Jagna78']myślimy nad tym intensywnie :) moja córa stwierdziła że Marian :D albo Stefan:D a przed chwilą wymyśliła że Gizmo...[/QUOTE] Nie Gizmo!!!! Plizzzz... Przecież to słodziutek, a nie złośliwiec. Maniuś albo Maniek to fajne imię
×
×
  • Create New...