-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Nie zgadzam się! Jeszcze troszkę, Malutka, bądź z nami. Tak bardzo Cie kochamy. Syla, trzymaj się dzielnie. Jeśli będziesz musiała podjąć tę straszną decyzję, to ja Cie nie potępię. Odwrotnie. Trzeba mieć dużo odwagi, żeby takie decyzje podejmować, gdy kocha się zwierzęta. Ale miłość nie pozwala dopuścić do beznadziejnego cierpienia. Wiem, że zrobisz to co będzie dla Noluni najlepsze.
-
No to dostałam zgode od moda, żeby płacone bylo na jedno konto i było jedno rozliczenie z fundacją. Agucha, dzięki za zmotywowanie mnie do działania
-
[quote name='Agucha'] Nie wiem czy to ma sens. Kupujący musi robić dwa przelewy, a nie w każdym banku są one darmowe ;)[/QUOTE] Dla mnie nie ma sensu, ale okazuje sie, że jesli poszloby wszystko na fundację, to nie oddadza mi kasy za przesyłki, bo na wszystko musza być faktury. No i gdzie sens? W następnym bazarku będę robiła na moje konto, bo dziś uzyskałam potwierdzenie, że będę mogła. Zastanawiam sie czy jest możliwość zmiany opcji wpłaty w czasie trwania bazarku, gdy juz zostało to ogloszone. Może macie na ten temat jakieś informacje. życie uprościloby wszystkim, łącznie z fundacjami, bo dostałyby tylko jeden przelew do potwierdzenia
-
w tym bazarku sa dwie opłaty: jedna za fanty - na konto fundacji druga za koszty przesyłki - idzie na mnie. W następnym bazarku będzie już prościej, bo będe mogła puszczać przez swoje konto, wiec bedzie jedna płatność, a za przesyłke ja rozliczę sie z osobami, które będa fanty wysyłały
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagna78']zapalimy fajeczki po dziadku z okazji powiększenia rodziny :D[/QUOTE] Dziadek ucieszyłby się, bo bardzo lubił zwierzaki. -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Biezuchow ma juz domek???? Jagna, te fajeczki bazarkowe chyba przyniosły Ci szczęście. -
[quote name='Agnieszka_K']Inga z vivą ma kontakt DORA1020 - może coś zaraz nam napisze, ale chodzi Ci o przekazanie ostateczne pieniędzy tak? bo wpłaty z bazarku na fanty chyba mogą być na konto vivy, bo viva się nie rozliczy z nikim z wysyłających - oni tylko fakturowo. A przecież koszty wysyłki ponosi kupujący. Więc wg mnie do każdego trzeba by konto na pw podawać. Dobrze rozumuję, że tak będzie? :)[/QUOTE] Kupujący należność za fanty będzie wysyłał bezpośrednio na Vivę (bez kosztów przesyłki), więc muszę mieć potwierdzenia tych wpływów. Nie starałam sie jeszcze o zgodę na przepływ pieniędzy przez moje konto prywatne, bo to dopiero drugi mój bazarek. Musze zapracować na zaufanie.
-
ponawiam pytanie dotyczące potwierdzania wpłat na Werę? Jest uwzględniona w Tulinkowym Sklepiku jako skrzywdzony, potrzebujący pies, ale musze wiedzieć kto będzie potwierdzał wpływy na konto Vivy.
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Moje najbardziej chore sa moimi faworytami, bo walczą i żyją wbrew wszelkiej logice i zaprzeczaja regułom lekarskim. Mojego Vita z avi pseudowet rzucił jako zwloki, a on jeszcze żył. Potem, przez tego durnia, Vito faktycznie umarł, ale nie dałam mu odejść i z inna lekarką w innej weterynarii udalo sie go przywrócić do życia. Do tej pory nie wiem jakim cudem, ale żyje, z dziura w sercu, dusznościami, rozwalona wątrobą, zezem i nie wiem czym jeszcze i jest całkiem ruchliwym kotem. Męskie atrybuty wyszły mu gdy juz dawno skończył rok, a na szafke kuchenna nauczył sie skakać, gdy miał półtora roku, czyli o rok później niż inne zdrowe koty. Ale jestem z niego dumna do pęknięcia. To że żyje jest WIELKIM CUDEM. Kazio jest równie dzielny jak Vito. On też ma na swoim koncie WIELKI CUD. Nie dał się zabić. Musi byc dobrze. -
[quote name='kudlataja']Czy może mi ktoś powiedzieć co dalej z tymi pieniążkami, jak je przekazać i komu? Będę na bieżąco monitorowała wpłaty i informowała o nich.[/QUOTE] czy mogę liczyć, ze będziesz potwierdzała wpływy z Tulinkowego Sklepiku na wątku bazarkowym [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]? zapraszam, żeby jak najwięcej zebrać pieniążków
-
Robotę odwaliłaś heroiczną. Wpłaty musza zostać rozdzielone, bo można dostać pomieszania zmysłów [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
20 zł z Tulinkowego Sklepiku powinno dziś/jutro znaleźć sie na koncie fundacji -
po prześledzeniu informacji o wpłatach nanioslam poprawki, tj, rozdzieliłam na pół wpłaty, megi_winters i inga.mm, ponieważ ewidentnie były wysyłane na obu panów. Co do pozostałych wpłat nie we wszystkich mam informację czy były dedykowane na konkretnego psa, czy na oba, więc te niewiadome są zaksięgowane w Kudłatym
-
[quote name='ludwa'] Może rozliczenia Smoka przenieść na jego wątek?[/QUOTE] byłoby super, bo to jest bardzo karkołomne, tyle, że najpierw muszę jeszcze raz prześledzić informacje o wpłatach i dokładnie opisać, wtedy uporządkuje się. Kto będzie księgował u Smoka?
-
Prawda, że śliczna księżniczka?
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Melduje że ja.[/QUOTE] fantastico. Będe meldowała wpływy. Cioteczka, wpadaj na bazarek, bo Ci podkupują Twoje fanty [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG] -
Awunia dziś dała lizaczka Smolince. Może Smoli rozrusza troszkę Awunię?
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
wiele rzeczy mogę znieść, ale nie mogę patrzeć na cierpienie zwierząt i dzieci. Wczoraj nie wpisałam się, bo nie byłam w stanie. To jest tak dzielny pies, że wzruszenie i podziw ogarniają wielkie, nie do opisania. Cieszę się, że są ludzie, którzy sie Kaziulkiem opiekują. Może zostanie u nich? Chyba nie potrafiłabym oddać takiego pieska. -
Smolisia jest u mnie od niedzieli. kolejny aniołek z podopiecznych malibo. Troszkę mamy kłopotu z jedzonkiem, bo strajkuje, ale wszystko będzie dobrze. Dziś próbowala Awunie zachęcić do zabawy i dostała lizaka po nosie. Może Awunia przy niej się trochę rozbawi? Razem wyglądają jak siostry (wielkość, budowa). Pieszczoch do n-tej potęgi. Na smyczce chodzi pięknie. Nie nabrudziła w domu ani razu. Jeszcze musi ustabilizować sie qpa i będzie super. Moze jest troszkę zaborcza i ekspansywna, ale zapewne usiłuje określić swoje miejsce w moim mini stadku. Z kotami nie ma najmniejszego problemu. Pewnie niedługo będa po niej łazić jak po pudelku. na prawdę, wspaniały pies.
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinKa030894']Jerj rodzice są jak najbardziej za tym. I chcą tego psiaczka. Lecz ja Was dziewczyny jak najbardziej rozumiem, też bym miała takie obawy co do tego czy się po kilku miesiącach nie rozmyśla i nie oddadzą pieska. Poprostu ja zrobię tak skontaktujęsię jutro z tym kim trzeba dobrze? I podam najwyżej numer do tej kobiety która ma pieski i będzie wszystko jasne. Rozumiem Wasze obawy i nie czuję się wcale urażona . :)[/QUOTE] cześć Ci i chwała, ze rozumiesz nasze obawy. Niech zadzwonia do Dorci i ona zadecyduje. Ma duże doświadczenie, więc z pewnoscią nie puści piesków, jeśli będzie miała wątpliwości. -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kto z Animalii będzie potwierdzał wpływ na konto dla Misia przychodów z bazarku?