-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
znakomicie! bede ją napastować po wpłatach -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kto z Animalii będzie potwierdzał wpływ na konto dla Mishki przychodów z bazarku? -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annica']Jak tylko ta informacja będzie mi przekazana na wpiszę na wątku potwierdzenie.[/QUOTE] rewelacja, czy wysyłać info na pw, żeby nie zaśmiecać wątku, czy wpisywać tu, ponieważ, tak mi wydaje się, jest to dobry sposób na podnoszenie Kazia, bo merytoryczny. -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Zapisuje. Mshume pieseczki piekne :) Paulina - wizyta przedadopcyjna MUSI byc w domu, w ktorym psiak bedzie mieszkac. Umowa adopcyjna jest podpisywana na osobe, ktora bedzie wlascicielem psiaka. Ale ja osobiście jestem na NIE wobec robienia z psiaka prezentu na święta. I przede wszystkim ile lat ma ta dziewczyna? Co Jej rodzice na to, ze zazyczyla sobie pieska.. dla mnie to abstrakcja - nie rozumiem jak mozna zażyczyc sobie pieska. :roll: Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ;)[/QUOTE] Niestety, też mam takie zdanie. Tyle prezentów jest w schroniskach, że nie nadąża się im pomagać. Część skazana jest na poniewierkę i nie chcę dalej pisać o tym co wszyscy wiedzą. Poza tym takie mikrusy są na ogół zwierzątkami domowym, a nie podwórkowymi. PaulinKo, bez urazy, ale nie wzbudza we mnie zaufania taki dom. Pies musi byc przyjęty z głębokim przemyśleniem i z potrzeby serca, a nie kaprysu dziecka. U mnie jest na dt "zabawka" dziecięca. Rany psychiczne straszne. -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annica']Przekazałam prośbę, niestety fundacja to tylko 3 osoby i mają mnóstwo psów na głowie, ale zobaczymy, co da się zrobić, dam znać. Właśnie wróciłam od Kazia, niebawem wrzucę nowe informacje, zdjęcia i filmik.[/QUOTE] To może w takim razie Ty wpiszesz na wątku potwierdzenie, gdy otrzymasz informacje o wpływie kasy? To taka propozycja odciążająca te osoby, a jednocześnie będę mogła rozliczyć należność. -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Podobno matka go tak zawzięcie wylizywała, ale prawdy nie poznamy... Kto pokocha takie słodzizny? Albo da DT?[/QUOTE] ja już je kocham, tyle, że od wczoraj mam dziewiątkę w domu. Jeszcze jeden i będę śpiewała "10 w skali Beouforta" -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
inga.mm replied to mshume's topic in Już w nowym domu
o rany, kto Uszatkowi odgryzł uszko???? rany, to chyba niedopilnowanie? -
ok. jeszcze raz prześledzę informacje w postach. wpłatę megi zaksięguję
-
I co? ta córka chce uśpić tego dżentelmena? Nie może go przygarnąć razem ze spadkiem? [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
-
Ludwa, czy masz może wydruki z wpływów? Rzecz w tym, że prawdopodobnie część deklaracji i wplywów jednorazowych była na oba pieseczki, a nie zostało to rozpisane. Zapewne trzeba poprawić
-
to jest za bazarek, więc zechciej potwierdzić [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-Koniec-HARLEQUINY-dla-Rudego-z-babeszi%C4%85-i-Kud%C5%82atka-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]Koniec - HARLEQUINY- dla Rudego z babeszią i Kudłatka w błocie-do-31.03 do 21.00[/URL][/B] Zaraz w księgowości dopiszę potwierdzenie wpływu
-
Mini która wszędzie się zmieści Ma domek w Krakowie .Dziękujemy !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']na bank mikrusków:)[/QUOTE] otóż to, chyba, ze zamkniecie bank, to skorzystają psy poranione, skatowane i zagłodzone. Moje bazarki przeznaczone są dla ratowania zdrowia, ale słabość do mikrych mam wielką -
otrzymałam informację od megi-winters, ze wysłała należność za romansidełka. Ludwa zechciej sprawdzić
-
Mini która wszędzie się zmieści Ma domek w Krakowie .Dziękujemy !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
w następnym bazarku część dochodu będzie przeznaczona na mikre. Szkoda, że wcześniej nie przypomniałyście się -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
mam już pierwsze sprzedaże w opcji kt i przeznaczam je na Kazia. Kto będzie mógł potwierdzić na wątku bazarkowym wpływ na konto Fundacji? -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Piszcie dziewczyny, co z Kaziem. Każdy postęp raduje nasze serca i wspiera wiarę w lepsze jutro Kazinka. Na pochybel idiotom! -
Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zajrzyjcie do Kazia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205344-Zmasakrowany-Kazio-mn%C3%B3stwo-ran-zapadni%C4%99te-oko-rana-po-no%C5%BCu..."]Zmasakrowany Kazio, mnóstwo ran, zapadnięte oko, rana po nożu...[/URL] [/B]Tam też noże z kieszeni same wyskakują -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annica']Dziękujemy wszystkim za niewiarygodną pomoc i wsparcie. Szkoda tylko, że ta słodycz ma lekko gorzki smak przez osoby, które na facebooku naśmiewają się z pomagania Kaziowi i mówią, żeby psa uśpić...[/QUOTE] jest to jeden z powodów dla których fb mnie brzydzi. Jakie goowna tam można zobaczyć to sie w głowie nie mieści. Na szczęście Kazio nie jest tego świadomy, ale poczytajcie niektóre wydarzenia dotyczące nieszczęścia ludzi... To dopiero jest jazda. "wsparcie" psychiczne dla poszkodowanych - prostactwo i kibolstwo. Kaziulku Kochany, robimy bazarek, żebyś miał troszkę pieniążków na leczenie. Trzymaj się Słodziaczku, bo jesteś bardzo dzielnym chłopaczkiem. Wszyscy NORMALNI ludzie kochają Cię i chociaż myślami wspierają. Cioteczki, jesteście wspaniałe, to na prawdę wielkie wyzwanie opiekować się tak strasznie zmaltretowanym Psem.