Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. znakomicie! bede ją napastować po wpłatach
  2. kto z Animalii będzie potwierdzał wpływ na konto dla Mishki przychodów z bazarku?
  3. kto z Animalii będzie potwierdzał wpływ na konto dla Mundziolka-Pycholka przychodów z bazarku?
  4. [quote name='Annica']Jak tylko ta informacja będzie mi przekazana na wpiszę na wątku potwierdzenie.[/QUOTE] rewelacja, czy wysyłać info na pw, żeby nie zaśmiecać wątku, czy wpisywać tu, ponieważ, tak mi wydaje się, jest to dobry sposób na podnoszenie Kazia, bo merytoryczny.
  5. [quote name='obraczus87']Zapisuje. Mshume pieseczki piekne :) Paulina - wizyta przedadopcyjna MUSI byc w domu, w ktorym psiak bedzie mieszkac. Umowa adopcyjna jest podpisywana na osobe, ktora bedzie wlascicielem psiaka. Ale ja osobiście jestem na NIE wobec robienia z psiaka prezentu na święta. I przede wszystkim ile lat ma ta dziewczyna? Co Jej rodzice na to, ze zazyczyla sobie pieska.. dla mnie to abstrakcja - nie rozumiem jak mozna zażyczyc sobie pieska. :roll: Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ;)[/QUOTE] Niestety, też mam takie zdanie. Tyle prezentów jest w schroniskach, że nie nadąża się im pomagać. Część skazana jest na poniewierkę i nie chcę dalej pisać o tym co wszyscy wiedzą. Poza tym takie mikrusy są na ogół zwierzątkami domowym, a nie podwórkowymi. PaulinKo, bez urazy, ale nie wzbudza we mnie zaufania taki dom. Pies musi byc przyjęty z głębokim przemyśleniem i z potrzeby serca, a nie kaprysu dziecka. U mnie jest na dt "zabawka" dziecięca. Rany psychiczne straszne.
  6. [quote name='Annica']Przekazałam prośbę, niestety fundacja to tylko 3 osoby i mają mnóstwo psów na głowie, ale zobaczymy, co da się zrobić, dam znać. Właśnie wróciłam od Kazia, niebawem wrzucę nowe informacje, zdjęcia i filmik.[/QUOTE] To może w takim razie Ty wpiszesz na wątku potwierdzenie, gdy otrzymasz informacje o wpływie kasy? To taka propozycja odciążająca te osoby, a jednocześnie będę mogła rozliczyć należność.
  7. [quote name='mshume']Podobno matka go tak zawzięcie wylizywała, ale prawdy nie poznamy... Kto pokocha takie słodzizny? Albo da DT?[/QUOTE] ja już je kocham, tyle, że od wczoraj mam dziewiątkę w domu. Jeszcze jeden i będę śpiewała "10 w skali Beouforta"
  8. o rany, kto Uszatkowi odgryzł uszko???? rany, to chyba niedopilnowanie?
  9. ok. jeszcze raz prześledzę informacje w postach. wpłatę megi zaksięguję
  10. I co? ta córka chce uśpić tego dżentelmena? Nie może go przygarnąć razem ze spadkiem? [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  11. Ludwa, czy masz może wydruki z wpływów? Rzecz w tym, że prawdopodobnie część deklaracji i wplywów jednorazowych była na oba pieseczki, a nie zostało to rozpisane. Zapewne trzeba poprawić
  12. to jest za bazarek, więc zechciej potwierdzić [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-Koniec-HARLEQUINY-dla-Rudego-z-babeszi%C4%85-i-Kud%C5%82atka-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]Koniec - HARLEQUINY- dla Rudego z babeszią i Kudłatka w błocie-do-31.03 do 21.00[/URL][/B] Zaraz w księgowości dopiszę potwierdzenie wpływu
  13. [quote name='Charly']na bank mikrusków:)[/QUOTE] otóż to, chyba, ze zamkniecie bank, to skorzystają psy poranione, skatowane i zagłodzone. Moje bazarki przeznaczone są dla ratowania zdrowia, ale słabość do mikrych mam wielką
  14. otrzymałam informację od megi-winters, ze wysłała należność za romansidełka. Ludwa zechciej sprawdzić
  15. w następnym bazarku część dochodu będzie przeznaczona na mikre. Szkoda, że wcześniej nie przypomniałyście się
  16. mam już pierwsze sprzedaże w opcji kt i przeznaczam je na Kazia. Kto będzie mógł potwierdzić na wątku bazarkowym wpływ na konto Fundacji?
  17. tylko o których kochających dzieci piszesz? Bo niektórzy kochają w sposób osobliwy, potem może przenosić sie to na zwierzęta. Choć znam co najmniej dwa przypadki, że psy maja lepiej niz rodzone dziecko/dzieci.
  18. Piszcie dziewczyny, co z Kaziem. Każdy postęp raduje nasze serca i wspiera wiarę w lepsze jutro Kazinka. Na pochybel idiotom!
  19. Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  20. Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  21. Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  22. Cioteczki, w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte. Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  23. zajrzyjcie do Kazia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205344-Zmasakrowany-Kazio-mn%C3%B3stwo-ran-zapadni%C4%99te-oko-rana-po-no%C5%BCu..."]Zmasakrowany Kazio, mnóstwo ran, zapadnięte oko, rana po nożu...[/URL] [/B]Tam też noże z kieszeni same wyskakują
  24. [quote name='Annica']Dziękujemy wszystkim za niewiarygodną pomoc i wsparcie. Szkoda tylko, że ta słodycz ma lekko gorzki smak przez osoby, które na facebooku naśmiewają się z pomagania Kaziowi i mówią, żeby psa uśpić...[/QUOTE] jest to jeden z powodów dla których fb mnie brzydzi. Jakie goowna tam można zobaczyć to sie w głowie nie mieści. Na szczęście Kazio nie jest tego świadomy, ale poczytajcie niektóre wydarzenia dotyczące nieszczęścia ludzi... To dopiero jest jazda. "wsparcie" psychiczne dla poszkodowanych - prostactwo i kibolstwo. Kaziulku Kochany, robimy bazarek, żebyś miał troszkę pieniążków na leczenie. Trzymaj się Słodziaczku, bo jesteś bardzo dzielnym chłopaczkiem. Wszyscy NORMALNI ludzie kochają Cię i chociaż myślami wspierają. Cioteczki, jesteście wspaniałe, to na prawdę wielkie wyzwanie opiekować się tak strasznie zmaltretowanym Psem.
×
×
  • Create New...