Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1156/zdjcia092.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6472/zdjcia093.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7497/zdjcia094.jpg[/IMG]
  2. Co sie dzieje???? czyżby krzywda stała sie psu? BARDZO prosimy o informacje. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  3. Śliczności dziewczynka. I nie ma smutku na pysiu, takiego jakiego można by spodziewać się po pieseczku z taka przeszłością. Agnieszko, rozdziel zdjęcia na kilka postów, bo mod się przyczepi, że wiecej niz 5 w poście. Przez to miałam kłopoty z bazarkiem. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  4. Smolisia z Awunia pięknie zasuwają na spacerku. Smolisia jest przyjacielem wszystkich. Do każdego chce sie przylepić. Ślicznie zjadła śniadanko okraszone niewielka ilością mielonki bozitowej. Z kotami prawie sie zaprzyjaźniła. Wczoraj chciała fruwać z gołębiem, ale ta wstrętna smycz nie pozwoliła na oderwanie sie od ziemi.... [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  5. czy coś zmieniło się w życiu Dredzia? Jakieś fotki może będą możliwe do zamieszczenia? [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  6. U mojej Tośki poza nużeńcem pojawił się grzyb, gronkowiec i pałeczki ropy błękitnej (w nosie). Drapała sie na początku umiarkowanie, potem bardzo, potem przestała. Dostała enrofloksacyynę i zaczęło działać w ogromnym tempie. Enrofloksacyna u psów i kotów działa na infekcje przewodu pokarmowego i układu oddechowego, moczowego, oraz skóry. Może warto zasugerować lekarzowi ten lek, skoro kupa jest niepokojąca, a przy tym skóra jest takim problemem. Tośka przed podaniem miała robione badanie krwi na podatność na ten lek, bo na gentamycynę była odporna, a poza tym zbyt starutka. Swoja drogą, to niesamowite, jaka łobuzica z Zary wylazła. "Moje" psy na dt miały być jedna autystyczna, druga zastraszona. Szybciutko z tego wychodz, bo inny dom, inni domownicy, inne zachowania ludzkie i zwierzęce. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  7. jeśli dasz mi telefon to wieczorem krok po kroku mogę ci "pokazać" jak to robić. Sama uczyłam sie z instrukcji Pysioo [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  8. jeśli do wieczora nie usuniesz linku, to dokleję więcej, albo wyślij mi na pw, a tu usuń
  9. oto nasza Miss [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5718/dsc8858g.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4674/dsc8914.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3202/dsc8960n.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1817/dsc8886.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6998/dsc8816d.jpg[/IMG]
  10. ja to wiem, ale jakoś tak trąci mi to wiekami ciemnymi. w kwestii Malutkiej Dwójeczki: zaczekam na wieści, co z nią, gdy sie jakoś sytuacja ustabilizuje. Natomiast dreszcz niemiły przeszedł mi po plecach, gdy czytałam, ze Was jest tylko dwoje!!! Przecież Szczytno to nie Grenlandia. Ludzie sa i to nie tylko tępe, małomiasteczkowe ciołki. Wykształceni i porządni też tam mieszkają. I co nikt więcej nie interesuje sie losem zwierząt? [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  11. No, Matka! to Ci się adhdowiec trafił. Ale pomyśl sobie, ze zaoszczędzisz na siłowni. Masz bieżnię w domu, nie muszisz wydawać kasy. Jeszcze w kwestii formalnej: Jagna musi rozczłonkować zbyt dużą ilość zdjęć w poście, o czym pisałam, Zuzia i Ania musza wykasować linki. Podobnież na dogo nie zezwala sie na linki zewnętrzne, o czym uświadomiona zostałam grzecznie.
  12. jak to: nie ma weta???? w schronie???? Przepraszam, jeśli jestem naiwna, ale chyba jest wymagane dla schronów zatrudnianie weta?
  13. jako, że jestem istota wesołą, a nie obrzydliwą, opis radość we mnie wzbudził. Fakt, że ów opis w zakresie efektów węchowych był nieco zbyt obrazowy, ale pawia nie rzuciłam. Trzymałam sie dzielnie. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  14. [quote name='funia']JAkbym Ci napisała co oznacza nazwa przyta to pewnie bana bym dostała .....[/QUOTE] napisz na pw. ciekawość mnie żre.
  15. [quote name='RUDA ZUZIA']Witam braciszka Pipinki i wszystkich :lol: Dzisiaj nie mam czasu pisać więc wklejam tylko link do albumu Pipi.Może później napiszę więcej. Z malutką wszystko ok.[/QUOTE] Piękności-śliczności.
  16. o mater! brzmi jak jakiś gryps.
  17. Czy jest jakas dobra duszka, która da Mundziowi domek? Przecież to wspaniały pies. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG] zbieramy pieniążki również dla Mundzia
  18. piekny to on jest, nie ma co sie oszukiwać. Brak uszka dodaje mu wyjątkowości. Jagna, przypomnę Ci, ze mój bazarek zamknęli z powodu zbyt dużej liczby zdjęć w poście. Max 5, więc rozdziel szybciutko to co zrobiłaś.
  19. Chociaż podrzucę Dredzia. Może ktoś zajrzy do niego. A w ogóle trzeba wrzucic go albo w pudle, kudłacze, albo w mikre [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG]
  20. Do próby wyadoptowania trzeba cos więcej wiedzieć, więc zaczekam na pozbieranie wieści do kupy i najlepiej założyć jej watek, szczególnie, jeśli jest adopcyjna.
  21. Ryczę i ryczę i wreszcie pozbierałam się, żeby napisać i sama nie wiem co napisać... Syla, nie umiem pocieszyc Cię, bo wraca do mnie cała rozpacz po 15-letniej Meluni, którą wzięłam z Palucha i tak bardzo chciałam uratować, że nie byłam jak nawiedzona. Też przegrałam nierówną walkę ze starością, schorowaniem, wyniszczeniem, tyle, że musiałam podjąć decyzję o eutanazji, bo nie byłam w stanie zgodzić się na śmierć z wycieńczenia. Była u mnie 3 miesiące. Pocieszeniem dla mnie jest to, że nie była sama, czuła, że jest moim Promyczkiem, wiedziała, że ją kocham. Nolunia też to wiedziała, bo na zdjęciach widać, że czuła się bezpiecznie i szczęśliwie. Wiedziała, że ma kochającą opiekunkę i swój własny domek. Pewnie dlatego umarła spokojnie, że to wszytko dało jej odwagę, żeby odejść. Wcześniej walczyła o swój kawałek bezpiecznego świata i znalazła go u Ciebie. Tak bardzo żałuję, że nie została z Tobą i z nami dłużej. Chciałabym dostać zdjęcia Noluni, żeby zrobić jej ładny kolaż. Śpij Aniołeczku spokojnie. Na pewno spotkasz tam moje psiaczki Melunię, Tulę, Aksonka, Korę, Kizunie, Kamunię, Misia i mojego kota Gucia. Na pewno zaopiekują się Tobą, Maleńka
  22. wiem że Mała dwójeczka jest po ropomaciczu, ale jeszcze nie znam wieku? Jaka jest do innych psów i do kotów? Czy jest szansa sprawdzić? Jaki jest ogólny stan zdrowia? Jeszcze snobistyczne pytanie: czy rasowa czy w typie rasy? Czy wrzuciłyście ja na mikropsy? U mnie w tej chwili miejsca hotelowe są zajęte, ale miejcie na nią baczenie, bo jeśli tylko sie zwolni, to może do mnie jechać, jeśli nie ma problemu z kotami i innymi psami. Na razie trzeba próbować ja wyadoptować. Po wrzuceniu na mikre proszę o link.
  23. to może jeszcze jakies błyskawice dla dziewczynki ze Szczytna [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-Ratlerki-Onki-dobki-rotki-sznaucerowate-szpicowate-goldenki-kaukaz-psy-ze-Szczytna?p=16653473&viewfull=1#post16653473"]http://www.dogomania.pl/threads/2056...1#post16653473[/URL]
  24. Hej, czy doszły pieniążki od Dyo z Tulinkowego Sklepiku? Sprawdźcie, plizzz i potwierdźcie na wątku. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3201/67469edb5685e995f16f9b3.gif[/IMG] zbieramy pieniądze również na Kazia
×
×
  • Create New...