Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Syla']Na tę siwą mordkę czekają w dalszym ciągu ogłoszenia.Może zrobiłyście fajniejsze zdjęcia i coś o tej maliźnie wiadomo?Dalej twierdzę, że takie malutkie najszybciej znajdują domki. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9144/40mojaulubienicajaknara.jpg[/IMG][/QUOTE] Ona taka podobna do Noluni jak siostrzyczka bliźniacza
  2. wysłałam ociupinkę kaski.
  3. A może SULI?
  4. Wiecie, nie rozumiem, za co te zwierzęta zostają tak ciezko doswiadczone? Przecież nie grzeszą! Śliczny kociulek. I bardzo, bardzo dzielny.
  5. To znaczy chłopak ma już swoje własne łóżeczko????
  6. jutro wyślę częśc z tego co zarobiłam na przewożeniu innych piesów.
  7. poproszę konto do przelewu i wymagany opis. Wspomogę niewiele, ale zawsze coś do przodu
  8. Jesteś niewiarygodna!!!!!!!!!!!! W zasadzie chyba sama załatwiłaś całą sprawę?
  9. czy to nie byłby wspaniały dom dla Kaziulka?
  10. wczesnym wieczorem. podeślij mi nową treść ogłoszeń
  11. wiesz, ja mam taki pomysł, żeby ściągnąć do pomocy Agnieszka_K. Ona chyba ma czarodziejskie moce.
  12. Cholera, żeby to piorun strzelił. A tu następna skrzywdzona psina [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA%21%21%21-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia..."]TRAGEDIA!!! Cała łysa mikro sunia...[/URL][/B] Jej psycha jest tak skopana, że płakać sie chce
  13. jeśli jest taki rewelacyjny szampon na porost włosia, to sama chyba zacznę go używać :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Tak na prawdę to potrzebuje wiedzieć co to za cudo dla mojej Tośki
  14. śliczna dziewczynka. Buzialec już radośniejszy. Widać sens takiej pracy na dogo.
  15. czekamy niecierpliwie na informacje.
  16. jakie dobranoc???? Chyba dzień dobry. Perełeczko, Ciocie myślą o Tobie. Trzymaj sie dzielnie, malutka
  17. Jagna, to może weźmiecie dla Dziadków jakiegoś nieszczęśliwego mikrusa?
  18. czy on nie trąci hasiem? Oko niebieskie (chyba, że aparat przekłamał, umaszczenie też podchodzące....
  19. [quote name='MaDi']Będziemy działać na kreskę;) w sumie już działamy...[/QUOTE] Tylko będe prosiła Cioteczki i Wujków o pomoc w ogłaszaniu. W Tulinkowym Sklepiku mógł być większy zarobek...
  20. na psim forum zbaraniałam!!! Tu sie koty zadomowiły! Nie miałam pojęcia o tym. Bardzo sie cieszę, że sierściuchy i tu można spotkać.
  21. [quote name='MaDi']Perełka bardzo potrzebuje wsparcia finansowego:([/QUOTE] Będzie numerem 2 w Aksonkowym Sklepiku, tylko niech sie trzyma, bo jeszcze z tydzień zanim ruszy, a pieniądze będą za miesiąc.
  22. ok. pieniądze pojada do Was. Faktycznie, może lepiej, żebyście sami rozliczali, bo potem nie będzie można sie połapać. Tylko od tych prowizji boli mnie kieszeń....
  23. coś mało gości tu zagląda
  24. [quote name='supergoga']To super że nie szczeka. Faktury za leczenie Misia u dr Garncarza mamy - kasiorka się przyda bardzo.[/QUOTE] O, to może od razu do dr Garncarza przeleję te pieniądze? Nie wiem czy jest taka możliwość formalna dla bazarkowych przychodów? Pomyślałam o tym, bo żal mi każdej złotówki wydanej za bezdurno czyli w tym przypadku podwójnej prowizji bankowej.
  25. [quote name='supergoga']Ale skąd. Nigdy nie daję do adopcji psa chorego, dopiero po leczeniu, powtórnej rehabilitacji - pewnie u Irlandzkie znów - jeśli wszystko będzie ok umowa zostanie podpisana. Ale to jeszcze sporo nas do tego czasu czeka i zabiegów i wydatków.[/QUOTE] No to wszystko w porządku. Pies nie jest wyadoptowany, prawo do pieniędzy ma! Bardzo sie cieszę i mam nadzieję, że pieniążki z Tulinkowego Sklepiku pomogą jej szybciej stanąć na wszystkich nóżkach. Shenan, jesteś wielka.
×
×
  • Create New...