-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Dziewczyny,pomóżcie reklamować [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"] [SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowy Sklepik[/COLOR][/SIZE][/URL] Plizzzzzzzzzzzzz. [/B]Dziś i jutro też pracuję, w przerwach rozsyłam, ale potrzebujemy jeszcze więcej klientów, żeby zarobić m. in. na Rudka.
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fajna dziewczynka. Syla też mówiła, że rozmowna -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale fajny ponton do wożenia psiunków. Napisz kilka słów jak się zachowywała? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaa!!!!!!!! Jam ślepą jest, ze to rozłączne. Pardonsik -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zajrzalam, ale nie zdązylam napisać, bo poleciałam pracować dalej. I teraz też lecę. Syluś, ktoś podkupil Ci pieseczka na poduszce -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight'][B]Inga.mm[/B] ja rozsyłam zaproszona na pw, kilka ciotek przyszło, kilka obiecało, ze zajrzy, pewnie po wypłacie po 10 ;) ja się czaję, musze podliczyc ile mogę jeszcze poszalec, zeby potem nie było pustki w portfelu.[/QUOTE] dzięki, dzięki. Sama też rozsylam. Widziałam, ze sie na coś zadeklarowałaś. Zapiszę później. Lece do roboty. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
nie srebro! książki. Srebra jeszcze nie wystawiałam, bo za mało mam Ale dzięki. Zaraz zacznę rozsyłac, bo mam 20 minut przerwy -
[quote name='jadwiga']serdecznie pozdrawiam, choć to co dalej napiszę napawa mnie sporą przykrością - w poście1130 proponowano udział w bazarku książkowym, po sąsiedzku, na miau,,ponieważ był tam tytuł,który bardzo mnie interesował, wzięłam w nim udział, specjalnie po to zapisałam się na to forum i sprawdziłam,że książka jeszcze jest, wysłałam pieniądze i niestety,panie prowadzące bazarek pomyliły uczestników,książka trafiła do kogo innego...Skoro tak,to proszę o przesłanie pieniędzy (nie jest to astronomiczna kwota,20 zł), na konto Mundzia, a ja,no cóż, obejdę się smakiem i mam nauczkę na przyszłość,nigdy bazarków...[/QUOTE] Jadwiga, nie denerwuj się, proszę. Jeśli jakas pomyłka zaszła, to weź pod uwagę, że robimy te bazarki społecznie, jednocześnie pracując lub ucząc się, majac rodziny i zwierzęta, którym trzeba pomóc. Takie wpadki sa rzadkością. Do mnie przyjechał połamany kotek, bo był źle zabezpieczony. Ale nie ze złej woli, tylko ze zmeczenia. Robimy bokami, żeby pieskom czy kotom pomóc. Nikt nie chciał Cię oszukać czy inaczej obrazić. "Wiślany szlak" miałam, ale oddałam do jakiejś biblioteki, bo nikt tego nie chciał. czy masz preferencje na jakąś inna książkę? Zajrzyj do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"] [SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Może tam wpadnie Ci coś w oko, co zrekompensuje Twoją stratę?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, rozsyłajcie, plizzz... Wczoraj rozesłałam info na wygasające bazarki, bo nie lubię wdzierać sie w funkcjonujące. Nawet kilka Cioteczek wpadło obejrzec ofertę. Tylko ja dziś pracuję. Jutro też. W ogóle pracuje praktycznie codziennie. -
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/512/dsc0693cq.jpg[/IMG] to zdjęcie jest po prostu zabójcze!
-
[quote name='ludwa'][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6025/dsc0700q.jpg[/IMG][/QUOTE] co za uśmiech! powinien występowac w reklamach
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
inga.mm replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
inga.mm replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
inga.mm replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
gdzie pojechał? Sądzisz, że tam bedzie sie lepiej czuł? Biedny on jest. Z jednej strony chciałby ludzia, z drugiej strony wolna dusza.
-
2 miesiace!albo mnie ktos wezmie albo smietnik!
inga.mm replied to ChromosomekX's topic in Już w nowym domu
mam sygnał o potrzebującym piesku od kasiek. "Ta maluszka z mojego schronu szuka DT ,jest chora coś łapami ,powinna mieć wózeczek ,to chyba szpotawość kolan -waga 5kg" [IMG]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228248_209097025788192_111393995558496_665863_3314352_s.jpg[/IMG] -
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
-
Pascalku bądz szczęśliwy... ;( (*)
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. Jeśli Pascal będzie nadal wymagał leczenia, prosze o wiadomość. Zbieram zgłoszenia psów wymagajacych kosztownego leczenia. W zależności od wielkości bazarku 3-5 pieskow + mikrobank. Oczywiście, dary bardzo mile widziane Meluniowy Sklepik bedzie działał w czerwcu. -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
inga.mm replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rany, serce sie kroi. Frustrujacy jest ograniczony dostęp do dobrych ludzi, bo juz są tak zapsieni i zakoceni, niektórzy zaszczurzeni i zachomiczeni, że nie ma gdzie zwrócić sie o pomoc dla dużego psa. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
Konkurs na najbardziej ,,oryginalne" imię dla pesa:)
inga.mm replied to e.m.i.l.@'s topic in Wszystko o psach
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. Mój nieżyjacy sky nazywał sie Akson, bo właśnie przerabialismy z dziecięciem układ nerwowy. ze swojej strony mogę zaproponować: Rubel, Pesos, Dolar, Pens(ik), Denar, Grosik. Dla dziewczynki Rupia, Kopiejka, Monetka. Żeby zachęcić pieniążki do zasilania piesków -
jest taka dziewczyna z Wołomina Daria Nowak albo darianowak, nie pamiętam. Sam umieściła taka liczna rozdzine w domach. Moze ona coś pomoże, bo to prawie cudotwórczyni. Jeszcze cudami moze poszczycić sie Agnieszka_K. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
-
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
inga.mm replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
inga.mm replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
inga.mm replied to red's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.