Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Dziewczyny,pomóżcie reklamować [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"] [SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowy Sklepik[/COLOR][/SIZE][/URL] Plizzzzzzzzzzzzz. [/B]Dziś i jutro też pracuję, w przerwach rozsyłam, ale potrzebujemy jeszcze więcej klientów, żeby zarobić m. in. na Rudka.
  2. fajna dziewczynka. Syla też mówiła, że rozmowna
  3. ale fajny ponton do wożenia psiunków. Napisz kilka słów jak się zachowywała?
  4. aaaaaaaaaaa!!!!!!!! Jam ślepą jest, ze to rozłączne. Pardonsik
  5. ja zajrzalam, ale nie zdązylam napisać, bo poleciałam pracować dalej. I teraz też lecę. Syluś, ktoś podkupil Ci pieseczka na poduszce
  6. [quote name='alice midnight'][B]Inga.mm[/B] ja rozsyłam zaproszona na pw, kilka ciotek przyszło, kilka obiecało, ze zajrzy, pewnie po wypłacie po 10 ;) ja się czaję, musze podliczyc ile mogę jeszcze poszalec, zeby potem nie było pustki w portfelu.[/QUOTE] dzięki, dzięki. Sama też rozsylam. Widziałam, ze sie na coś zadeklarowałaś. Zapiszę później. Lece do roboty.
  7. nie srebro! książki. Srebra jeszcze nie wystawiałam, bo za mało mam Ale dzięki. Zaraz zacznę rozsyłac, bo mam 20 minut przerwy
  8. [quote name='jadwiga']serdecznie pozdrawiam, choć to co dalej napiszę napawa mnie sporą przykrością - w poście1130 proponowano udział w bazarku książkowym, po sąsiedzku, na miau,,ponieważ był tam tytuł,który bardzo mnie interesował, wzięłam w nim udział, specjalnie po to zapisałam się na to forum i sprawdziłam,że książka jeszcze jest, wysłałam pieniądze i niestety,panie prowadzące bazarek pomyliły uczestników,książka trafiła do kogo innego...Skoro tak,to proszę o przesłanie pieniędzy (nie jest to astronomiczna kwota,20 zł), na konto Mundzia, a ja,no cóż, obejdę się smakiem i mam nauczkę na przyszłość,nigdy bazarków...[/QUOTE] Jadwiga, nie denerwuj się, proszę. Jeśli jakas pomyłka zaszła, to weź pod uwagę, że robimy te bazarki społecznie, jednocześnie pracując lub ucząc się, majac rodziny i zwierzęta, którym trzeba pomóc. Takie wpadki sa rzadkością. Do mnie przyjechał połamany kotek, bo był źle zabezpieczony. Ale nie ze złej woli, tylko ze zmeczenia. Robimy bokami, żeby pieskom czy kotom pomóc. Nikt nie chciał Cię oszukać czy inaczej obrazić. "Wiślany szlak" miałam, ale oddałam do jakiejś biblioteki, bo nikt tego nie chciał. czy masz preferencje na jakąś inna książkę? Zajrzyj do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"] [SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Może tam wpadnie Ci coś w oko, co zrekompensuje Twoją stratę?
  9. Dziewczyny, rozsyłajcie, plizzz... Wczoraj rozesłałam info na wygasające bazarki, bo nie lubię wdzierać sie w funkcjonujące. Nawet kilka Cioteczek wpadło obejrzec ofertę. Tylko ja dziś pracuję. Jutro też. W ogóle pracuje praktycznie codziennie.
  10. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/512/dsc0693cq.jpg[/IMG] to zdjęcie jest po prostu zabójcze!
  11. [quote name='ludwa'][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6025/dsc0700q.jpg[/IMG][/QUOTE] co za uśmiech! powinien występowac w reklamach
  12. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  13. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  14. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  15. gdzie pojechał? Sądzisz, że tam bedzie sie lepiej czuł? Biedny on jest. Z jednej strony chciałby ludzia, z drugiej strony wolna dusza.
  16. mam od Kasiek. taką informację "Ta maluszka z mojego schronu szuka DT ,jest chora coś łapami ,powinna mieć wózeczek ,to chyba szpotawość kolan -waga 5kg" [IMG]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228248_209097025788192_111393995558496_665863_3314352_s.jpg[/IMG]
  17. mam sygnał o potrzebującym piesku od kasiek. "Ta maluszka z mojego schronu szuka DT ,jest chora coś łapami ,powinna mieć wózeczek ,to chyba szpotawość kolan -waga 5kg" [IMG]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228248_209097025788192_111393995558496_665863_3314352_s.jpg[/IMG]
  18. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  19. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. Jeśli Pascal będzie nadal wymagał leczenia, prosze o wiadomość. Zbieram zgłoszenia psów wymagajacych kosztownego leczenia. W zależności od wielkości bazarku 3-5 pieskow + mikrobank. Oczywiście, dary bardzo mile widziane Meluniowy Sklepik bedzie działał w czerwcu.
  20. rany, serce sie kroi. Frustrujacy jest ograniczony dostęp do dobrych ludzi, bo juz są tak zapsieni i zakoceni, niektórzy zaszczurzeni i zachomiczeni, że nie ma gdzie zwrócić sie o pomoc dla dużego psa. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do Aksonkowego Sklepiku. Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  21. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank. Mój nieżyjacy sky nazywał sie Akson, bo właśnie przerabialismy z dziecięciem układ nerwowy. ze swojej strony mogę zaproponować: Rubel, Pesos, Dolar, Pens(ik), Denar, Grosik. Dla dziewczynki Rupia, Kopiejka, Monetka. Żeby zachęcić pieniążki do zasilania piesków
  22. jest taka dziewczyna z Wołomina Daria Nowak albo darianowak, nie pamiętam. Sam umieściła taka liczna rozdzine w domach. Moze ona coś pomoże, bo to prawie cudotwórczyni. Jeszcze cudami moze poszczycić sie Agnieszka_K. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  23. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  24. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
  25. Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL] [/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.
×
×
  • Create New...