Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Szkoda, że psina musi się znowu przyzwyczajać do nowych warunków i nowego człowieka. Ja mam tylko nadzieję, że w hoteliku ktoś się nim zajmie równie troskliwie, jak Ty Dorotko. Śledziłam wydarzenie na fb, ale fundacja milczy w kwestii tej zmiany.
  2. Biedna sunieczka. Jak właściciele mogą być tak obojętni ? Ja od soboty spać nie mogę, bo wet wysłuchał Neluni jakieś szmery w serduchu. A przecież taki guz to okropny dyskomfort. Mam tylko nadzieję, że jej to nie boli. Kajtek śliczny piesek. Basiu, czy on jest na 100% do wydania ? Widziałam bazarek ogłoszeniowy, wykupiłabym mu pakiecik. A co się dzieje z tą wygoloną koteczką ? Edit: Basiu, zamówiłam 5 pakietów ogłoszeń na bazarku Ziutki z myślą o podopiecznych SBM.
  3. Bardzo mi przykro, miałam jednak nadzieję, że Diego kiedyś pogna na czterech łapkach :( Maluszek u Łukasza słodziutki. Zakładaj mu wątek DoPi i zbieramy kaskę :)
  4. Do nas burza dotarła rano. Błyskawice zdawały się rozdzierać niebo na pół. Tramwaje na "mojej" trasie stanęły, miałam kłopoty z dojazdem do pracy. W kwestii jedzenia: miska Alfika stoi z lewej strony, Neli z prawej. Kiedyś, po powrocie ze spaceru Nela zajęła się zawartością miski Alfika, a ten sirota stał i patrzył i nie wiedział co zrobić, miski Neli nie tknął :)
  5. Przyjdzie czas, że i on poleci jak szalony :)
  6. Jak temperament Diego w te upały ? Wyciszył się chłopak ? DoPi, przecież wiesz, że zawsze u mnie czeka ciacho na Ciebie. Dziś serwuję torcik jogurtowy z malinami i borówką amerykańską :P
  7. Przeczytałam wątek od deski do deski. Ależ się chłopak wycierpiał. Mój Alfik też taki panikarz: zaplącze się w smycz, ktoś go dotknie niespodziewanie i zaraz jest histeria.
  8. Ale się uśmiałam. Konieczne muszę wypożyczyć jakiegoś dzieciaka i pójść na to do kina :) Z tego, co zdążyłam się zorientować, to w przyszłym roku chyba ?
  9. Nikt mnie nie zawołał to sama się wprosiłam :) Sunieczka jest w moim typie :) Jak mój Alfik, tylko w innym kolorze :)
  10. Ależ się musiał nacierpieć biedaczek :( Oby oprawcę spotkała zasłużona kara.
  11.     Mam ten sam problem. kiedy dodaję odpowiedź nie widzę paska narzędzi. Planuję bazarek i pojęcia nie mam, w jaki sposób w tej sytuacji wstawić zdjęcia.
  12. Tak mi przykro Basieńko :(
  13.     Ok, w pn zabieram się za szycie "dorosłej" pościeli, to przy okazji machnę dla lalki :)
  14.     Chętnie uszyję :) Tylko potrzebuję orientacyjne rozmiary.Od pn mam tydzień urlopu :) Nie dostawałam ostatnio powiadomień z dogo, a wczoraj odkryłam, że wszystko w spamie ląduje :(
  15. Na jakie konto mam przesłać kaskę z bazarku (140 zł) ? http://www.dogomania.com/forum/topic/144858-rozliczam-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-waszkowe-sznupki/page-11#entry16084981
  16. Wczoraj z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144940-rozliczam-na-dzie%C5%84-babci-i-dziadka-dla-sbm/ przelałam 340 zł
  17. Może Maja ma uszkodzoną wątrobę i nie przerabia amoniaku ? Spróbuj konsultacji z innym wetem może.
  18. Bardzo dziękujemy za wieści. Feliks cudowny, aż chciało by się wtulić w to jedwabne futerko. I pomyśleć, że taki respekt we mnie wzbudzał :) Ale się słodziakowi bajeczny domek trafił. Czy ma jakieś zapędy niszczycielskie ?
  19. Przeczytałam wątek od deski do deski. Jestem pod wrażeniem Waszych działań dziewczyny. Z drugiej strony obojętność lokalnych organizacji przeraża.
×
×
  • Create New...